Menu

Tomáš si ve škole stěžoval na silné bolesti břicha, ale ve škole ho nikdo nebral vážně. Nikdo si nemyslel, že do dvou hodin zemře. Chlapci je teprve sedmnáct let.

prosvet.cz
i
Martin Jelínek

Je noční můrou každého rodiče cestovat do školy tisíce kilometrů, a co je horší je, že cesta tam trvá dlouho, pokud se dítěti stane nehoda. Když si roční Josh Gray začal ve škole stěžovat na bolesti břicha, jeho rodiče to museli řešit.

Chlapec je zdravý, aktivní a ve škole prospívá. Bylo překvapením, když si začal stěžovat na bolesti žaludku a navštívil školní lékařskou místnost. O dvě hodiny později ale zemřel. Byla to nečekaná tragédie nejen pro školu, ale i pro jeho rodiče, kteří zdravého chlapce ráno poslali do školy, ale teenager se už nevrátil.

Josh šel ke školnímu lékaři ihned poté, co začala bolest. Nechce nic podcenit, jinak se cítí zdravý. Je zodpovědný a neponechává nic náhodě. O dvě hodiny později ale z neznámých důvodů zemřel. Podle lékařské zprávy měl Josh prasknout slezinu. Byla to příčina genetické poruchy, kterou nevěděli ani jeho rodiče, natož on sám. Bylo jen otázkou času, kdy dojde k vážnému poranění orgánů a bohužel se tak stalo během školních hodin.

Josh přišel o život kvůli krveprolití. Rodiče byli zprávou šokováni, když ráno poslali svého syna do školy, ale ten se už nevrátil. Než Josh zemře, připravuje se na misi, kterou ještě nedokončil. Jeho přátelé mu postaví památník a vzpomínají na něj jen v dobrém, protože Josh miluje svůj život a přijímá ho takový, jaký je.

Jeden z jeho přátel prozradil, že je skvělé být s ním. Sám všem říkal, že by měl být tím, kým chce být. Jeho spolužáci pak založili stránku, která nakonec vynesla 35 000 dolarů. Je to škoda každého mladého života, ale tyto situace jsou v posledních letech stále častější. Mladí lidé umírají z různých příčin.

zdroj:prosvet.cz

i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Co se děje

Matka chtěla opustit svého syna s Downovým syndromem, ale otec…

Pokud bychom měli hledat opravdový hrdinu, není třeba chodit daleko. Setkali jsme se s mužem, jehož životní volba zanechala trvalý…
i
Co se děje

Kritikové tvrdí, že těhotná žena s dvojčaty si vzala muže…

Jistě jste slyšeli o neuvěřitelných příbězích odvahy a vůle, které dokáží překonat nepředstavitelné překážky. Austin Jones, nyní šestadvacetiletý muž, je…
i
Co se děje

Zázrak po dvaceti letech: Muž se znovu setkává se svou…

Kdo by to byl řekl? Životní příběhy často píší neuvěřitelné scénáře a tento je bezesporu jedním z těch, které vás…
i
Uncategorized

Před odjezdem na dovolenou dejte minci do mrazáku. Později si…

Před odjezdem na dovolenou se nemusíte zabývat pouze balením, ale také přípravou svého bytu. A pokud chcete mít jistotu, že…
i
Svět

Dříve jsem měla dojem, že tablety do myčky slouží pouze…

Možná to překvapí, ale existují lidé, kteří používají tablety do myčky nádobí i přesto, že po celý život nádobí myli…