Menu

Neuvěřitelný příběh boje zpěvačky s nebezpečnou nemocí – dokáže překonat i tělesné omezení?

iZdroj: unsplash.com
Martin Jelínek

Aboli Jarit je dvacetiletá žena z Indie trpící vzácnou nemocí, která jí zabránila v normálním růstu. Lékaři diagnostikovali u ní nespecifickou osteomyelitidu, což je nemoc způsobující deformace kostí a zastavení růstu. Aboli měří pouze 102 cm a musí nosit pleny, protože se narodila bez močového měchýře.

Kvůli své nemoci je Aboli fyzicky omezená, nevypadá svého věku a musí se spoléhat na pomoc ostatních. Avšak díky své odvaze a odhodlání, si nechce nechat svou nemoc omezovat a má sen stát se slavnou zpěvačkou a herečkou.

Život s vzácnou nemocí

Aboli se nikdy nevzdává, i když čelí mnoha obtížím. Její rodina nemá auto a tak se musí spoléhat na ostatní, aby se mohla pohybovat. Díky své odvaze však stále dokáže zpívat a tančit. Aboli se narodila s nespecifickou osteomyelitidou, která způsobila deformaci kostí a zastavení růstu. Kvůli tomuto onemocnění musí Aboli nosit pleny a je omezená v pohybu.

Nicméně, Aboli nevzdává a nadále pracuje na tom, aby se stala slavnou zpěvačkou a herečkou. I přes mnoho překážek, s nimiž se setkává, se nenechá ovlivnit svou nemocí a věří, že se jí podaří splnit svůj sen. Aboli se učí žít s onemocněním a přijala svůj stav. Její rodina jí v tom vždy podporuje. Přestože čelí mnoha výzvám, Aboli zůstává odvážná a nebojí se vyzvat své sny.

Aboli nevzdává svých snů

I přes své omezení, Aboli se nevzdává. Od dětství zpívá a tancuje a věří, že se jí jednoho dne podaří stát se slavnou zpěvačkou a herečkou. Aboli je inspirací pro mnoho lidí. I přes své fyzické omezení, se Aboli nevzdává svých snů a dokazuje, že je možné překonat i ty nejtěžší překážky.

Aboli je dokonalým příkladem odvahy a síly. I přes svou vzácnou nemoc, nevzdává své sny a věří, že se jí jednoho dne stanou skutečností. Její pozitivní přístup k životu a odhodlání dokazují, že je možné dosáhnout všeho, co si člověk přeje, a že se nevzdávat je cesta k úspěchu. Aboli je také inspirací pro ostatní lidi s různými druhy postižení. Její příběh ukazuje, že i když se zdá, že jsou překážky nepřekonatelné, může každý najít způsob, jak překonat své omezení a žít život naplno.

iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Co se děje

Tragická smrt talentovaného herce Dano Heribana: Co skrývalo jeho poslední…

Slovenský herec a výtvarník Dano Heriban tragicky zemřel ve svém domě ve městě Svätý Jur. O jeho smrti jako první…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Kontroverzní odhalení: Hans Sigl z Doktora z hor přiznává šokující…

Legendární televizní seriál "Doktor z hor", který se vysílal v 90. letech, zaujal diváky svými příběhy o lékaři pracujícím v…
iZdroj: www.pexels.com
Česko

Tabu nebo odvaha? Žena odmítla domov pro seniory a přinesla…

Adoptování dětí a pěstounská péče jsou běžné způsoby, jak lidé rozšíří svou rodinu. Avšak překvapivě se málokoho napadne, že i…
iZdroj: pixabay.com
Česko

Skandální pravda o dětských soutěžích krásy: Jsou tyto soutěže nevinnou…

V USA jsou soutěže krásy pro děti extrémně populární. Existuje mnoho dětských hvězd, jako je šestiletá Kynlee Heiman, která je…
iZdroj: pixabay.com
Česko

Mužský rebel bez hranic: Mark Bryan odhaluje šokující pravdu o…

Mark Bryan je robotický inženýr, který je již 11 let ženatý a má dceru. Sám sebe považuje za heterosexuálního muže…