Tajemné mužské touhy: 8 Bizardních věcí, které zbožňují na ženách! Zkuste si otestovat svou vzrušující podobnost! - SvětŽivě.cz

Tajemné mužské touhy: 8 Bizardních věcí, které zbožňují na ženách! Zkuste si otestovat svou vzrušující podobnost!

Martin Jelínek

NEODOLATELNÉ ŽENY: ČO NA NICH MUŽI TAK MILUJÚ?

Češi milují bulvár a my vám dnes přinášíme pikantní odhalení! Vědci přišli s vysvětlením, proč některé ženy mají muže u nohou bez námahy. Chcete se dozvědět, co na ně působí jako magnet? Přečtěte si náš exkluzivní průzkum!

1. Tvar postavy: Atraktivní ženy mají co dočinění s tvarovým klíčem. Podle odborníků je klíčovým faktorem pro muže hodnota pásu ve srovnání s boky. Dokonce se tvrdí, že poměr 7:10 (70 cm pás, 100 cm boky) je mužskou fantazií a podvědomě zapůsobí na jejich rozhodování.

2. Hlasové kouzlo: Pokud jde o hlas, ženy s vášnivým a vysokým tónem mají navrch. Muži propadají dojemům mládí, svůdnosti a zdraví, které vysoký hlas vyvolává. Výjimky ovšem potvrzují pravidlo.

3. Ideální tvář: Symetrická tvář s velkýma očima, plnými rty, malým nosem a krásným úsměvem je snem mnoha mužů. Doplněná zdravými zuby a dlouhými vlasy, je to kombinace, na kterou se těžko zapomíná. Blondýnky z evokují mládí a plodnost, zatímco tmavovlásky více spojují s sexualitou a rodinou.

Vášeň v jednoduchých proporcích: Tajemství mužské přitažlivosti ženského poprsí

4. Tajemství a nezávislost: Neprůstupnost, tajemství a záhadnost u žen si muži oblíbili. Žena, která naslouchá a neuplatňuje za každou cenu svůj názor, přitahuje pozornost. Muži touží ženu dobyt, získat její přízeň a cítit se jejím ochráncem.

5. Poprsí: Poprsí je pro muže prvním, co si na ženě všimnou. Spojují ho s plodností a schopností kojit dítě. Středně velké prsy považují za nejpřitažlivější.

6. Celkový vzhled: Chcete-li muže upoutat, nezapomínejte na váš celkový vzhled. Upravená, nalíčená, pečlivě upravená, vkusně oblečená a voňavá žena je jako magnet. Nezapomínejte na péči o sebe, protože to přitahuje pozornost.

7. Jemný flirt: Ženy, flirtujte jemně a muži neodolají! Nepatrný úsměv, žmurknutí, lehké doteky – to je recept na jejich srdce. Pochvaly a uznání ještě posilují vaše šance.

8. Vysoké podpatky: Zapomeňte na pohodlí, protože muži milují ženy na vysokém podpatku. Opticky prodlužují nohy, pevní lýtka a zlepšují postavu. Neodolatelná kombinace!

Ale pamatujte, milé dámy, nikdy nezapomínejte zůstat samy sebou. Ne každý muž hledá ideál dokonalé ženy a stejně tak nejsou ženy dokonalé. Každý jsme jedineční, a to je to, co nás dělá krásnými.

Mohlo by Vás zajímat: Podvodné ryby! Zapomeňte na první ze břehu a důvěřujte jen těmto detailům při nákupu