Menu

Video: Natáčejí mladou maminku, která porodila pět dětí. Takto zvládne nakrmit všechna miminka najednou.

iZdroj: unsplash.com
Martin Jelínek

Většina rodičů si to neumí představit. Stačí jim jedno dvě děti a jak se říká, je hotovo. Maminka, kterou vám právě představíme, se stará o šest dětí, z nichž pět je stejně staré. Narodili se během několika minut a udělali pro mámu skvělý čas.

Neuvěřitelné, ale tato matka si nikdy nebude stěžovat na svůj život a bude si užívat všech svých dětí. S péčí o malé jí pomáhá nejstarší dcera, takže je schopná se o ně postarat. Matky neznají hranice a svým dětem zajistí to nejlepší, i když je to bude stát život. V tomto případě, což může být pravda, maminka spí velmi málo. Má však chytrou dceru, která se o ni stará jak po stránce péče o děti, tak po stránce rodiny.

Když se podíváte na video, uvidíte, že to na první pohled nevypadá tak složitě. Matka a dcera se starají každá o pět hladových krků. Máma se otočí v kuchyni a je vidět, že o pár měsíců později přesně ví, co má dělat. Pomáhat jí ale musela nejstarší dcera, matka na videu posadila děti na jídelní židličky, zatímco holčička batolatům podávala misky. Sami se obslouží.

Dnešní internetová doba nabízí neuvěřitelné možnosti, jak se předvést. Matky jsou často zobrazovány jako úhledně oblečené ženy, které žonglují s péčí o děti, prací a domácími pracemi. Někteří z nich ani nepotřebují svého otce, který stejně celý týden pracuje a do rodinných záležitostí se zapojuje jen zřídka. Ale ve skutečnosti je to trochu jinak.

Nikdo není dokonalý, takže ani takovým fotkám byste neměli věřit. Každá matka miluje své děti a shazuje je z nebe. Někdy byla ale tak unavená, že nechala děti sedět u televize, spát s knihami a někdy zase usnula. Těch pár minut ticha pro ni bylo neocenitelných a mohlo by ji to povzbudit na dalších pár hodin na saních mezi dětmi.

https://www.youtube.com/watch?v=TIGx5ttFKTw&feature=emb_title

iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Žena ležící na smrtelné posteli se po 25 letech loučí…

  Je vždy těžké se rozloučit s někým, koho máme rádi, bez ohledu na to, zda se jedná o přítele,…
iZdroj: unsplash.com
Svět

Tento učitel udělal něco neuvěřitelného pro svého studenta s autismem.…

Lidé, kteří znají někoho s autismem, vědí, že diagnóza může být složitá a postižená osoba se může snadno dostat do…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Někteří lidé budou odcházet do důchodu dříve a někteří později.…

V poslední době je téma penzí opět vyhrocené. A tentokrát se ukázalo, že jde opravdu do tuhého a že je…
iZdroj: www.ifunny.eu
Zajímavosti

Otec vede děti na vodítku. Nahrávka vyvolala mezi uživateli internetu…

Jedenatřicetiletý otec z Kentucky byl zaplaven nenávistí poté, co zveřejnil video, jak na vodítku svých pěti dětí. Na internetu se…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Pokud si všimnete podobného háčku na toaletách nebo v šatně,…

Maličké a neškodné háčky, co by se asi tak mohlo stát. A proč by měl člověk zavolat policii v moment,…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Zachránila celou rodinu“: Žena uslyšela smutné zvuky a našla opuštěné…

Když se procházela po okolí, uslyšela žena náhle podivné zvuky, podobné skřípání. Rozhodla se zjistit, odkud zvuk pochází, a přiblížila…