Menu

Šestadevadesátiletá paní prodává svůj dům a rekonstrukce uvnitř je naprosto boží!

Martin Jelínek

Nemovitost  je stará více než 70 let a zvenčí se jeví jako přesně obyčejný dům. Jeho majitelka se ho rozhodla prodat, protože byla příliš stará na to, aby dělala každodenní práce.

Na první pohled je o tento dům zjevně dobře postaráno. Je těžké si představit, kolik energie Baudelero každý den vynaložila na to, aby tento dům vypadal. Realitka zodpovědná za prodej si nemohla nepovzdechnout, že stav domu je tak dobrý. Dekorace, vše pečlivě vybíráno dle vkusu majitele. Tento dům je skrytý klenot, který zvenčí nevypadá příliš zajímavě. Jeho luxusní interiér vás však překvapí! Je vidět, že se už nemůžete dočkat, jak to uvnitř vypadá!

Jeho majitel musel do interiéru tohoto útulného domova vložit spoustu úsilí a hlavně peněz. Všechny pokoje jsou odlišné, ale jedno mají společné – nádhernou výzdobu. Obývací pokoj s čalouněnou pohovkou a starožitnými uměleckými díly vypadá jako pastelový sen.

 

Každá místnost má unikátní styl

Na interiéru tohoto útulného domova musela jeho majitelka jistě vynaložit mnoho úsilí a především peněz. Všechny místnosti se od sebe sice  velmi liší, ale jedno mají společné – jsou honosně dekorované. Obývák s polstrovaným náPodletkem a starožitnými uměleckými díly vypadá jako pastelově barevný sen.

 

 

Koupelna

 

Aristokratická koupelna s obrovskými zrcadly a růžovými akcenty. Zlaté tóny dokonale ladí s bílými obklady a vanou, kde si každý může odpočinout a odpočinout si. Vše je krásně zdobené a v perfektním stavu!

 

Sklep

Interiér sklepa je velmi odlišný od ostatních místností. Hotel má dřevěné stěny a dobře vybavený bar. Myslíme si, že tato místnost je ideální pro každou oslavu nebo párty!

Chodba

Dekor chodby dokonale ladí s interiérem domu. Čalounění doplňuje zábradlí schodiště a líbí se nám také malý stolek s růžovými židličkami, kde si můžete odpoledne vychutnat kávu a zákusek.

 

Svět

Víte jak rozepnout stahovací pásky? Nůž není hned první volba!

Určitě budete mít doma po ruce nějaké plastové stahovací pásky. Říkají tomu jinak, ale všichni to víme. Hojně se vyskytuje…
Svět

Lékař vysvětluje , proč by děti neměly zůstat dlouho vzhůru.

Od dob našich prarodičů chodí děti vždy spát dříve. Stačí se navečeřet, strávit trochu času v obýváku s rodiči, osprchovat…
Svět

Proč si Vás duše vybírá ještě před narozením?

Každý z nás by měl mít podíl na výběru své rodiny, než jsme přišli na tento svět. Je to myšlenka…
Svět

Moje staré auto nemělo klimatizaci, můj syn přišel z úžasným…

Posledních pár dní se potýkáme s úmorným horkem a mnozí z nás se nemohou dočkat, až po vystoupení z práce…
Svět

Stará paní Petra (68 let) vám poradí, jak se zbavit…

Trápí vás bolavé končetiny nebo máte často zánětlivé klouby? Nějakou dobu jste hledali ten správný a účinný lék, který by…
Svět

Lékaři je varovali, aby neměli děti. Podívejte se, jak vypadá…

Přes všechna varování lékařů se rozhodli založit rodinu. Dnes pětičlenná rodina ukazuje na sociálních sítích dojemné fotografie ze svého života.…