Menu

Víte jak rozepnout stahovací pásky? Nůž není hned první volba!

i
Martin Jelínek

Určitě budete mít doma po ruce nějaké plastové stahovací pásky. Říkají tomu jinak, ale všichni to víme. Hojně se vyskytuje také na nářadí, obalech hraček a dalších předmětech. Většina lidí pásku jednoduše přestřihne a hodí do koše. Pravda je, že nemusíte. Existuje velmi jednoduchý trik, jak z nákupu získat nové pásky, nebo můžete pásky, které jste již použili, znovu použít. Budete se divit, jak je to snadné!

https://xitrosti.com/

Mnoho žen jistě zajímá, jak otevřít plastovou pásku bez nůžek. Často se vyskytuje na dětských hračkách. Pokud nemáte po ruce nůžky, pravděpodobně nebudete vědět, jak se ke své hračce dostat. Nůžky vlastně vůbec nepotřebujete. Možná vás to překvapí, ale ani ti šikovní nevědí, jak tuto pásku otevřít a znovu použít.

xitrosti.com

Přitom je to tak jednoduché, že se vám tento trik bude hodit. V domácnosti existuje mnoho triků, jak si usnadnit práci a omezit plýtvání. Namísto ničení pásky nůžkami a vyhazování do odpadu, který by mohl skončit v oceánu, ji používejte znovu a znovu ve svém domě, garáži a dílně. Ukážeme vám, jak snadné to je.

Na první pohled se zdá, že páska se může zavřít pouze jedním směrem, nikoli obráceně. naopak. Uvnitř malé kostky je malé zařízení, které drží popruh bezpečně uzavřený. Ale pomocí rychlého a jednoduchého triku jej můžete otevřít a znovu použít. Vše, co potřebujete, je obyčejné párátko.

https://xitrosti.com/

Vložte párátko nebo jiný štíhlý předmět do otvoru ve středu čtverce a páska se během několika sekund otevře! Ukažte tento trik svému muži nebo ženě a zjistíte, že bude šokován. O tomto triku zaručeně nemá ani páru a vy před ním můžete zářit. Když potřebujete rozepnout zip nebo sáhnout po hračce, můžete si to sami vyzkoušet.

https://xitrosti.com/
i
Svět

Otec varuje všechny rodiče! Tohle je chyba kvůli které umřela…

Když se narodí nové dítě, je to obvykle příčina velké radosti. Rodiče se těší na první úsměvy, první slovíčka a…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Co se děje

Matka chtěla opustit svého syna s Downovým syndromem, ale otec…

Pokud bychom měli hledat opravdový hrdinu, není třeba chodit daleko. Setkali jsme se s mužem, jehož životní volba zanechala trvalý…
i
Co se děje

Kritikové tvrdí, že těhotná žena s dvojčaty si vzala muže…

Jistě jste slyšeli o neuvěřitelných příbězích odvahy a vůle, které dokáží překonat nepředstavitelné překážky. Austin Jones, nyní šestadvacetiletý muž, je…
i
Co se děje

Zázrak po dvaceti letech: Muž se znovu setkává se svou…

Kdo by to byl řekl? Životní příběhy často píší neuvěřitelné scénáře a tento je bezesporu jedním z těch, které vás…
i
Svět

Dříve jsem měla dojem, že tablety do myčky slouží pouze…

Možná to překvapí, ale existují lidé, kteří používají tablety do myčky nádobí i přesto, že po celý život nádobí myli…