Menu

Zranění a opuštění – dva pitbullové našli nový domov díky neuvěřitelným sherifům!

iZdroj: unsplash.com
Martin Jelínek

Patrick Hennessey se jednoho dne brzy ráno vydal do práce, když při cestě objevil dva pitbuly na kraji silnice, z nichž jeden z nich vypadal zraněně. Rozhodl se zavolat na tísňovou linku a naštěstí dorazili dva sherifové, kteří se rozhodli psovi pomoci. Na místě činu dorazili dva sherifové a zjistili, že se jedná o dva pitbuly. Jeden z nich byl vážně zraněný, zatímco druhý pejsek stál při něm a odmítl ho opustit. Sherifové se rozhodli psy odvést pryč od silnice a věnovali jim svou pozornost.

Pitbullové jsou plemeno psů, které je často nepochopeno a kritizováno. Proto se šerifové snažili ukázat světu, že i tito psi mohou být milí a kamarádští, pokud se k nim budeme chovat správně. Proto se jim věnovali a snažili se je co nejlépe zachránit. Pitbullové byli velmi vděční za pozornost, kterou od sherifů dostali. Ačkoliv se jednalo o zraněné psy, nejevili žádnou agresi a byli velmi kamarádští. Sherifové projevili velké soucítění a snažili se jim co nejvíce pomoci.

Sherifové se snaží ukázat pitbully v novém světle

Po tom, co sherifové psům poskytli potřebnou péči, rozhodli se je převézt do útulku pro psy, kde by mohli být dále ošetřeni a připraveni na adopci. Sherifové se věnovali i dalším zvířatům v útulku a snažili se najít pro ně co nejlepší domov. Celý případ byl mediálně sledován a lidé po celém světě chválili sherify za jejich práci a empatii k zvířatům. Díky nim mohli pitbullové najít nový domov a ukázat světu, že jsou to kamarádští psi, kteří si zaslouží naši lásku a péči.

Pitbullové jsou často považováni za nebezpečné psy, ale většina z nich jsou milí a přátelští psi, kteří se potřebují cítit v bezpečí a v bezpečí svých majitelů. Proto je důležité chovat se k nim správně a ukázat jim lásku a soucit.

Pitbullové ukazují, že si zaslouží naši lásku a péči

Není neobvyklé, že psi, kteří jsou opuštěni nebo zraněni. Jsou ponecháni sami sobě a nemají nikoho, kdo by se o ně staral. Proto je velmi důležité, aby lidé, kteří vidí zvíře v nouzi, zavolali na tísňovou linku a snažili se mu pomoci. Společně můžeme udělat velký rozdíl v životech těchto zvířat a ukázat jim, že si zasloužíme jejich lásku a přátelství.

Pitbullové jsou často kritizováni a diskriminováni kvůli své rase, ale většina z nich jsou milí a přátelští psi, kteří touží po naší pozornosti a lásce. Proto bychom měli bojovat proti této diskriminaci a ukázat světu, že i tito psi si zaslouží naši lásku a péči.

Mohlo by Vás zajímat: Matka vložila kachňátko do podprsenky, co se stalo po 35 dnech, tě dostane do kolen!

iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Co se děje

Tragická smrt talentovaného herce Dano Heribana: Co skrývalo jeho poslední…

Slovenský herec a výtvarník Dano Heriban tragicky zemřel ve svém domě ve městě Svätý Jur. O jeho smrti jako první…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Kontroverzní odhalení: Hans Sigl z Doktora z hor přiznává šokující…

Legendární televizní seriál "Doktor z hor", který se vysílal v 90. letech, zaujal diváky svými příběhy o lékaři pracujícím v…
iZdroj: www.pexels.com
Česko

Tabu nebo odvaha? Žena odmítla domov pro seniory a přinesla…

Adoptování dětí a pěstounská péče jsou běžné způsoby, jak lidé rozšíří svou rodinu. Avšak překvapivě se málokoho napadne, že i…
iZdroj: pixabay.com
Česko

Skandální pravda o dětských soutěžích krásy: Jsou tyto soutěže nevinnou…

V USA jsou soutěže krásy pro děti extrémně populární. Existuje mnoho dětských hvězd, jako je šestiletá Kynlee Heiman, která je…
iZdroj: pixabay.com
Česko

Mužský rebel bez hranic: Mark Bryan odhaluje šokující pravdu o…

Mark Bryan je robotický inženýr, který je již 11 let ženatý a má dceru. Sám sebe považuje za heterosexuálního muže…