Menu

Tomáš si ve škole stěžoval na silné bolesti břicha, ale ve škole ho nikdo nebral vážně. Nikdo si nemyslel, že do dvou hodin zemře. Chlapci je teprve sedmnáct let.

prosvet.cziZdroj: prosvet.cz
Martin Jelínek

Je noční můrou každého rodiče cestovat do školy tisíce kilometrů, a co je horší je, že cesta tam trvá dlouho, pokud se dítěti stane nehoda. Když si roční Josh Gray začal ve škole stěžovat na bolesti břicha, jeho rodiče to museli řešit.

Chlapec je zdravý, aktivní a ve škole prospívá. Bylo překvapením, když si začal stěžovat na bolesti žaludku a navštívil školní lékařskou místnost. O dvě hodiny později ale zemřel. Byla to nečekaná tragédie nejen pro školu, ale i pro jeho rodiče, kteří zdravého chlapce ráno poslali do školy, ale teenager se už nevrátil.

Josh šel ke školnímu lékaři ihned poté, co začala bolest. Nechce nic podcenit, jinak se cítí zdravý. Je zodpovědný a neponechává nic náhodě. O dvě hodiny později ale z neznámých důvodů zemřel. Podle lékařské zprávy měl Josh prasknout slezinu. Byla to příčina genetické poruchy, kterou nevěděli ani jeho rodiče, natož on sám. Bylo jen otázkou času, kdy dojde k vážnému poranění orgánů a bohužel se tak stalo během školních hodin.

Josh přišel o život kvůli krveprolití. Rodiče byli zprávou šokováni, když ráno poslali svého syna do školy, ale ten se už nevrátil. Než Josh zemře, připravuje se na misi, kterou ještě nedokončil. Jeho přátelé mu postaví památník a vzpomínají na něj jen v dobrém, protože Josh miluje svůj život a přijímá ho takový, jaký je.

Jeden z jeho přátel prozradil, že je skvělé být s ním. Sám všem říkal, že by měl být tím, kým chce být. Jeho spolužáci pak založili stránku, která nakonec vynesla 35 000 dolarů. Je to škoda každého mladého života, ale tyto situace jsou v posledních letech stále častější. Mladí lidé umírají z různých příčin.

zdroj:prosvet.cz

iZdroj: unsplash.com
Uncategorized

Opuštěný pejsek odmítá opustit místo, kde ho zachoval majitel.

První den nového roku se muži naskytl velmi smutný pohled. V uličce uviděl psa svírajícího otrhanou deku. Byl sám, bez…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: pixabay.com
Česko

Mužský rebel bez hranic: Mark Bryan odhaluje šokující pravdu o…

Mark Bryan je robotický inženýr, který je již 11 let ženatý a má dceru. Sám sebe považuje za heterosexuálního muže…
iZdroj: pixabay.com
Česko

Neuvěřitelné tajemství odhaleno: Čokoláda, která skrývá překvapení – Rozbuší se…

Diskuse o zařazování hmyzu do potravin se stává stále aktuálnější. Ačkoli tento krok splňuje požadavky Evropské unie, má své příznivce…
iZdroj: pixabay.com
Česko

Zapomenutý poklad ve vaší skříni: Jaký mobilní telefon získal hodnotu…

Staré mobilní telefony se ukazují jako překvapivě cenné. Je dobré si prohlédnout své skříně a objevit poklady, které tam můžeme…
iZdroj: unsplash.com
Česko

90 sekund do půlnoci: Jak hodiny posledního soudu mohou rozhodnout…

Hodiny posledního soudu jsou symbolem, který ukazuje na nebezpečí, jak daleko jsme ochotni zajít ve svých konfliktech a nezodpovědných činech.…