Menu

Anička Slováčková otevřeně sdělila, co jí pomáhá zvládat beznaděj během léčby: Zamilovala jsem se prozradila.

i
Martin Jelínek

Anička Slováčková, přestože čelí zákeřné nemoci, stále dokáže inspirativně ovlivňovat ostatní. Napsala dojemný text k vánoční písni „Čas zastavit čas“, ve kterém lidem radí, aby se na okamžik zastavili a strávili čas s milovanými lidmi. Zpěvačka, která působí velmi sympaticky, přiznala, že se do této skladby zcela zamilovala.

Pohádkový singl, vytvořený pro pořad Snídaně, nazpívala dcera Dády Patrasové společně s Milanem Peroutkou. „Dámy a pánové, milé holky a kluci, 3. prosince vychází náš nový duet, singl Čas zastavit čas. Já se do té písničky zamilovala už při jejím tvoření a doufám, že se do ní zamilujete i vy,“ sdělila Slováčková ve videu na Instagramu.

„Musím se přiznat úplně neskromně, že tu písničku miluji, neustále ji poslouchám a doufám, že ji budete milovat taky. Je krásná, něžná, romantická a vánoční,“ prozradil Peroutka o hitu plném lásky. „Takže si ji nezapomeňte pustit a dejte nám vědět, jak se vám líbila,“ vzkázala fanouškům Slováčková.

I přes svůj boj se zákeřnou nemocí je mladá zpěvačka obrovskou inspirací pro své sledující. Zaměřuje se na pozitivní emoce, jako je láska a přátelství, a tvorba textu pro ni byla skutečně srdcovou záležitostí. „Vánoce jsou o setkávání s blízkými, o tom, že bychom se měli aspoň na chvíli zastavit a rozjímat. To je to nejcennější, co můžeme jeden druhému dát. I proto jsme naši písničku pojmenovali Čas zastavit čas,“ vysvětlila Slováčková.

Lidé se snaží oplatit jí pozitivitu, kterou šíří kolem sebe, a její profil je plný krásných vzkazů. „Těšíme se Aničko, doma ti moc fandíme a přejeme hodně moc zdravíčka, jsi úžasná a krásná holka,“ napsala jí jedna z fanoušek. „Nechápu, jak někdo může vypadat tak skvěle se šátkem a ještě to doladit k takovým šatům. Wow,“ dodala další ze sledujících.

Pro fanoušky bude píseň zároveň nostalgií. „Videoklip je naprosto výjimečný v tom, že se nám povedlo propojit na jednom místě dvacet čtyři současných i bývalých moderátorů Snídaně. Nechyběli ani psi. A to vše v nostalgické a velmi poklidné vánoční atmosféře. Mám velkou radost, jak k tomu jednotliví moderátoři přistoupili a byli kreativní, co se vánočního stylingu týče,“ vysvětlila Samira Al Aliová, vedoucí Snídaně.

zdroj:  https://tn.nova.cz/ 

zdroj: https://www.instagram.com/p/C0q3DYRtCfR/?img_index=1 

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…