Menu

Zvolte tašku a zjistěte co Vás čeká.

iZdroj: unsplash.com
Martin Jelínek

Dnešní test vám přinese něco jiného. Vyberete si jednu z barevných tašek. Nechte se plně vést svým instinktem a vyberte si barvy, které vás nejvíce osloví. Vybírat můžete ze žluté, fialové, růžové, oranžové a modré. Je to jednoduché, ale můžete se o sobě a svém osudu dozvědět něco nového. Sami uvidíte, zda je tato možnost pro vás vhodná. Většina lidí se určitě uvidí ve věštění.

Možná si uvědomíte, že máte problémy v určitých oblastech, na kterých je potřeba zapracovat. Spolehněte se na znalosti moudrého starého muže, který vám dá dobrou životní radu. Podobné testy najdete na internetu. Díky intuici o sobě zjistíte i věci, které jste dosud nevěděli. Udělejte si test ještě dnes a možná objevíte věci, na které jste nebyli připraveni. Může vám to ale pomoci při rozhodování v budoucnu. Poznejte svou situaci během několika sekund.

Žlutá:

Při výběru první tašky vás v životě možná trápí finanční problémy. Materiální potěšení není všechno, ale peníze k životu potřebujeme. Přemýšlíte o získání více peněz, díky kterým byste mohli vyrazit nebo si koupit něco, po čem dlouho toužíte? Brzy s financemi již problémy mít nebudete. Možná již příští měsíc se můžete těšit na nečekaný zisk, který povede k větší spokojenosti.

Růžová:

Touto volbou moudrý stařec předpověděl: Do vašeho života vstoupí radost a láska. Již brzy můžete očekávat velmi příjemné události, které vám změní život. V blízké budoucnosti budete mít všechny důvody k radosti. Ve svém životě potřebujete hodně lásky. Zde brzy vstoupíte do svého života. Budete milováni a udělá vám to radost.

Modrá:

Každý, kdo zvedne poslední tašku, se snaží dát svůj život do pořádku. Chcete najít harmonii v každé oblasti svého života. Nebojte se. Dosáhnete všeho, co chcete. Samozřejmě chcete pomáhat druhým a zároveň potěšit sebe. Nyní k tomu budete mít nejlepší příležitost a uděláte to dobře. Nebojte se vztahů kolem sebe a vytvořte si harmonický život, který budete milovat.

Orandžová:

V tomto případě jste si vybrali podivnou tašku. Na její otevření si totiž budete muset počkat. Podvědomě máte hodně plánů a myslíte si, že všechny budou úspěšné. Některé plány byste ale měli zatím odmítnout a soustředit se na jiné. Vložte maximální množství touhy do toho, na co jste již dlouho čekali. Jakmile to uděláte, budete mít dost síly na uskutečnění svých plánů.

iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Žena ležící na smrtelné posteli se po 25 letech loučí…

  Je vždy těžké se rozloučit s někým, koho máme rádi, bez ohledu na to, zda se jedná o přítele,…
iZdroj: unsplash.com
Svět

Tento učitel udělal něco neuvěřitelného pro svého studenta s autismem.…

Lidé, kteří znají někoho s autismem, vědí, že diagnóza může být složitá a postižená osoba se může snadno dostat do…
iZdroj: www.pexels.com
Uncategorized

Matka čtyř dětí se každé ráno budí v 4:30, aby…

V současné době je vzdělávání online stále běžnější a mnoho rodin se snaží najít způsob, jak dětem zajistit klidné prostředí…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Video: Natáčejí mladou maminku, která porodila pět dětí. Takto zvládne…

Většina rodičů si to neumí představit. Stačí jim jedno dvě děti a jak se říká, je hotovo. Maminka, kterou vám…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Někteří lidé budou odcházet do důchodu dříve a někteří později.…

V poslední době je téma penzí opět vyhrocené. A tentokrát se ukázalo, že jde opravdu do tuhého a že je…
iZdroj: www.ifunny.eu
Zajímavosti

Otec vede děti na vodítku. Nahrávka vyvolala mezi uživateli internetu…

Jedenatřicetiletý otec z Kentucky byl zaplaven nenávistí poté, co zveřejnil video, jak na vodítku svých pěti dětí. Na internetu se…