Menu

Pár se rozhodl adoptovat dívku z Ugandy! Když jim dívka po 6 měsících řekla pravdu! Rozhodli se jí poslat zpět.

i
Martin Jelínek

Adopce představuje pro mnoho párů a opuštěných dětí naději na nový začátek. Nicméně, realita adopčního procesu může být složitá a plná výzev. Příběh Namaty, ugandské dívky, až do podrobností ilustruje tuto problematiku.

Odhodlání k Adopci

Pár Jessica a Adam Davis se rozhodli pro adopci, přestože již měli čtyři biologické děti. Jejich touha sdílet lásku se nezastavila u vlastních potomků. S cílem urychlit proces adopce, zvolili možnost adopce země s rychlejším procesem.

Příchod Namaty

Namata, malá dívka z Ugandy, se stala jejich adoptivní dcerou. Přes jazykovou bariéru se pár snažil porozumět Namatině minulosti. Postupně se dozvídali o těžkostech, kterým dívka čelila, včetně ztráty otce a matčiny lásky.

Šokující Objev

Po šesti měsících se Namata naučila anglicky a odhalila svůj skutečný příběh. Namata vyrůstala v lásce a chodila do školy. Její matka ji milovala a přála jí lepší budoucnost. Šokujícím zjištěním bylo, že adopční agentura podvedla Namatinu matku.

Podvod Adopční Agentury

Adopční agentura slibovala matce vzdělání pro Namatu a následný návrat domů. Matka však nechápala, že tím přichází o právo na svou dceru. Díky právníkovi se podařilo navázat kontakt s matkou, a Namata se mohla vrátit domů.

Závěrečné Rozhodnutí

Navzdory své lásce k Namatě se Jessica a Adam rozhodli respektovat její původní rodinu. Bylo to rozhodnutí ve prospěch štěstí a blaha dítěte. I když se jim podařilo dát Namatě lásku a péči, uvědomili si, že její místo je u svých blízkých.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…