Menu

Sousedé se divili, proč kope na zahradě velkou díru. Po pár dnech mu ten nápad záviděli

Martin Jelínek

Jednoho dne mu na zahradu přijel bagr a začal kopat díru. Sousedé si mysleli, že zde staví rybník nebo koupaliště. Ale díra byla větší a větší a později se ukázalo, že to muselo být něco jiného. Poté, co se bagr odstěhoval, nechal na své zahradě velkou díru a nikdo nevěděl, k čemu slouží. Tento muž však měl své plány a přesně věděl, co bude následovat.

Jeřáb přijel druhý den, a když přijel kamion s klasickým kovovým kontejnerem, nikdo nevěděl, co čekat. Nádoba byla následně spuštěna do jámy a nikdo neví, k jakému účelu, ani proč ji muž chtěl zasadit do země.

Tím to ale nekončí, na místě se stále staví a je vidět, jak se zde tvoří střecha. Kontejner bude skutečně umístěn pod zemí. V té době již začaly názory naznačovat vybudování sklepa zde. To nemůže být dále od pravdy.

 

Jakmile je nádoba v zemi, mohou začít další nezbytné kroky. Nejprve bylo vybudováno schodiště pro přístup ke kontejnerům. Poté je nutné ji zasypat zeminou. Najednou se opět objevila rovná plocha a nebýt pár kroků dolů, nikdo by netušil, co je pod zemí.

 

Muž se poté na několik týdnů zamkl pod zemí. Pracuje tam každý den. Nikdo nevěděl, co tam dělá. Až jednoho dne skončí a rozhodne se své dílo vystavit. Nejprve jeho rodina a pak všichni jeho přátelé, kteří také neměli tušení, co dělá a tvoří.

aždý, kdo uvidí, co vytvořil, bude šokován. V podzemí vzniklo něco zcela unikátního vinný sklep. Muž měl velký sen postavit ho, a přestože nežil v kopcích, nezalekl se. Vymyslel řešení pro starý kontejner a s plánováním a pracovitostí uspěl. Když se podíváte dovnitř, budete si jisti, že to skutečně funguje.

Svět

Víte jak rozepnout stahovací pásky? Nůž není hned první volba!

Určitě budete mít doma po ruce nějaké plastové stahovací pásky. Říkají tomu jinak, ale všichni to víme. Hojně se vyskytuje…
Svět

Lékař vysvětluje , proč by děti neměly zůstat dlouho vzhůru.

Od dob našich prarodičů chodí děti vždy spát dříve. Stačí se navečeřet, strávit trochu času v obýváku s rodiči, osprchovat…
Svět

Proč si Vás duše vybírá ještě před narozením?

Každý z nás by měl mít podíl na výběru své rodiny, než jsme přišli na tento svět. Je to myšlenka…
Svět

Moje staré auto nemělo klimatizaci, můj syn přišel z úžasným…

Posledních pár dní se potýkáme s úmorným horkem a mnozí z nás se nemohou dočkat, až po vystoupení z práce…
Svět

Stará paní Petra (68 let) vám poradí, jak se zbavit…

Trápí vás bolavé končetiny nebo máte často zánětlivé klouby? Nějakou dobu jste hledali ten správný a účinný lék, který by…
Svět

Lékaři je varovali, aby neměli děti. Podívejte se, jak vypadá…

Přes všechna varování lékařů se rozhodli založit rodinu. Dnes pětičlenná rodina ukazuje na sociálních sítích dojemné fotografie ze svého života.…