Menu

Víte jak rozepnout stahovací pásky? Nůž není hned první volba!

Martin Jelínek

Určitě budete mít doma po ruce nějaké plastové stahovací pásky. Říkají tomu jinak, ale všichni to víme. Hojně se vyskytuje také na nářadí, obalech hraček a dalších předmětech. Většina lidí pásku jednoduše přestřihne a hodí do koše. Pravda je, že nemusíte. Existuje velmi jednoduchý trik, jak z nákupu získat nové pásky, nebo můžete pásky, které jste již použili, znovu použít. Budete se divit, jak je to snadné!

https://xitrosti.com/

Mnoho žen jistě zajímá, jak otevřít plastovou pásku bez nůžek. Často se vyskytuje na dětských hračkách. Pokud nemáte po ruce nůžky, pravděpodobně nebudete vědět, jak se ke své hračce dostat. Nůžky vlastně vůbec nepotřebujete. Možná vás to překvapí, ale ani ti šikovní nevědí, jak tuto pásku otevřít a znovu použít.

xitrosti.com

Přitom je to tak jednoduché, že se vám tento trik bude hodit. V domácnosti existuje mnoho triků, jak si usnadnit práci a omezit plýtvání. Namísto ničení pásky nůžkami a vyhazování do odpadu, který by mohl skončit v oceánu, ji používejte znovu a znovu ve svém domě, garáži a dílně. Ukážeme vám, jak snadné to je.

Na první pohled se zdá, že páska se může zavřít pouze jedním směrem, nikoli obráceně. naopak. Uvnitř malé kostky je malé zařízení, které drží popruh bezpečně uzavřený. Ale pomocí rychlého a jednoduchého triku jej můžete otevřít a znovu použít. Vše, co potřebujete, je obyčejné párátko.

https://xitrosti.com/

Vložte párátko nebo jiný štíhlý předmět do otvoru ve středu čtverce a páska se během několika sekund otevře! Ukažte tento trik svému muži nebo ženě a zjistíte, že bude šokován. O tomto triku zaručeně nemá ani páru a vy před ním můžete zářit. Když potřebujete rozepnout zip nebo sáhnout po hračce, můžete si to sami vyzkoušet.

https://xitrosti.com/
Svět

Lékař vysvětluje , proč by děti neměly zůstat dlouho vzhůru.

Od dob našich prarodičů chodí děti vždy spát dříve. Stačí se navečeřet, strávit trochu času v obýváku s rodiči, osprchovat…
Svět

Proč si Vás duše vybírá ještě před narozením?

Každý z nás by měl mít podíl na výběru své rodiny, než jsme přišli na tento svět. Je to myšlenka…
Svět

Moje staré auto nemělo klimatizaci, můj syn přišel z úžasným…

Posledních pár dní se potýkáme s úmorným horkem a mnozí z nás se nemohou dočkat, až po vystoupení z práce…
Svět

Stará paní Petra (68 let) vám poradí, jak se zbavit…

Trápí vás bolavé končetiny nebo máte často zánětlivé klouby? Nějakou dobu jste hledali ten správný a účinný lék, který by…
Svět

Lékaři je varovali, aby neměli děti. Podívejte se, jak vypadá…

Přes všechna varování lékařů se rozhodli založit rodinu. Dnes pětičlenná rodina ukazuje na sociálních sítích dojemné fotografie ze svého života.…
Svět

Jak připravit účinný lék na bolest v krku doma?

Každý z nás zažil bolest v krku. Pravděpodobně už víte, jak se toho zbavit, ale některé lidi může bolet v…