Austin Jones příběh: Od smrtelné nemoci k šťastné rodině

Kritikové tvrdí, že těhotná žena s dvojčaty si vzala muže na invalidním vozíku kvůli penězům

Martin Jelínek

Jistě jste slyšeli o neuvěřitelných příbězích odvahy a vůle, které dokáží překonat nepředstavitelné překážky. Austin Jones, nyní šestadvacetiletý muž, je jedním z takových hrdinů, který se postavil tváří v tvář smrti a nejenže přežil, ale také si vybudoval šťastnou rodinu a úspěšné podnikání.

Austin Jones se narodil v roce 1996 s těžkou vzácnou nemocí nazývanou spinální izomatrofie, resp. páteřní dystrofie. Lékaři jeho rodičům tehdy sdělili, že má jen dva roky života kvůli této nemoci, která postupně oslabuje svaly a omezuje dýchání. Od svých sedmi let byl Austin závislý na ventilátoru a invalidním vozíku, ale odmítl se poddat osudu.

Dalo mi to život a perspektivu, kterou jsem si nikdy nedokázal představit,“* řekl Austin Jones s vděčností v očích.

A vděčný byl nejen za svůj život, ale také za lásku a rodinu. Dnes je hrdým otcem malé holčičky a s manželkou očekávají narození dvojčat. Austin nezůstal pouze u překonání nemoci a založení rodiny – rozhodl se jít ještě dál. Založil oděvní firmu, která má upozornit na jeho nemoc a zároveň sloužit jako způsob, jak vybírat peníze na výzkum této nemoci.

Lidé pochybovali o lásce: Austin Jones a jeho manželka odhalují pravdu

Naučil jsem se nebrat život jako samozřejmost. Snažím se nasbírat co nejvíce vzpomínek a jsem vděčný za vše, co jsem dostal,“* dodal Austin.

Nicméně, jak to bývá v dnešní době, ne všichni chápou a uznávají jeho příběh. Když jeho bratr nedávno sdílel video ze své svatby na TikToku, nejenže dostali gratulace, ale také spoustu kritických komentářů. Někteří lidé pochybovali o upřímnosti vztahu a dokonce obviňovali Austinovu manželku z toho, že si ho vzala jen kvůli penězům.

Nemyslel jsem si, že je možné se cítit tak mizerně jako lidé, kteří napsali tyto komentáře, poznamenal Austin Jones.

Naštěstí se postavili na obranu jejich lásky a jejich rodiny. Austinův bratr důrazně ujistil, že jeho švagrová si Austina nevzala kvůli jeho penězům, protože Austin teprve začal podnikat a jejich společný život na statku z 19. století není právě luxusní.

Máme společné cíle a sny a rodina je pro nás to nejdůležitější,“* prohlásila Austinova manželka, která tak spolu s Austinem dokázala, že láska a odhodlání mohou překonat jakékoli překážky.

Příběh Austina Jonese nám připomíná, že v životě jsou možné zázraky a že s odhodláním a láskou můžeme překonat i ta nejtěžší úskalí. Je inspirací pro nás všechny a důkazem toho, že život může být nádherný i přes veškeré překážky.

Mohlo by Vás zajímat: Nejvyšší žijící skot na světě s impozantní výškou 1,87 metru je vůl jménem Tommy