Rodině se narodila albínská dvojčata. - SvětŽivě.cz

Rodině se narodila albínská dvojčata.

Martin Jelínek

Nezáleží na tom, jestli jsou to dvojčata světlé pleti, ale oba rodiče mají snědou pleť, a tak není divu, že na sebe poutají pozornost všude, kam přijdou. V roce 2018 se Gomezův život změnil, když jim lékaři řekli, že nečekají jednoho, ale hned dva. Doma už mají chlapečka a doufají, že z dvojčátek budou holčičky. Rodiče ale nikdy nečekali, že dívka má světlou pleť a je tak oblíbená

 

Žena od začátku těhotenství navštěvovala lékaře, aby si byla jistá, že jsou dvojčata v pořádku. Právě lékař byl ten, kdo ji sdělil, že v břiše má místo jednoho dítěte dvě. Bylo velké štěstí, že oba téměř donosila. Miminka se sice narodila předčasně, ale všichni jsou zdraví a těší se ze vzájemné přítomnosti. Když ale maminka viděla, že jsou děti albíni, nemohla uvěřit tomu, že jsou opravdu její.

Ale láska, kterou k nim mají, se nemění, i když jsou středem pozornosti pokaždé, když vejdou dovnitř. V těhotenství nenastaly žádné komplikace, takže se muselo řešit zdraví dítěte, rodiče jsou rádi, že je mají, starší bratr je taky nadšený a bude skvělým ochráncem. Miminko se narodilo předčasně ve 36. týdnu, ale obě krásné holčičky nejen přes noc vyvolaly v nemocnici senzaci.

 

 

Lékaři nevěřili svým očím, když viděli dvojčata Lékaři nevěřili svým očím, protože obě dívky měly světlou pleť a mléčně bílé vlasy a vůbec se nepodobaly svým. Jmenují se Catalina a Virginia a dvojčata trpí genetickým onemocněním, které způsobuje hypopigmentaci kůže zvanou albinismus. Nemoc se vyskytuje v rodinách a ve většině případů musí být oba rodiče nositeli špatného genu.

zdroj:https://www.tudasfaja.com/