Menu

Bizarní příběh: Mladá dívka je matkou v 17 letech se sedmi dětmi, které otcové opustili.

i
Martin Jelínek

Příběhy mladých matek, lásky a touhy po štěstí tvoří často nebezpečnou kombinaci, a to i přes moderní vzdělávání a dostupnost antikoncepce. Tento trend je stále aktuální, a jeden z příkladů představuje osud osmnáctileté Argentinky Pamely Villaruel, která se ocitla v nekonečném kruhu láskových dramat.

Pamela je jakýmsi symbolem mladistvé naivity a touhy po pravé lásce. Již od patnácti let hrála s osudem a tajemstvím těhotenství, ačkoliv moderní doba přináší větší povědomí o vztazích a snadnější dostupnost antikoncepce. Přesto se zdá, že osud Pameliny životní cesty měl své vlastní plány.

Matčinství začala Pamela v patnácti letech, kdy potkala svou první lásku. Chlapec, který jí sliboval nekonečnou lásku a štěstí, se však brzy ukázal být pouhým stínem, když Pamela porodila trojčata.

Z cyklu „Láska a Zklamání“ se stal příběh Pamely opakujícím se vzorem neštěstí a neuvěřitelnou vírou v lepší zítřky. Její mladá láska byla iluzí, když chlapec utekl s jinou ženou, nechávajíc Pamelu samotnou s břemenem mateřství. Nicméně tato krutá zkušenost ji nezlomila, a opět otevřela své srdce.

Ve svých sedmnácti letech se zamilovala znovu, opět následovalo těhotenství, tentokrát s dvojčaty. S vírou v lásku se stala matkou pěti dětí. Avšak i tentokrát se opakoval příběh z telenovely, kdy princ na bílém koni opustil Pamelu a její děti. Další vztah přinesl další dvě děti a opětovné zklamání. Pamela se tak ocitla sama s dvěma malými dětmi, musela znovu čelit realitě samoty a zklamání.

Mohlo by Vás zajímat: Uplynulo 15 let od okamžiku, kdy došlo k záměně novorozenců v třebíčské nemocnici. Jak se v současnosti daří rodinám?

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…