Menu

Sousedé se divili, proč kope na zahradě velkou díru. Po pár dnech mu ten nápad záviděli

i
Martin Jelínek

Jednoho dne mu na zahradu přijel bagr a začal kopat díru. Sousedé si mysleli, že zde staví rybník nebo koupaliště. Ale díra byla větší a větší a později se ukázalo, že to muselo být něco jiného. Poté, co se bagr odstěhoval, nechal na své zahradě velkou díru a nikdo nevěděl, k čemu slouží. Tento muž však měl své plány a přesně věděl, co bude následovat.

Jeřáb přijel druhý den, a když přijel kamion s klasickým kovovým kontejnerem, nikdo nevěděl, co čekat. Nádoba byla následně spuštěna do jámy a nikdo neví, k jakému účelu, ani proč ji muž chtěl zasadit do země.

Tím to ale nekončí, na místě se stále staví a je vidět, jak se zde tvoří střecha. Kontejner bude skutečně umístěn pod zemí. V té době již začaly názory naznačovat vybudování sklepa zde. To nemůže být dále od pravdy.

 

Jakmile je nádoba v zemi, mohou začít další nezbytné kroky. Nejprve bylo vybudováno schodiště pro přístup ke kontejnerům. Poté je nutné ji zasypat zeminou. Najednou se opět objevila rovná plocha a nebýt pár kroků dolů, nikdo by netušil, co je pod zemí.

 

Muž se poté na několik týdnů zamkl pod zemí. Pracuje tam každý den. Nikdo nevěděl, co tam dělá. Až jednoho dne skončí a rozhodne se své dílo vystavit. Nejprve jeho rodina a pak všichni jeho přátelé, kteří také neměli tušení, co dělá a tvoří.

aždý, kdo uvidí, co vytvořil, bude šokován. V podzemí vzniklo něco zcela unikátního vinný sklep. Muž měl velký sen postavit ho, a přestože nežil v kopcích, nezalekl se. Vymyslel řešení pro starý kontejner a s plánováním a pracovitostí uspěl. Když se podíváte dovnitř, budete si jisti, že to skutečně funguje.

i
Svět

Otec varuje všechny rodiče! Tohle je chyba kvůli které umřela…

Když se narodí nové dítě, je to obvykle příčina velké radosti. Rodiče se těší na první úsměvy, první slovíčka a…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Co se děje

Matka chtěla opustit svého syna s Downovým syndromem, ale otec…

Pokud bychom měli hledat opravdový hrdinu, není třeba chodit daleko. Setkali jsme se s mužem, jehož životní volba zanechala trvalý…
i
Co se děje

Kritikové tvrdí, že těhotná žena s dvojčaty si vzala muže…

Jistě jste slyšeli o neuvěřitelných příbězích odvahy a vůle, které dokáží překonat nepředstavitelné překážky. Austin Jones, nyní šestadvacetiletý muž, je…
i
Co se děje

Zázrak po dvaceti letech: Muž se znovu setkává se svou…

Kdo by to byl řekl? Životní příběhy často píší neuvěřitelné scénáře a tento je bezesporu jedním z těch, které vás…
i
Svět

Dříve jsem měla dojem, že tablety do myčky slouží pouze…

Možná to překvapí, ale existují lidé, kteří používají tablety do myčky nádobí i přesto, že po celý život nádobí myli…