Menu

Tajemné mužské touhy: 8 Bizardních věcí, které zbožňují na ženách! Zkuste si otestovat svou vzrušující podobnost!

i
Martin Jelínek

NEODOLATELNÉ ŽENY: ČO NA NICH MUŽI TAK MILUJÚ?

Češi milují bulvár a my vám dnes přinášíme pikantní odhalení! Vědci přišli s vysvětlením, proč některé ženy mají muže u nohou bez námahy. Chcete se dozvědět, co na ně působí jako magnet? Přečtěte si náš exkluzivní průzkum!

1. Tvar postavy: Atraktivní ženy mají co dočinění s tvarovým klíčem. Podle odborníků je klíčovým faktorem pro muže hodnota pásu ve srovnání s boky. Dokonce se tvrdí, že poměr 7:10 (70 cm pás, 100 cm boky) je mužskou fantazií a podvědomě zapůsobí na jejich rozhodování.

2. Hlasové kouzlo: Pokud jde o hlas, ženy s vášnivým a vysokým tónem mají navrch. Muži propadají dojemům mládí, svůdnosti a zdraví, které vysoký hlas vyvolává. Výjimky ovšem potvrzují pravidlo.

3. Ideální tvář: Symetrická tvář s velkýma očima, plnými rty, malým nosem a krásným úsměvem je snem mnoha mužů. Doplněná zdravými zuby a dlouhými vlasy, je to kombinace, na kterou se těžko zapomíná. Blondýnky z evokují mládí a plodnost, zatímco tmavovlásky více spojují s sexualitou a rodinou.

Vášeň v jednoduchých proporcích: Tajemství mužské přitažlivosti ženského poprsí

4. Tajemství a nezávislost: Neprůstupnost, tajemství a záhadnost u žen si muži oblíbili. Žena, která naslouchá a neuplatňuje za každou cenu svůj názor, přitahuje pozornost. Muži touží ženu dobyt, získat její přízeň a cítit se jejím ochráncem.

5. Poprsí: Poprsí je pro muže prvním, co si na ženě všimnou. Spojují ho s plodností a schopností kojit dítě. Středně velké prsy považují za nejpřitažlivější.

6. Celkový vzhled: Chcete-li muže upoutat, nezapomínejte na váš celkový vzhled. Upravená, nalíčená, pečlivě upravená, vkusně oblečená a voňavá žena je jako magnet. Nezapomínejte na péči o sebe, protože to přitahuje pozornost.

7. Jemný flirt: Ženy, flirtujte jemně a muži neodolají! Nepatrný úsměv, žmurknutí, lehké doteky – to je recept na jejich srdce. Pochvaly a uznání ještě posilují vaše šance.

8. Vysoké podpatky: Zapomeňte na pohodlí, protože muži milují ženy na vysokém podpatku. Opticky prodlužují nohy, pevní lýtka a zlepšují postavu. Neodolatelná kombinace!

Ale pamatujte, milé dámy, nikdy nezapomínejte zůstat samy sebou. Ne každý muž hledá ideál dokonalé ženy a stejně tak nejsou ženy dokonalé. Každý jsme jedineční, a to je to, co nás dělá krásnými.

Mohlo by Vás zajímat: Podvodné ryby! Zapomeňte na první ze břehu a důvěřujte jen těmto detailům při nákupu

i
Co dělat

Nejvyšší žijící skot na světě s impozantní výškou 1,87 metru…

Tommy, hnědý švýcarský valach, má nepochybně něco, čím zapůsobí na každého, kdo se s ním setká. Se svou impozantní výškou…
i
Česko

Zjeveno překvapivé tajemství hotelů: Kosmetiku z hotelových pokojů už raději…

Kosmetické výrobky v hotelech a jejich odhalená šokující pravda Kdo by si pomyslel, že běžné toaletní potřeby v hotelových pokojích…
i
Co dělat

Ztracená Corvetta z roku 1976 se vrací do rodiny díky…

Rodinné příběhy jsou plné emocí a nečekaných zvratů, a ten následující není žádnou výjimkou. Jednoho slunečného odpoledne se na parkovišti…
i
Česko

Senzace! Nechali ho plazit se mezi cestujícími: Ochrnutý sportovec žaluje…

Nevšední drama zaznamenala londýnská scéna, kdy mladý a statečný sportovec, Justin Levente, zahájil právní kroky proti Luton Airport za nepřijatelnou…
i
Česko

Smrtící houby na talíři: Rodinný oběd skončil hrůznou tragédií se…

V šokujícím případu, který otřásl malým a klidným městem Leongatha ve státě Victoria, došlo k nečekané tragédii během rodinného oběda.…
i
Česko

Divoké spojení: Příběh muže, který našel v medvědovi víc než…

V kulisách městského shonu a betonových džunglí se odehrává příběh, který překonává hranice lidských a zvířecích světů. Je to příběh…