Menu

Pozice, ve které sedíte, prozradí nečekané věci o vaší osobnosti

i
Johana

Způsob, jakým sedíme, není jen otázkou našeho pohodlí, ale také vyjádřením našich emocí a charakteru. Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás vypovídá způsob, jakým sedíte? Co o naší povaze vypovídá způsob, jakým sedíme? Podívejte se na obrázek a zjistěte, jak sedíte, poté si níže přečtěte, co o vás způsob, jakým sedíte, vypovídá. 

A. Nohy od sebe, kolena k sobě, chodidla směřující k sobě 

Pokud si všimnete, že často sedíte s koleny u sebe, rozkročenýma nohama a chodidly směřujícími k sobě, může to naznačovat, že jste pohodový a kreativní člověk. Máte hlavu plnou nápadů a cítíte se skvěle ve společnosti různých lidí, nebojíte se davů. 

B. Noha přes nohu 

Všímáte si často, že máte jednu nohu přes druhou? To může znamenat, že jste vyrovnaný člověk. Nemáte rádi konflikty a snažíte se vyhýbat situacím, které by mohly vést k nedorozumění. Jste rozený diplomat, dokážete řešit problémy s úsměvem na tváři. Také nemáte problém navazovat nová přátelství. 

C. Kolena široce od sebe a chodidla u sebe 

Tato pozice může naznačovat, že jste člověk, který je často v oblacích, rád sní a fantazíruje. Milujete svobodu, příliš se nestresujete a raději se držíte ležérní relaxace. 

D. Nohy kolmo k zemi 

Tato pozice může naznačovat, že jste introvert, kterému je lépe o samotě než ve společnosti mnoha lidí. Možná dáváte přednost společnosti zvířat před lidmi a oceňujete svobodu a klid. 

E. Nohy u sebe a šikmo 

Tato pozice může znamenat, že vám hodně záleží na vaší image a snažíte se prezentovat co nejlépe. Na schůzky se připravujete dlouho, hodně dbáte na svůj vzhled. Záleží vám na názoru ostatních, kvůli čemuž občas nejste sami sebou. Někdy si všímáte, že říkáte to, co chtějí ostatní slyšet, místo toho, co si skutečně myslíte.

Zdroj: Webniusy.com

i
Česko

Dívka, kterou jsme znali z reklamy na Kofolu, nyní září…

Vánoce jsou obdobím, kdy se tradice a symboly stávají významnou součástí našich životů. V České republice se jedním z těchto…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Zajímavosti

Muž svým krokem zachránil spoustu životů. Jeho poslední cestou ho…

Muž, svou smrtí, zachránil 50 životů! To, co se rozhodl provést v nemocnici, před svojí smrtí bylo nevídané. Po úmrtí…
Klíště
i
Zajímavosti

Klíšťata si své oběti vybírají podle krve, o tuto krevní…

Klíšťata bývají nejen velmi otravná, ale také nebezpečná. Tento roztoč patřící do čeledi klíšťatovití se živí sáním krve nejen savců,…
i
Zajímavosti

Optická výzva roku 2023: Všechny chyby na obrázku dokázalo do…

Optické výzvy jsou užitečné pro náš mozek, osobnostní rozvoj a také nám pomáhají lépe si všímat detailů v přítomnosti kolem…
i
Zajímavosti

Muž nainstaloval kameru na hrob své matky a odhalení, které…

Před pár měsíci vyvolal příběh velkou bouři. Po dlouhé těžké nemoci zemřela matka jménem Linda v roce 2017, a od…