Menu

Příběh o tom jak zuzana Bydžovská zakázala po rozvodu Etzlerovi vídat svého syna! Proč se stal jejich vztah tak kritickým?

i
Martin Jelínek

Rodinné vztahy mohou být pro každého člověka zdrojem radosti, lásky a podpory. Avšak, také mohou být plné komplikací a nepříjemných situací, které vyžadují moudrost a trpělivost. Jedním z těch, kdo se museli vypořádat s různými výzvami v rámci rodiny, je i známý český herec Mirek Etzler.

První Manželství a Děti

Mirek Etzler prošel třemi manželstvími a má celkem čtyři děti. Z prvního manželství pocházejí jeho dcery Markéta a Magdaléna. S těmito dvěma dětmi má Etzler pevný a láskyplný vztah, který je bez problémů.

Problémy se objevily ve vztahu se synem Christianem, kterého zplodil se svou druhou ženou herečkou Zuzanou Bydžovskou. Po rozchodu s Bydžovskou se Etzlerovi vztah se synem zhoršil. Zuzana se nikdy nesmířila s rozchodem a bránila Etzlerovi ve styku s jejich synem.

Mirek se později oženil potřetí a se svou současnou partnerkou Helenou má syna Samuela. Vztah mezi Etzlerem a jeho nejmladším synem je skvělý. Etzler se s ním vychází velmi dobře a těší se z role otce.

Vývoj Vztahů v Rodině

I přes rozpory s bývalou manželkou a problémy se synem Christianem, se snaží Mirek Etzler udržovat rodinné vztahy. Je upřímný ohledně svého vztahu s Christianem a přiznává, že se věci pravděpodobně nezmění. Avšak má dobré vztahy se svými dvěma dcerami a se svým nejmladším synem Samuelem.

Mirek je pyšným otcem, který si cení času stráveného se svými dětmi a vnoučaty. Jeho dcera Markéta dokonce má dvojčata, což ho dělá velmi šťastným dědečkem. Snaží se věnovat svým dětem a vnoučatům co nejvíce času a být pro ně přítomen.

Kariéra

Kromě svého rodinného života je Mirek Etzler známým českým hercem s bohatou kariérou v televizi a divadle. Ačkoli byl v minulosti velmi obsazovaným hercem, v současnosti preferuje divadelní role. Baví ho práce s talentovanými kolegy a je spokojen s tím, co dosáhl ve své kariéře.

V divadle nachází Mirek Etzler inspiraci a naplnění. Jeho vášeň pro herecké umění ho vedla k úspěšné kariéře, která trvá již mnoho let. Svou pracovitostí a oddaností divadlu se stal vzorem pro mnoho mladých herců.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Uncategorized

Zlatokopka, která nemá obdoby? Tato žena si nechala dovézt svého…

Přitažlivost a kontroverze: Anna Nicole Smith Anna Nicole Smith, původním jménem Vicki Lynn Hogan, není jen jméno. Je to jméno,…
i
Uncategorized

Lež na pláži: Nový seriál režiséra Vojtěcha Moravce dostává kritiku…

Přehled o seriálu "Lež na pláži" Seriál "Lež na pláži", vedený zručným režisérem Vojtěchem Moravcem a talentovanou herečkou Sandrou Novákovou,…
i
Uncategorized

Usínáte a najednou cítíte škubnutí? Podívejte se jaký varovný signál…

Základní význam signálů, které vám poskytuje tělo Když se večer ukládáte ke spánku a najednou ucítíte škubnutí, možná to neberete…
i
Uncategorized

Oblíbená herečka Tereza Ramba (34): V okně se ukazuje sousedům,…

Střípky ze Soukromí a Práce Tereza Ramba, jménem dobře známá herečka, zazářila nejen na filmovém plátně, ale také na sociálních…
i
Uncategorized

Před odjezdem na dovolenou dejte minci do mrazáku. Později si…

Před odjezdem na dovolenou se nemusíte zabývat pouze balením, ale také přípravou svého bytu. A pokud chcete mít jistotu, že…