Menu

Kritikové tvrdí, že těhotná žena s dvojčaty si vzala muže na invalidním vozíku kvůli penězům

i
Martin Jelínek

Jistě jste slyšeli o neuvěřitelných příbězích odvahy a vůle, které dokáží překonat nepředstavitelné překážky. Austin Jones, nyní šestadvacetiletý muž, je jedním z takových hrdinů, který se postavil tváří v tvář smrti a nejenže přežil, ale také si vybudoval šťastnou rodinu a úspěšné podnikání.

Austin Jones se narodil v roce 1996 s těžkou vzácnou nemocí nazývanou spinální izomatrofie, resp. páteřní dystrofie. Lékaři jeho rodičům tehdy sdělili, že má jen dva roky života kvůli této nemoci, která postupně oslabuje svaly a omezuje dýchání. Od svých sedmi let byl Austin závislý na ventilátoru a invalidním vozíku, ale odmítl se poddat osudu.

Dalo mi to život a perspektivu, kterou jsem si nikdy nedokázal představit,“* řekl Austin Jones s vděčností v očích.

A vděčný byl nejen za svůj život, ale také za lásku a rodinu. Dnes je hrdým otcem malé holčičky a s manželkou očekávají narození dvojčat. Austin nezůstal pouze u překonání nemoci a založení rodiny – rozhodl se jít ještě dál. Založil oděvní firmu, která má upozornit na jeho nemoc a zároveň sloužit jako způsob, jak vybírat peníze na výzkum této nemoci.

Lidé pochybovali o lásce: Austin Jones a jeho manželka odhalují pravdu

Naučil jsem se nebrat život jako samozřejmost. Snažím se nasbírat co nejvíce vzpomínek a jsem vděčný za vše, co jsem dostal,“* dodal Austin.

Nicméně, jak to bývá v dnešní době, ne všichni chápou a uznávají jeho příběh. Když jeho bratr nedávno sdílel video ze své svatby na TikToku, nejenže dostali gratulace, ale také spoustu kritických komentářů. Někteří lidé pochybovali o upřímnosti vztahu a dokonce obviňovali Austinovu manželku z toho, že si ho vzala jen kvůli penězům.

Nemyslel jsem si, že je možné se cítit tak mizerně jako lidé, kteří napsali tyto komentáře, poznamenal Austin Jones.

Naštěstí se postavili na obranu jejich lásky a jejich rodiny. Austinův bratr důrazně ujistil, že jeho švagrová si Austina nevzala kvůli jeho penězům, protože Austin teprve začal podnikat a jejich společný život na statku z 19. století není právě luxusní.

Máme společné cíle a sny a rodina je pro nás to nejdůležitější,“* prohlásila Austinova manželka, která tak spolu s Austinem dokázala, že láska a odhodlání mohou překonat jakékoli překážky.

Příběh Austina Jonese nám připomíná, že v životě jsou možné zázraky a že s odhodláním a láskou můžeme překonat i ta nejtěžší úskalí. Je inspirací pro nás všechny a důkazem toho, že život může být nádherný i přes veškeré překážky.

Mohlo by Vás zajímat: Nejvyšší žijící skot na světě s impozantní výškou 1,87 metru je vůl jménem Tommy

 

i
Česko

Blíží se konec seniorů za volantem, kterých neustále přibývá –…

Bezpečnost na silnicích: Přehodnocení průkazu pro seniory V posledních letech se stále více diskutuje o problému seniorů za volantem. Otázka,…
i
Česko

Revoluční zvýšení příspěvku na péči nestačí nadávají lidé! Je možné,…

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka oznámil historické zvýšení příspěvku na péči Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka…
i
Česko

Nenechte si ujít! Příběh lásky, kdy manželka Hynka Čermáka Veronika…

Povíme vám příběh, který vám rozhřeje srdce. Hynek Čermák, uznávaný herec, a jeho manželka Veronika, mladá a talentovaná žena, jsou…
i
Česko

Šokující zpráva: Prahu čeká chaos! Protest zemědělců zasáhne každého! Pracujte…

Praha se připravuje na významnou událost, která otřese nejen dopravou, ale i veřejným životem v metropoli. Protestní jízda zemědělské techniky,…
i
Svět

Otec varuje všechny rodiče! Tohle je chyba kvůli které umřela…

Když se narodí nové dítě, je to obvykle příčina velké radosti. Rodiče se těší na první úsměvy, první slovíčka a…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…