Menu

Příběh, který vám vžene slzy do očí! Dvouletý syn ukazuje mrtvému ​​otci svou oblíbenou hračku na hřbitově a prosí ho, aby si s ním chvíli hrál.

i
Martin Jelínek

 

Smrt milovaného člověka je vždy bolestná událost. To platí zejména tehdy, když zesnulý zanechá malé dítě. Darren Langton náhle zemřel ve věku 33 let. Je vzorným manželem a otcem se synem, nyní dvěma, který se svému otci nápadně podobá. Každý týden navštíví Darrenův hrob žena a dítě, aby mu přinesli květiny a vzpomněli si na něj.

Malý Harvey stále úplně nechápe, co náhrobek symbolizuje, nebo proč s nimi táta není doma. Matka ho však nabádala, aby si své oblíbené hračky a auta vzal do hrobu a ukázal je otci. Mohou tak být kdykoli v kontaktu. Harvey zná svého otce pouze prostřednictvím fotografií, ale každý týden se těší na návštěvu hřbitova.

Jessica se rozhodne podělit se o dojemný okamžik s ostatními. Natočila video, jak si malý Harvey „hraje“ se svým tátou a pozvala ho, aby se přidal. Zazpívala mu také píseň na rozloučenou. Zvláštní přátelství mezi otcem a synem, přestože jsou v různých světech, dojalo tisíce lidí po celém světě.

Sama Jessica řekla, že je moc ráda, když vidí svého syna takhle hrát. Zároveň ale přiznává, že je pro ni těžké si představit, jaký vztah by spolu měli, kdyby její otec žil. Rozhodla se alespoň pořídit fotku a video, aby Harvey v příštích letech mohl ukázat vztah, který si vybudoval se svým zesnulým otcem a na který nikdy nezapomene. Blonďaté vlasy a hluboké oči, které Harvey zdědil po svém otci, budou Jessice navždy připomínat jejího milovaného manžela.

Jak sama matka řekla, nemyslela si, že Harvey je dost starý na to, aby pochopil pojem smrti. Věděl, že táta je pohřben, ale ještě nevěděl proč. Je zvyklý vídat otce na obrázcích a komunikovat s ním přes matku. Když Darren zemřel, Harveymu byl jen jeden rok, takže si na něj vzpomíná jen velmi málo. Šokující je, že Darrenova příčina smrti zůstává neznámá.

zdroj: prosvet.cz

i
Svět

Otec varuje všechny rodiče! Tohle je chyba kvůli které umřela…

Když se narodí nové dítě, je to obvykle příčina velké radosti. Rodiče se těší na první úsměvy, první slovíčka a…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Co se děje

Matka chtěla opustit svého syna s Downovým syndromem, ale otec…

Pokud bychom měli hledat opravdový hrdinu, není třeba chodit daleko. Setkali jsme se s mužem, jehož životní volba zanechala trvalý…
i
Co se děje

Kritikové tvrdí, že těhotná žena s dvojčaty si vzala muže…

Jistě jste slyšeli o neuvěřitelných příbězích odvahy a vůle, které dokáží překonat nepředstavitelné překážky. Austin Jones, nyní šestadvacetiletý muž, je…
i
Co se děje

Zázrak po dvaceti letech: Muž se znovu setkává se svou…

Kdo by to byl řekl? Životní příběhy často píší neuvěřitelné scénáře a tento je bezesporu jedním z těch, které vás…
i
Svět

Dříve jsem měla dojem, že tablety do myčky slouží pouze…

Možná to překvapí, ale existují lidé, kteří používají tablety do myčky nádobí i přesto, že po celý život nádobí myli…