Menu

Zvolte tašku a zjistěte co Vás čeká.

i
Martin Jelínek

Dnešní test vám přinese něco jiného. Vyberete si jednu z barevných tašek. Nechte se plně vést svým instinktem a vyberte si barvy, které vás nejvíce osloví. Vybírat můžete ze žluté, fialové, růžové, oranžové a modré. Je to jednoduché, ale můžete se o sobě a svém osudu dozvědět něco nového. Sami uvidíte, zda je tato možnost pro vás vhodná. Většina lidí se určitě uvidí ve věštění.

Možná si uvědomíte, že máte problémy v určitých oblastech, na kterých je potřeba zapracovat. Spolehněte se na znalosti moudrého starého muže, který vám dá dobrou životní radu. Podobné testy najdete na internetu. Díky intuici o sobě zjistíte i věci, které jste dosud nevěděli. Udělejte si test ještě dnes a možná objevíte věci, na které jste nebyli připraveni. Může vám to ale pomoci při rozhodování v budoucnu. Poznejte svou situaci během několika sekund.

Žlutá:

Při výběru první tašky vás v životě možná trápí finanční problémy. Materiální potěšení není všechno, ale peníze k životu potřebujeme. Přemýšlíte o získání více peněz, díky kterým byste mohli vyrazit nebo si koupit něco, po čem dlouho toužíte? Brzy s financemi již problémy mít nebudete. Možná již příští měsíc se můžete těšit na nečekaný zisk, který povede k větší spokojenosti.

Růžová:

Touto volbou moudrý stařec předpověděl: Do vašeho života vstoupí radost a láska. Již brzy můžete očekávat velmi příjemné události, které vám změní život. V blízké budoucnosti budete mít všechny důvody k radosti. Ve svém životě potřebujete hodně lásky. Zde brzy vstoupíte do svého života. Budete milováni a udělá vám to radost.

Modrá:

Každý, kdo zvedne poslední tašku, se snaží dát svůj život do pořádku. Chcete najít harmonii v každé oblasti svého života. Nebojte se. Dosáhnete všeho, co chcete. Samozřejmě chcete pomáhat druhým a zároveň potěšit sebe. Nyní k tomu budete mít nejlepší příležitost a uděláte to dobře. Nebojte se vztahů kolem sebe a vytvořte si harmonický život, který budete milovat.

Orandžová:

V tomto případě jste si vybrali podivnou tašku. Na její otevření si totiž budete muset počkat. Podvědomě máte hodně plánů a myslíte si, že všechny budou úspěšné. Některé plány byste ale měli zatím odmítnout a soustředit se na jiné. Vložte maximální množství touhy do toho, na co jste již dlouho čekali. Jakmile to uděláte, budete mít dost síly na uskutečnění svých plánů.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…