Na svatbě se odehrála trapná situace, děti byly bohužel svědky

Na svatbě se odehrál skutečně trapný moment: Nejhorší je, že u toho byly děti

Johana

Svatební den je jedinečný a výjimečný okamžik v životě každého člověka. Mnoho párů se na to připravuje s dostatečným předstihem, aby si dali záležet na každém detailu. Řeší úplně vše od slavnostního ceremoniálu, přes výběr správných šatů a obleku, až po rezervaci vhodného sálu a objednání cateringu. Během svatby také není nouze o dekorace, hudbu, hry a další aktivity. 

Jedním z povinných prvků mnohých svateb je také mimo jiné svlečení podvazku. Jedná se o starý zvyk oblíbený u slovanských národů, při kterém nevěsta symbolicky přechází z panenského do manželského stavu. Podle tradic se také hází například závoj nebo kytice. Kdo tyto předměty chytí nejrychleji, najde si manžela jako první. 

Trapná příhoda na svatbě

 Nedávno se na TikToku objevilo video ze svatby, na kterém je nevěsta vidět, jak sedí uprostřed místnosti a ženich před ní klečí a sundává jí podvazek. Bohužel si pár nevšiml, že incidentu přihlížely i dvě holčičky, které vypadaly minimálně překvapeně. Tato nahrávka vyvolala mezi uživateli internetu mnoho emocí. 

Na jedné straně jsou lidé, kteří jsou tímto pohledem pobouřeni a tvrdí, že by děti neměly být svědky takových „her s podtextem“, na druhé straně jsou tací, kteří věří, že celá situace byla docela vtipná.

Proto upřednostňuji svatby bez dětí.

Všichni komentující zde jsou moc vážní, podle mě je to vtipné.

Nejraději bych měla svatbu, kterou si užijí i děti, bez podvazků a jiných dvojsmyslů.“

Nikdy jsem tuto tradici nepochopil. Proč se to musí dělat před celou rodinou?

@kalllll_7

Im sorry im going to be making wedding videos forever 🤣 #fyp #wedding #weddingtiktok #funnyweddingmoments #ohno #oops #weddingtok #garterremoval

♬ Oh No – Kreepa