Menu

V budově Filozofické fakulty Policie našla velké množství zbraní a střeliva.

i
Martin Jelínek

Útočník si údajně měl přivést do Prahy zbraně ve větším zavazadle, ve kterém je také dostal přímo do FF UK dle rektorky ovšem studenti běžně chodí na fakultu s většími zavazadly.

„To že studenti vkráčí na svoji fakultu i s větším zavazadlem, to je prostě běžná věc. Protože na Univerzitě Karlově studují studenti a studentky z celé České republiky. Zrovna před Vánoci mnozí z nich na výuku jdou třeba se zavazadlem,“ řekla pro Českou televizi.

Server Neovlivní informoval o tom, že mladík který včera útočil měl v letos na jaře registrovat větší množství různých zbraní přesně tedy 7 samopal, brokovnici, opakovací pistoli, samopal.

Policejní prezident ve čtvrtek informoval, že nebýt včasného zásahu Policie mohla být tragédie mnohem větší. Arzenál zbraní a střeliva byl opravdu obrovský! Nebýt časného zásahu policie mohly být počty obětí násobně větší.

„Velice vážně pracujeme s verzí, která v tuto chvíli je velmi reálná, že útočník z filozofické fakulty má na svědomí i dvě oběti z konce minulého týdne v Klánovickém lese,“ řekl Vondrášek ve čtvrtek večer na konferenci pro tisk.

Policisty podle něj přivedly na toto zjištění zajištěné důkazy na místě činu v rodné obci Hostouň na Kladensku. Kde bylo ve čtvrtek ráno nalezeno tělo otce střelce. „Do tohoto útoku jsme neznali totožnost toho útočníka a z informací, které mám, jsme ani znát nemohli,“ řekl Vondrášek.

 

zdroj: novinky.cz

https://twitter.com/PolicieCZ?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…