Zachránila celou rodinu": Žena uslyšela smutné zvuky a našla opuštěné štěňata s ochranou láskyplné matky. - SvětŽivě.cz

Zachránila celou rodinu“: Žena uslyšela smutné zvuky a našla opuštěné štěňata s ochranou láskyplné matky.

Martin Jelínek

Když se procházela po okolí, uslyšela žena náhle podivné zvuky, podobné skřípání. Rozhodla se zjistit, odkud zvuk pochází, a přiblížila se k jednomu z dvorů. Při běžné procházce oblastí v Jižní Karolíně si jedna obyvatelka všimla podivných zvuků, podobných skřípání. Zdálo se, že pocházejí ze zanedbaného dvora, což okamžitě upoutalo její pozornost. Rozhodla se prozkoumat, kdo tyto zvuky vydává – a uviděla malá štěňátka, tisknoucí se k sobě pod keři.

Štěňátka ležela na staré dekce a když se žena přiblížila, všimla si také matky, která ležela vedle nich. Ukázala se jako velmi pozorná ochránkyně svých štěňat. Jakmile si všimla ženy, začala zavrčet. Žena se rozhodla obrátit se na odborníky a zavolala zachráncům ze zvířecího útulku Logan’s Legacy.

Do místa příjezdu dorazila dobrovolnice jménem Suzette. Opatrně vzala štěňata a rychle je odvezla v autě. Nyní byla na řadě matka. Bylo to rychlé – vše, co tato fenka chtěla, bylo být znovu spojena se svými malými.

Poté byla rodina odvezena k veterináři. Matka s názvem Bambi byla v skvělém stavu a veterináři nenašli žádné problémy ani u štěňat. Za několik týdnů, až vyrostou a zotaví se, budou najděni trvalí majitelé pro štěňata i matku. Zatím celá rodina žije šťastně v pěstounských rodinách – a je svým zachráncům velmi vděčná!

V Jižní Karolíně žena zachránila malé štěňata a jejich ochránkyni před nejistou budoucností. Její pozornost upoutaly podivné zvuky, které vycházely z opuštěného dvora a když se k němu přiblížila, objevila malé štěňátka tisknoucí se k sobě. Matka byla velmi ochranitelská a zavrčela, jakmile si všimla ženy. Zachránci ze zvířecího útulku Logan’s Legacy dorazili na místo a zachránili celou rodinu. Matka i štěňata byli v perfektním stavu a všichni se zotavují v „pěstounských rodinách“.

Zdroj: uberalles.live