Menu

Žena žila s farmářem 10 let a založila s ním rodinu! Netušila ovšem o koho se jedná než zaklepala Policie.

i
Martin Jelínek

už, známý jako „zlý řezník“, bezohledně vraždil každého, kdo mu vstoupil do cesty, bez ohledu na to, zda to byli ochránci nebo policisté. Jeho hrůzné činy mu vynesly přezdívku, kterou se ho všichni báli. Romase bylo těžké vystopovat, neboť se pohyboval po různých městech a nezanechal za sebou žádné živé svědky svých zločinů.

Litovská policie se v roce 2001 dostala na stopu Zamolskému, ale při razii do jeho bytu „šílený řezník“ střelil z obou pistolí a skočil z třetího patra, dokázal uniknout a s falšovanými doklady odešel do Ruska, konkrétně do Jekatěrinburgu, kde si pod jménem Gabtelnur Boltačev našel nový život.

Zpočátku pokračoval v kriminálních aktivitách, spřátelil se s místními zločinci a páchal loupěže a obchodoval se zbraněmi. O dva roky později se však náhle rozhodl změnit svůj život. Začal se věnovat poľnohospodárství a během jedné z cest do Jekatěrinburgu se seznámil se Svetlanou. Ta mu uvěřila, když jí řekl, že je sirotek kvůli vážné nehodě jeho rodičů, a přestěhovala se k němu.

Po čtyřech letech manželství se jim narodila dcera a o další dva roky později syn. Společně vedli velký statek a chovali různá hospodářská zvířata.

Mezitím ruská a litovská policie pátraly po Rómase, který se podařilo identifikovat, když se s rodinou odešel odpočinout, ale po policejní razii na farmě se Romasovi podařilo uprchnout a skrýt se v lese. Jeho manželka, Svetlana, strávila s ním deset let, aniž by tušila jeho skutečnou minulost.

Když se Romas představil jako Gabtelnur Boltačev, ukázalo se, že je ve skutečnosti hledaný litovský vrah. Jeho manželka trvá na jeho nevině a věří, že se jedná o omyl. Snaží se dokázat, že není zapojen do zločinných aktivit.

Svetlana prohlásila, že počká, dokud se Romas nevrátí domů, ale je pravděpodobné, že se již nedočká, protože byl odsouzen k dlouhému vězení. V srpnu uzavřeli manželé manželství, ale Romas byl odsouzen na šestnáct let vězení a poté ho pravděpodobně vydají do Litvy, kde mu hrozí doživotí.

zdroj: https://mysmezeny.sk/ 

i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…
i
Zajímavosti

Maminka se rozhodla zveřejnit fotku svého těhotenského bříška! O chvíli…

Když žena otěhotní, touží sdílet svou radost se všemi kolem sebe. Sociální sítě jsou plné fotek šťastných budoucích maminek s…
i
Zajímavosti

Pár se rozhodl adoptovat dívku z Ugandy! Když jim dívka…

Adopce představuje pro mnoho párů a opuštěných dětí naději na nový začátek. Nicméně, realita adopčního procesu může být složitá a…