Menu

Tomáš si ve škole stěžoval na silné bolesti břicha, ale ve škole ho nikdo nebral vážně. Nikdo si nemyslel, že do dvou hodin zemře. Chlapci je teprve sedmnáct let.

prosvet.cz
Martin Jelínek

Je noční můrou každého rodiče cestovat do školy tisíce kilometrů, a co je horší je, že cesta tam trvá dlouho, pokud se dítěti stane nehoda. Když si roční Josh Gray začal ve škole stěžovat na bolesti břicha, jeho rodiče to museli řešit.

Chlapec je zdravý, aktivní a ve škole prospívá. Bylo překvapením, když si začal stěžovat na bolesti žaludku a navštívil školní lékařskou místnost. O dvě hodiny později ale zemřel. Byla to nečekaná tragédie nejen pro školu, ale i pro jeho rodiče, kteří zdravého chlapce ráno poslali do školy, ale teenager se už nevrátil.

Josh šel ke školnímu lékaři ihned poté, co začala bolest. Nechce nic podcenit, jinak se cítí zdravý. Je zodpovědný a neponechává nic náhodě. O dvě hodiny později ale z neznámých důvodů zemřel. Podle lékařské zprávy měl Josh prasknout slezinu. Byla to příčina genetické poruchy, kterou nevěděli ani jeho rodiče, natož on sám. Bylo jen otázkou času, kdy dojde k vážnému poranění orgánů a bohužel se tak stalo během školních hodin.

Josh přišel o život kvůli krveprolití. Rodiče byli zprávou šokováni, když ráno poslali svého syna do školy, ale ten se už nevrátil. Než Josh zemře, připravuje se na misi, kterou ještě nedokončil. Jeho přátelé mu postaví památník a vzpomínají na něj jen v dobrém, protože Josh miluje svůj život a přijímá ho takový, jaký je.

Jeden z jeho přátel prozradil, že je skvělé být s ním. Sám všem říkal, že by měl být tím, kým chce být. Jeho spolužáci pak založili stránku, která nakonec vynesla 35 000 dolarů. Je to škoda každého mladého života, ale tyto situace jsou v posledních letech stále častější. Mladí lidé umírají z různých příčin.

zdroj:prosvet.cz

Svět

Víte jak rozepnout stahovací pásky? Nůž není hned první volba!

Určitě budete mít doma po ruce nějaké plastové stahovací pásky. Říkají tomu jinak, ale všichni to víme. Hojně se vyskytuje…
Uncategorized

Lékaři chtěli aby obětovala jedno z trojčat.

Těhotenství ve 38 letech není ideální. Ale když Angie Wicklin zjistila, že je těhotná, byla potěšena. To ještě netušila, že…
Svět

Lékař vysvětluje , proč by děti neměly zůstat dlouho vzhůru.

Od dob našich prarodičů chodí děti vždy spát dříve. Stačí se navečeřet, strávit trochu času v obýváku s rodiči, osprchovat…
Svět

Proč si Vás duše vybírá ještě před narozením?

Každý z nás by měl mít podíl na výběru své rodiny, než jsme přišli na tento svět. Je to myšlenka…
Svět

Moje staré auto nemělo klimatizaci, můj syn přišel z úžasným…

Posledních pár dní se potýkáme s úmorným horkem a mnozí z nás se nemohou dočkat, až po vystoupení z práce…
Svět

Stará paní Petra (68 let) vám poradí, jak se zbavit…

Trápí vás bolavé končetiny nebo máte často zánětlivé klouby? Nějakou dobu jste hledali ten správný a účinný lék, který by…