Menu

Zajímavé tajemství pošťáka, na které ukázal až detektiv! Co na to řekl? A jaké je prvenství, které už mu asi nikdo nevezme?

shutterstock
i
Martin Jelínek

Pokud si myslíte, že jste už slyšeli všechno, co se může stát v malém městě v Tennessee, pak přemýšlejte znovu. Příběh starého pošťáka, který se stal biologickým otcem více než tisíce dětí, vám vyrazí dech.

Zní to jako námět na Hollywoodský film s názvem „Pozdravy ze spermabanky,“ ale je to pravda. 87letý pošťák se během svého mládí evidentně činil, a teď se tato šokující pravda dostává na veřejnost.

Po celých 15 let pracoval soukromý detektiv na tom, aby odhalil tuto hrozivou pravdu. Nasbíral více než tisíc vzorků DNA a nechal je otestovat. A co se stalo? Testy DNA ukázaly, že tento nevinně vypadající muž je biologickým otcem všech těchto jedinců, kteří žijí v jednom regionu.To je příběh, který si sami scénáristé nevymyslí. Pošťák sám na tuto zprávu reagoval klidně a bez jakéhokoliv rozruchu. Vysvětlil veřejnosti, že v minulém století nebyly kondomy a antikoncepce tak rozšířené jako dnes, což mělo za následek jeho mimořádnou plodnost.  Právě díky tomu má tolik biologických dětí, protože antikoncepce se prakticky nepoužívala. Pošťák vzpomíná na „staré dobré časy,“ kdy se volná láska šířila a kondomy zůstávaly v krabici.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Počet biologických dětí může být ještě vyšší než 1300

Zdá se, že biologické děti tohoto pošťáka nemají v úmyslu podnikat žádné právní kroky, protože pravda o biologickém otci by mohla zničit mnoho rodin. Ne každá z těchto žen byla svobodná v době, kdy otěhotněla, a to by mohlo vést k rozpadu mnoha vztahů.

Soukromý detektiv Sid Roy věří, že počet biologických dětí tohoto pošťáka může být ještě vyšší než 1300. S tímto případem strávil již 15 let svého života, a to jen pro začátek. Práce tohoto pošťáka v jeho nejlepších letech jistě nebyla nudná.

Zřejmě to byla práce na plný úvazek. Pošťák musel chodit téměř od jednoho domu k druhému a seznamovat se s místními ženami. A zdá se, že byl mezi nimi velmi populární. V 60. letech se evidentně nenudil, a dnes na to stále vzpomíná s úsměvem na rtech.Celý tento příběh nás nutí se ptát, jaké tajemství skrývá naše malá města, a jak mnoho dalších příběhů z minulosti může být na pokraji odhalení. Je to příběh, který nás učí, že pravda může být mnohem divočejší než fikce, a že volná láska 60. let měla některé neočekávané následky.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…