Menu

Pozice, ve které sedíte, prozradí nečekané věci o vaší osobnosti

iZdroj: unsplash.com
Marek

Způsob, jakým sedíme, není jen otázkou našeho pohodlí, ale také vyjádřením našich emocí a charakteru. Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás vypovídá způsob, jakým sedíte? Co o naší povaze vypovídá způsob, jakým sedíme? Podívejte se na obrázek a zjistěte, jak sedíte, poté si níže přečtěte, co o vás způsob, jakým sedíte, vypovídá. 

A. Nohy od sebe, kolena k sobě, chodidla směřující k sobě 

Pokud si všimnete, že často sedíte s koleny u sebe, rozkročenýma nohama a chodidly směřujícími k sobě, může to naznačovat, že jste pohodový a kreativní člověk. Máte hlavu plnou nápadů a cítíte se skvěle ve společnosti různých lidí, nebojíte se davů. 

B. Noha přes nohu 

Všímáte si často, že máte jednu nohu přes druhou? To může znamenat, že jste vyrovnaný člověk. Nemáte rádi konflikty a snažíte se vyhýbat situacím, které by mohly vést k nedorozumění. Jste rozený diplomat, dokážete řešit problémy s úsměvem na tváři. Také nemáte problém navazovat nová přátelství. 

C. Kolena široce od sebe a chodidla u sebe 

Tato pozice může naznačovat, že jste člověk, který je často v oblacích, rád sní a fantazíruje. Milujete svobodu, příliš se nestresujete a raději se držíte ležérní relaxace. 

D. Nohy kolmo k zemi 

Tato pozice může naznačovat, že jste introvert, kterému je lépe o samotě než ve společnosti mnoha lidí. Možná dáváte přednost společnosti zvířat před lidmi a oceňujete svobodu a klid. 

E. Nohy u sebe a šikmo 

Tato pozice může znamenat, že vám hodně záleží na vaší image a snažíte se prezentovat co nejlépe. Na schůzky se připravujete dlouho, hodně dbáte na svůj vzhled. Záleží vám na názoru ostatních, kvůli čemuž občas nejste sami sebou. Někdy si všímáte, že říkáte to, co chtějí ostatní slyšet, místo toho, co si skutečně myslíte.

Zdroj: Webniusy.com

iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Učitel nechává ve třídě prázdnou židli, aby dal dětem důležitou…

Děti prožívají všechno  více než dospělí. A dokáží si některé věci pamatovat až do dospělosti. Právě to se stalo Danu…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Zajímavosti

Ve věku 83 let odešla hudební legenda: Královna Rock’n’Rollu Tina…

Tina Turner, americko-švýcarská zpěvačka, která se proslavila svým unikátním chraplavým hlasem, zemřela ve středu ve věku 83 let po dlouhé…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Zastavte ničení vaší zahrady pomocí popela! Mšice mají váš oblíbený…

Příprava vlastního ekologického postřiku na mšice je účinným způsobem, jak se zbavit těchto škůdců v zahradě bez použití chemických přípravků.…
iZdroj: unsplash.com
Co se děje

Vyhrála v loterii miliony, ale nenašla lásku: Co se stalo…

Jane Park, 23letá Britka, vyhrála v loterii před několika lety více než 1,3 milionu dolarů. Přestože se to může zdát…
iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Slepice snáší vejce s ocasem: Když se farmář pídil po…

Vsadíme se s Vámi že vejce s ocasem jste ještě v životě neviděli. Uživatelé internetu jsou při pohledu na tuto…