Menu

Co o Vás vypovídá typ vaší tváře? Ukážeme Vám co o Vás značí vaše rysy.

iZdroj: unsplash.com
Martin Jelínek

Podle Jean Hanerové existuje starověká čínská fyziognomická technika, která může odhalit vaši skutečnou osobnost. Dokážete si představit, že by někdo popsal vaši osobnost pouze na základě tvaru vašeho obličeje? Možná budete skeptičtí, ale faktem zůstává, že čínská medicína prostě funguje a tato „tvář“ pochází z branže. Tradice navíc tvrdí, že pokud vám popis postavy na základě tvaru vašeho obličeje nesedí, není to proto, že je popis špatný, ale proto, že nejste věrní tomu, kým skutečně jste.

Tvar srdce

my-gardentips.com
my-gardentips.com

Přestože tomuto tvaru obličeje říkáme tvar srdce, ve skutečnosti vypadá spíše jako vejce. Lidé s tímto tvarem obličeje jsou tvrdohlaví a silní – jako Luke Skywalker, obrácený k temné straně. Luku Skywalkere, jeho tvář není ve tvaru srdce.

Tvar diamantu

Tvář ve tvaru diamantu se vyznačuje velkými lícními kostmi. Lidé s tímto tvarem tváře kladou důraz i na ty nejmenší detaily a občas mohou být panovační. Lidé s ostrou tváří jsou považováni za panovačné i u nás na Západě – tato čínská technika čtení tváře nám to pouze potvrdila.

Tvar kulatý

Lidé s kulatým obličejem mohou být bohužel snadno manipulovatelní na základě čínské technologie rozpoznávání obličeje. Kulatý obličej působí dětinsky, a proto je často spojován s dětinskostí.

Tvar oválný

Možná jste si všimli, že různé celebrity mají oválný obličej. Relativní symetrie oválného obličeje mu dodává na kráse. Čínská fyziognomie pro lidi s tímto tvarem obličeje říká, že jsou společenští, přátelští a společenští. Také kladou velký důraz na to, co si o nich myslí ostatní. Možná proto slavné osobnosti po různých skandálech hromadně mažou své účty na Twitteru?

zdroj:my-gardentips.com

iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Učitel nechává ve třídě prázdnou židli, aby dal dětem důležitou…

Děti prožívají všechno  více než dospělí. A dokáží si některé věci pamatovat až do dospělosti. Právě to se stalo Danu…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Zajímavosti

Ve věku 83 let odešla hudební legenda: Královna Rock’n’Rollu Tina…

Tina Turner, americko-švýcarská zpěvačka, která se proslavila svým unikátním chraplavým hlasem, zemřela ve středu ve věku 83 let po dlouhé…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Zastavte ničení vaší zahrady pomocí popela! Mšice mají váš oblíbený…

Příprava vlastního ekologického postřiku na mšice je účinným způsobem, jak se zbavit těchto škůdců v zahradě bez použití chemických přípravků.…
iZdroj: unsplash.com
Co se děje

Vyhrála v loterii miliony, ale nenašla lásku: Co se stalo…

Jane Park, 23letá Britka, vyhrála v loterii před několika lety více než 1,3 milionu dolarů. Přestože se to může zdát…
iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Slepice snáší vejce s ocasem: Když se farmář pídil po…

Vsadíme se s Vámi že vejce s ocasem jste ještě v životě neviděli. Uživatelé internetu jsou při pohledu na tuto…