Řidič BMW spáchal během dvou měsíců 4 přestupek.

Neskrývaný řidič BMW divoce projížděl po dálnici s neuvěřitelnou rychlostí, během dvou měsíců spáchal čtyři přestupky.

Martin Jelínek

Nezbedný  řidič bmw na diaľnici D1! Policajti z Bratislavy s razanciou zakročili proti nezodpovědnému mladíkovi, který si ve svém BMW zřejmě myslel, že je na závodní dráze. Tento 32-letý darebák se rozhodl užít si rychlou jízdu na plné pecky a překročil povolenou rychlost o hrozivých 65 km/h!

Nemálo lidí zůstalo v úžasu, když si tento zběsilý jezdec na diaľnici D1 směrem k Trnavě troufl na neuvěřitelných 175 km/h. Co víc, na této úseku je stanovena maximální povolená rychlost 110 km/h. To je přesně ten druh adrenalinové šílenosti, který vám vyrazí dech!

A nejde zdaleka o první prohřešek tohoto hazardéra na silnicích. Za poslední dva měsíce se tento nezodpovědný řidič dopustil až čtyř porušení silničních pravidel, která byla závažná a nebezpečná. Policisté mu proto nechali za odměnu vzít jeho řidičský průkaz přímo na místě. A to zdaleka není všechno!

Tento řidič bmw se teď bude muset podrobit spravedlivým důsledkům svého riskantního chování. Sankce ve výši až 300 eur není zrovna malá pokuta, ale zřejmě si ji zaslouží. Kromě toho mu hrozí zákaz řízení na dva dlouhé roky, což jej určitě pořádně zpomalí. A pokud si myslí, že to bylo všechno, mýlí se!

Zběsilá jízda s sebou nese tvrdé následky – spravedlivá opatření na silnicích.

Nařízený speciální kurz, posuzování odborné způsobilosti, prověření zdravotního stavu i duševního zdraví – to jsou další kroky, které tento zběsilý pilot musí podstoupit. Je jen těžko uvěřitelné, jak někdo může být tak lehkomyslný na silnici. Snad se z toho poučí a příště si raději dá větší pozor, než se stane dalším terčem policejních světel.

Tato případná „rallye“ na diaľnici D1 není ojedinělým případem. Nezodpovědní řidiči čas od času zapomínají, že silnice nejsou závodní dráhou a rychlostní limity nejsou jen tak pro zdobnost. Tento případ by měl sloužit jako varování všem, kteří si myslí, že pravidla silničního provozu mohou obejít. Zodpovědné chování na silnici je klíčové pro bezpečnost nás všech. Ať už si z tohoto příběhu vezmeme ponaučení a necháme adrenalinové eskapády na závodních okruzích, kde jsou pro to vytvořené podmínky.

Mohlo by Vás zajímat: Dáda Patrasová žije ve strachu: Před jejím domem stojí denně tajemný muž, který ji stalkuj