Vystrašená Dáda Patrasová: Před jejím domem slídil tajemný muž

Dáda Patrasová žije ve strachu: Před jejím domem stojí denně tajemný muž, který ji stalkuje

Dagmar Patrasová

Johana

Zatímco mnozí sní o tom, že se jednoho dne stanou slavnou osobností, pro celebrity je jejich život občas noční můrou. Dokonce i tuzemské celebrity se kvůli své slávě setkávají s obtěžováním nejen od novinářů, ale také od úplně cizích lidí. Své o tom ví i Dáda Patrasová, která momentálně žije ve strachu. Před jejím domem se totiž v poslední době objevuje tajemný muž s fotoaparátem, který bez jejího dovolení pořizuje množství fotografií a videozáznamů. 

Dáda Patrasová promluvila o stalkerovi

Nejen herečka, ale také zpěvačka a moderátorka. Dagmar Patrasová byla a pro mnohé stále je královnou dětských srdcí. Během svého života se objevila v mnoha filmech, ale také účinkovala v dětském pořadu Kouzelná školka. Právě v něm si získala srdce mnoha dětských diváků. Bohužel, někteří fanoušci občas neznají hranici a odmítají respektovat soukromí slavných osobností, mezi které patří i Dáda. Ta se momentálně musí potýkat se stalkerem, který slídí před jejím domem.

Fanoušci ano, ale s rozumem

Není žádným překvapením, že se Dáda denně setkává se svými fanoušky. Ti ji často vypráví o tom, že na její tvorbě vyrůstali a děkují ji za krásné dětství. Často jsou tato setkání velmi příjemná, Dáda si s nimi ráda popovídá, věnuje jim autogram nebo fotografii. Nedávno ale došlo k situaci, kdy ji jeden z fanoušků překvapil, a to velmi nemile. „Před můj dům přišel cizí muž, který vyndal stativ, nasadil na něj kameru a začal náš dům natáčet,“ popsala Dáda Patrasová pro server Kafe.cz.

Dagmar Patrasová

Není jediná, kdo se s problémem potýká

V domě Dády Patrasové je navíc umělecká agentura, do které chodí i jiné slavné osobnosti. Ty prý muž natáčel také. Ačkoliv stalker nakonec okolí domu k večerním hodinám opustil, celá situace byla pro herečku i její rodinu velmi nepříjemná. Sama nevěděla, jak reagovat, proto muži raději vůbec nic neřekla. „Tak trochu si vyčítám, že jsem nezavolala rovnou policii. Bohužel jsem byla v šoku, takže mě to v tu chvíli vůbec nenapadlo,“ dodala herečka s tím, že příště už při podobných situacích okamžitě zavolá policii..