Příběh s katastrofickým scénářem - pejsek spadl ze skály

Dobrovolníci našli a zachránili psa, který se ztratil poté, co spadl ze skály – pes byl již vrácen svému majiteli

Johana

Ztráta psa je vždy bolestivá, zvláště když zmizí ve volné přírodě. Nevíme, kde začít hledat a přemýšlíme, jestli je náš milovaný mazlíček v bezpečí a naživu. V takových situacích je dobré vědět, že se můžeme spolehnout na podporu ostatních lidí. To se stalo nedávno, když dobrovolníci pomohli najít psa, který spadl ze skály. Sarita Schaerer byla zdrcena poté, co její pes, kříženec mastifa a retrívra jménem Luna, zmizel v horách, uvedla CTV News. Sarita a její rodina všude hledali, ale dny ubíhaly a po psovi nebylo ani stopy. 

Záchrana pejska

Začali se bát nejhoršího. „Bylo to hrozné, protože byla zima a ona vždycky spí vedle mě nebo mé dcery,“ řekla Sarita CTV. Rodina se mohla spolehnout na pomoc Týden po Lunině zmizení se však objevily pozitivní zprávy. Místní muž jménem Ron Cheeke slyšel psa kňučet a pomocí hrnce a pánve ho vystopoval. „Pokaždé, když jsem udeřil do hrnce a pánve, pes zaštěkal,“ řekl Cheeke. Takhle tým dobrovolníků Lunu našel na úzké římse. Pes zřejmě spadl ze skály a vydržel tam celý týden. Naštěstí je jeho trápení konečně u konce. 

Záchranný tým odtáhl psa do bezpečí. Luna byla brzy opět šťastná se svou rodinou. „Byla jsem tak nadšená, Luna také,“ řekla Sarita pro CTV. „Vrtěla ocasem jak divá.“ To vše bylo možné díky laskavosti cizích lidí, kteří se rádi chopili příležitosti pomoci ohroženému psovi. Cheeke řekl, že jeho vlastní pes loni zemřel, takže byl rád, že pomohl Luně shledat se s rodinou. „Nedá se to srovnat s žádným jiným pocitem. Když se do něčeho takového zapojíte a majitel dostane zvíře zpět, stojí to za všechny peníze světa,“ řekl dobrovolník Andy Carswell. Děkujeme všem, kteří pomohli Lunu zachránit! Sdílejte tento inspirativní článek s ostatními!