Menu

Zjistěte, co vás čeká v roce 2023! Jedna věta vás může navést správným směrem.

i
Martin Jelínek

První číslo upozorňuje, že je váš čas drahý. Važte si ho. Vybrali jste dvojku? Váš milostný život se nevyvíjí dobře, takže se letos zaměřte na kariéru. Číslo tři říká, že musíte svým cílům věnovat dost úsilí. Následuje rada o spontánnosti a zdravém rozumu. Jedině tak budete moci vyřešit všechny své problémy. Číslo pět má směřovat k cílům krok za krokem. Trpělivost je klíčem k úspěchu.

Číslo 1-5

První číslo varuje, že váš čas je drahý. Važte si ho dobře, vybrali jste si ten správný? Váš milostný život se nevyvíjí dobře, proto se letos zaměřte na svou kariéru. Za třetí, pro své cíle musíte pracovat dostatečně tvrdě. Zde jsou návrhy pro spontánnost a zdravý rozum. Jen tak můžete vyřešit všechny problémy. Pátým je směřovat k cíli krok za krokem. Trpělivost je klíčem k úspěchu.

 

Číslo 6-10

Možná se teď trápíte, ale do roku 2023 budete mít dům plný peněz! Číslo 7 přinese energii a úspěch do dalšího roku. Osmička trpělivě dosahuje všeho, co chce. Devítky by si měly nechat poradit od svého okolí. Letos tedy budou úspěšní. Těchto 10 lidí bude mít finančně nepříznivý rok, ale nakonec ve svém snažení uspěje. Musíš tomu jen věřit.

Číslo 11-15

Jedenáctka musí věřit v osud. Navede vás na správnou cestu. Velké plány musí být 12. odloženy, protože rok 2023 je stresující. Šťastná třináctka musí věřit, že vše přijde ve správný čas. 14. bojujte s problémy bez podpory rodiny a přátel. Ale můžete to absolutně udělat. 15ti jsou nejlepší, když dají tlak stranou a zaměřují se na svobodu a spontánnost.

Číslo 16-20

Myslete na to, co chcete. To je jediný způsob, jak toho dosáhnout. 17. byste se měli vyvarovat riskování, protože se vám to nevyplatí. Osmnáctka má dobrou šanci. nenechte si to ujít! Devatenáctý rok bude rokem míru, harmonie s lidmi a světem obecně. Konečně se dvacetiletý muž může těšit na to, že jeho plány uskuteční ještě jeden člověk. Může to mít velmi pozitivní vliv na všechny kolem vás.

zdroj:prosvet.cz

i
Svět

Otec varuje všechny rodiče! Tohle je chyba kvůli které umřela…

Když se narodí nové dítě, je to obvykle příčina velké radosti. Rodiče se těší na první úsměvy, první slovíčka a…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Co se děje

Matka chtěla opustit svého syna s Downovým syndromem, ale otec…

Pokud bychom měli hledat opravdový hrdinu, není třeba chodit daleko. Setkali jsme se s mužem, jehož životní volba zanechala trvalý…
i
Co se děje

Kritikové tvrdí, že těhotná žena s dvojčaty si vzala muže…

Jistě jste slyšeli o neuvěřitelných příbězích odvahy a vůle, které dokáží překonat nepředstavitelné překážky. Austin Jones, nyní šestadvacetiletý muž, je…
i
Co se děje

Zázrak po dvaceti letech: Muž se znovu setkává se svou…

Kdo by to byl řekl? Životní příběhy často píší neuvěřitelné scénáře a tento je bezesporu jedním z těch, které vás…
i
Svět

Dříve jsem měla dojem, že tablety do myčky slouží pouze…

Možná to překvapí, ale existují lidé, kteří používají tablety do myčky nádobí i přesto, že po celý život nádobí myli…