Menu

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to nejkrásnější žena světa!

i
Martin Jelínek

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh, napsaný a režírovaný Jamesem Cameronem, zachycuje tragické události kolem potopení slavného zaoceánského parníku Titanicu.

Hlavní postavy

Rose DeWitt Bukater

Rose, ztvárněná herečkou Kate Winslet, je hlavní postavou filmu Titanic. Je to mladá, bohatá dívka, která se setkává s chudým umělcem Jackem Dawsonem během své plavby na Titanicu. Jejich neobvyklý románek je jedním z hlavních témat filmu.

Jack Dawson

Jack, hráný Leonardem DiCapriem, je chudý umělec z Milwaukee. Je to svobodný duch s vášní pro umění a dobrodružství. Jeho setkání s Rose na palubě Titanicu mění obě jejich životy navždy.

Kate Winslet

Kate Winslet, britská herečka, ztvárnila postavu Rose DeWitt Bukater. Její působivý výkon jí vynesl uznání kritiků i diváků a zůstává jedním z nejvýraznějších prvků filmu Titanic.

Gloria Stuart

Gloria Stuart, slavná americká herečka, hrála starší verzi postavy Rose. Její zkušenosti a kvalita výkonu jí vynesly nominaci na Oscara, čímž se stala nejstarší herečkou nominovanou v této kategorii.

Závěr

Film Titanic zanechal trvalý dojem na diváky po celém světě díky své působivé příběhu a vynikajícím výkonům herců. Jeho historická přesnost a umělecká hodnota ho staví mezi nezapomenutelné filmy svého žánru.

zdroj: youtube.com

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…
i
Zajímavosti

Maminka se rozhodla zveřejnit fotku svého těhotenského bříška! O chvíli…

Když žena otěhotní, touží sdílet svou radost se všemi kolem sebe. Sociální sítě jsou plné fotek šťastných budoucích maminek s…