Živé vysílání bylo přerušeno zvuky páru, který se miloval

Nehoda v přímém přenosu. Zvuky milování narušily živé vysílání

Johana

V úterý 17. ledna večer byl sportovní přenos na BBC nečekaně přerušen hlasitými zvuky, které připomínaly zvuky lásky. Moderátor pořadu Gary Lineker, bývalý fotbalista a novinář, vůbec nechápal, co se dělo. Představitelé BBC se už divákům omluvili a zahájili vyšetřování s cílem zjistit příčinu incidentu. Zvuky se ozvaly těsně před pohárovým zápasem FA Cupu, ve kterém proti sobě nastoupily týmy Liverpoolu a Wolverhamptonu Wanderers. I když se Lineker snažil tyto podivné zvuky ignorovat, v jednu chvíli se nemohl přestat smát.

Podivné zvuky v živém vysílání

„Jako sabotáž to bylo docela vtipné,“ napsal později Gary Lineker. Nečekané zvuky během sportovního vysílání BBC vyvolaly zájem diváků, kteří začali sdílet záznamy živého přenosu na sociálních sítích. Moderátor programu Gary Lineker poté, co se vysílání přesunulo na stadion, kde se zápas odehrával, zveřejnil na Twitteru příspěvek, ve kterém oznámil, že zvuky pocházely z mobilního telefonu ukrytého v televizním studiu. Daniel Jarvis byl britským listem The Guardian oslavován jako autor. 

Tento vtipálek tvrdí, že se na incidentu podílel. Na svém profilu na sociální síti zveřejnil video, které vydává za důkaz o tom, že se procházel ve studiu předtím, než zde začalo živé vysílání. BBC poznamenala, že Daniel Jarvis byl v roce 2022 odsouzen za vniknutí na trávník stadionu. Jeho účast na tomto žertu však zatím nebyla potvrzena. BBC uvedla, že zahájila vyšetřování s cílem zjistit příčinu incidentu a na Twitteru vydala mimořádné prohlášení. „Omlouváme se všem divákům, kteří byli uraženi před začátkem přímého přenosu dnešního fotbalového utkání. Celý incident nyní vyšetřujeme,“ napsala BBC na Twitteru.

Zdroj: Webniusy.com