Menu

Šestadevadesátiletá paní prodává svůj dům a rekonstrukce uvnitř je naprosto boží!

i
Martin Jelínek

Nemovitost  je stará více než 70 let a zvenčí se jeví jako přesně obyčejný dům. Jeho majitelka se ho rozhodla prodat, protože byla příliš stará na to, aby dělala každodenní práce.

Na první pohled je o tento dům zjevně dobře postaráno. Je těžké si představit, kolik energie Baudelero každý den vynaložila na to, aby tento dům vypadal. Realitka zodpovědná za prodej si nemohla nepovzdechnout, že stav domu je tak dobrý. Dekorace, vše pečlivě vybíráno dle vkusu majitele. Tento dům je skrytý klenot, který zvenčí nevypadá příliš zajímavě. Jeho luxusní interiér vás však překvapí! Je vidět, že se už nemůžete dočkat, jak to uvnitř vypadá!

Jeho majitel musel do interiéru tohoto útulného domova vložit spoustu úsilí a hlavně peněz. Všechny pokoje jsou odlišné, ale jedno mají společné – nádhernou výzdobu. Obývací pokoj s čalouněnou pohovkou a starožitnými uměleckými díly vypadá jako pastelový sen.

 

Každá místnost má unikátní styl

Na interiéru tohoto útulného domova musela jeho majitelka jistě vynaložit mnoho úsilí a především peněz. Všechny místnosti se od sebe sice  velmi liší, ale jedno mají společné – jsou honosně dekorované. Obývák s polstrovaným náPodletkem a starožitnými uměleckými díly vypadá jako pastelově barevný sen.

 

 

Koupelna

 

Aristokratická koupelna s obrovskými zrcadly a růžovými akcenty. Zlaté tóny dokonale ladí s bílými obklady a vanou, kde si každý může odpočinout a odpočinout si. Vše je krásně zdobené a v perfektním stavu!

 

Sklep

Interiér sklepa je velmi odlišný od ostatních místností. Hotel má dřevěné stěny a dobře vybavený bar. Myslíme si, že tato místnost je ideální pro každou oslavu nebo párty!

Chodba

Dekor chodby dokonale ladí s interiérem domu. Čalounění doplňuje zábradlí schodiště a líbí se nám také malý stolek s růžovými židličkami, kde si můžete odpoledne vychutnat kávu a zákusek.

 

i
Svět

Otec varuje všechny rodiče! Tohle je chyba kvůli které umřela…

Když se narodí nové dítě, je to obvykle příčina velké radosti. Rodiče se těší na první úsměvy, první slovíčka a…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Co se děje

Matka chtěla opustit svého syna s Downovým syndromem, ale otec…

Pokud bychom měli hledat opravdový hrdinu, není třeba chodit daleko. Setkali jsme se s mužem, jehož životní volba zanechala trvalý…
i
Co se děje

Kritikové tvrdí, že těhotná žena s dvojčaty si vzala muže…

Jistě jste slyšeli o neuvěřitelných příbězích odvahy a vůle, které dokáží překonat nepředstavitelné překážky. Austin Jones, nyní šestadvacetiletý muž, je…
i
Co se děje

Zázrak po dvaceti letech: Muž se znovu setkává se svou…

Kdo by to byl řekl? Životní příběhy často píší neuvěřitelné scénáře a tento je bezesporu jedním z těch, které vás…
i
Svět

Dříve jsem měla dojem, že tablety do myčky slouží pouze…

Možná to překvapí, ale existují lidé, kteří používají tablety do myčky nádobí i přesto, že po celý život nádobí myli…