Menu

Pes který byl přivezen s těžkými popáleninami, potká lékaře který mu zachránil život! Dojemné setkání zachytil majitel pejska.

i
Martin Jelínek

V březnu 2017 byli hasiči povoláni k požáru poblíž tábora pro bezdomovce ve West Palm Beach na Floridě. Kapitán Gregg Gordon a jeho tým dorazili a objevili těžce popáleného hlídacího psa, který byl přivázaný ke stromu. Hasič Marcos Orozca odřízl lano a převezl zvíře do veterinárního zařízení Jupiter Pet Emergency. Štěně, které hasiči pojmenovali Smokey, bylo v kritickém stavu.

Veterinář Dr. Latimer zjistil vážné popáleniny na zadní části těla a nohou psa, ale vyjádřil optimismus ohledně jeho uzdravení. Smokey podstoupil několik krevních transfuzí, každodenní péči a léčbu v hyperbarické komoře. Během času se pes začal bavit s lékaři a sestřičkami, a hasiči, kteří mu zachránili život, ho začali pravidelně navštěvovat.

Kapitán Gordon se rozhodl postarat se o Smokeyho, dokud se plně neuzdraví. Pes byl představen do domácnosti kapitána Gordona, kde se rychle spřátelil se dvěma dalšími psy. V průběhu času se Smokey stal vděčným a šťastným psem, který si užíval nový život.

Na jedné z návštěv veterinární kliniky Fen, jak byl Smokey přejmenován, spontánně vyskočil a objal Dr. Latimera, který mu zachránil život. Dr. Katelyn Thomasová, lékařka z kliniky, se do Fena zamilovala a rozhodla se ho oficiálně adoptovat.

Fen je nyní se svou novou pečovatelkou již dva roky. Spolu prožívají dobrodružství, a Fen, který miluje plavání, se nikdy nezapomněl poděkovat svým zachráncům. Stal se maskotem každoročního Peggy Adams Walk for the Animals a při setkání s Dr. Latimerem projevil radost a vděčnost. Fen, přestože začal život těžce, nyní žije šťastně a zotaveně v lásce a péči své nové rodiny.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…