Menu

Lékaři chtěli aby obětovala jedno z trojčat.

iZdroj: Young pregnant model in tank top touching her belly, gray background, studio, copy space, close-up
Martin Jelínek

Těhotenství ve 38 letech není ideální. Ale když Angie Wicklin zjistila, že je těhotná, byla potěšena. To ještě netušila, že ji čeká velké překvapení a ještě větší rozhodnutí. Okamžitě byla upozorněna na zdravotní rizika tohoto těhotenství vzhledem k její nadváze a vysokému věku. Jakmile se dozvěděli o trojčatech, sázky byly najednou mnohem vyšší.

Angle vážil 140 kg, což bylo podle lékařů na těhotenství trojčat příliš mnoho. Mohla se objevit nebezpečná preeklampsie. Řekli jí také, že jí hrozí vysoký krevní tlak, cukrovka a mohla by předčasně porodit. To by znamenalo, že ani jedno dítě nemůže přežít. Za tímto účelem jí lékař doporučil obětovat jedno z trojčat a porodit pouze dvě děti. Ale Anger tuto možnost odmítl.

https://www.newsitamea.gr/

Samotné těhotenství bylo pro rodinu velkým překvapením, protože se s ním v pozdních 20 letech nepočítalo. V jejich rodině se měla narodit trojčata, což je zaskočilo. Lékaři ji varovali, že rizika těhotenství jsou vysoká, ale přesto se rozhodla mít všechny tři děti. Porod nastal ve 35. týdnu těhotenství a Ange byla obklopena týmem lékařů a sester, kteří očekávali komplikace.

Ve skutečnosti se děti narodily naprosto zdravé. Nemusí do inkubátoru nebo na jednotku intenzivní péče. Ange je teď velmi unavená a neví, kam dřív skočit. Péče o trojčata rozhodně nebyla jednoduchá a navíc měli starší dítě. Své rozhodnutí ale nezmění ani na okamžik. Dnes je ráda, že má velkou rodinu a je vděčná za každé své dítě.

Lékaři Angleové několikrát řekli, že by se měla vzdát jednoho nebo dvou ze svých tří dětí. Ta zpráva ji šokovala a ani na vteřinu o tom nepřemýšlela. Zdravotní rizika jsou značná, ale věří, že její tělo to zvládne. Má pravdu. Můžete zachránit sebe a ostatní děti tím, že se během těhotenství vzdáte jednoho nebo více svých dětí? Toto rozhodnutí je určitě pro každého velmi těžké.

zdroj náhledového obrázku freepik.com

iZdroj: unsplash.com
Uncategorized

Opuštěný pejsek odmítá opustit místo, kde ho zachoval majitel.

První den nového roku se muži naskytl velmi smutný pohled. V uličce uviděl psa svírajícího otrhanou deku. Byl sám, bez…
iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Učitel nechává ve třídě prázdnou židli, aby dal dětem důležitou…

Děti prožívají všechno  více než dospělí. A dokáží si některé věci pamatovat až do dospělosti. Právě to se stalo Danu…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Zajímavosti

Ve věku 83 let odešla hudební legenda: Královna Rock’n’Rollu Tina…

Tina Turner, americko-švýcarská zpěvačka, která se proslavila svým unikátním chraplavým hlasem, zemřela ve středu ve věku 83 let po dlouhé…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Zastavte ničení vaší zahrady pomocí popela! Mšice mají váš oblíbený…

Příprava vlastního ekologického postřiku na mšice je účinným způsobem, jak se zbavit těchto škůdců v zahradě bez použití chemických přípravků.…
iZdroj: unsplash.com
Co se děje

Vyhrála v loterii miliony, ale nenašla lásku: Co se stalo…

Jane Park, 23letá Britka, vyhrála v loterii před několika lety více než 1,3 milionu dolarů. Přestože se to může zdát…