Menu

Příběh, který vám vžene slzy do očí! Dvouletý syn ukazuje mrtvému ​​otci svou oblíbenou hračku na hřbitově a prosí ho, aby si s ním chvíli hrál.

Martin Jelínek

 

Smrt milovaného člověka je vždy bolestná událost. To platí zejména tehdy, když zesnulý zanechá malé dítě. Darren Langton náhle zemřel ve věku 33 let. Je vzorným manželem a otcem se synem, nyní dvěma, který se svému otci nápadně podobá. Každý týden navštíví Darrenův hrob žena a dítě, aby mu přinesli květiny a vzpomněli si na něj.

Malý Harvey stále úplně nechápe, co náhrobek symbolizuje, nebo proč s nimi táta není doma. Matka ho však nabádala, aby si své oblíbené hračky a auta vzal do hrobu a ukázal je otci. Mohou tak být kdykoli v kontaktu. Harvey zná svého otce pouze prostřednictvím fotografií, ale každý týden se těší na návštěvu hřbitova.

Jessica se rozhodne podělit se o dojemný okamžik s ostatními. Natočila video, jak si malý Harvey „hraje“ se svým tátou a pozvala ho, aby se přidal. Zazpívala mu také píseň na rozloučenou. Zvláštní přátelství mezi otcem a synem, přestože jsou v různých světech, dojalo tisíce lidí po celém světě.

Sama Jessica řekla, že je moc ráda, když vidí svého syna takhle hrát. Zároveň ale přiznává, že je pro ni těžké si představit, jaký vztah by spolu měli, kdyby její otec žil. Rozhodla se alespoň pořídit fotku a video, aby Harvey v příštích letech mohl ukázat vztah, který si vybudoval se svým zesnulým otcem a na který nikdy nezapomene. Blonďaté vlasy a hluboké oči, které Harvey zdědil po svém otci, budou Jessice navždy připomínat jejího milovaného manžela.

Jak sama matka řekla, nemyslela si, že Harvey je dost starý na to, aby pochopil pojem smrti. Věděl, že táta je pohřben, ale ještě nevěděl proč. Je zvyklý vídat otce na obrázcích a komunikovat s ním přes matku. Když Darren zemřel, Harveymu byl jen jeden rok, takže si na něj vzpomíná jen velmi málo. Šokující je, že Darrenova příčina smrti zůstává neznámá.

zdroj: prosvet.cz

Svět

Víte jak rozepnout stahovací pásky? Nůž není hned první volba!

Určitě budete mít doma po ruce nějaké plastové stahovací pásky. Říkají tomu jinak, ale všichni to víme. Hojně se vyskytuje…
Svět

Lékař vysvětluje , proč by děti neměly zůstat dlouho vzhůru.

Od dob našich prarodičů chodí děti vždy spát dříve. Stačí se navečeřet, strávit trochu času v obýváku s rodiči, osprchovat…
Svět

Proč si Vás duše vybírá ještě před narozením?

Každý z nás by měl mít podíl na výběru své rodiny, než jsme přišli na tento svět. Je to myšlenka…
Svět

Moje staré auto nemělo klimatizaci, můj syn přišel z úžasným…

Posledních pár dní se potýkáme s úmorným horkem a mnozí z nás se nemohou dočkat, až po vystoupení z práce…
Svět

Stará paní Petra (68 let) vám poradí, jak se zbavit…

Trápí vás bolavé končetiny nebo máte často zánětlivé klouby? Nějakou dobu jste hledali ten správný a účinný lék, který by…
Svět

Lékaři je varovali, aby neměli děti. Podívejte se, jak vypadá…

Přes všechna varování lékařů se rozhodli založit rodinu. Dnes pětičlenná rodina ukazuje na sociálních sítích dojemné fotografie ze svého života.…