Truhlář z Prahy proměnil svou dodávku na dům snů. Neuvěříte co dokážou zlaté české ručičky! - SvětŽivě.cz

Truhlář z Prahy proměnil svou dodávku na dům snů. Neuvěříte co dokážou zlaté české ručičky!

Martin Jelínek

Také občas sníte o tom, že si koupíte dodávku, předěláte ji na pojízdný dům a následně se vydáte na cesty? Není to úžasná představa? Jen tak se sebrat a jet kamkoliv se vám zachce? A když se budete potřebovat vyspat, jednoduše se od volantu přemístíte do zadního prostoru dodávky. Pokud všechny vaše odpovědi na naše otázky byly “ano”, určitě vás potěšíme. Tento článek totiž zaznamenává realizaci tohoto snu.

 

Muž žijící v Praze si přetvořil dodávku na obytný dům 

Ceny domů i těch malých dosahují vesmírné úrovně, přičemž bez úvěru si je může dovolit málokdo. Stačí však trochu práce, vytrvalosti a času na to, abyste si i za málo peněz vytvořili střechu nad hlavou. Příkladem neuvěřitelné tvořivosti byl truhlář z Prahy. Takto zdokumentoval celý proces přestavby dodávky na minidomek

Pokračujte na další straně.

Předtím, než začal s úpravami, vypadal interiér jeho auta typicky. Pak se rozhodl, že jeho dodávka mu bude poskytovat útočiště kdykoli během roku. Žije v Praze, kde během několika měsíců mohou udeřit kruté zimy, a tak se musel postarat mimo jiné o zateplení. Vytvoření obytného místa na tak malém prostoru vyžadovalo promyšlená řešení. Muž vše naplánoval do posledního detailu. Interiér měl být přírodní, takže hlavním materiálem bylo dřevo. Nám se jeho práce skutečně líbí a doufáme, že se bude líbit i vám. Podívejte se na následující fotografie, abyste měli představu o tom, co vše můžete udělat se svou dodávkou.