Tento pár adoptoval tři odcizené bratry, aby mohli vyrůstat spolu. Příběh který bere dech. - SvětŽivě.cz

Tento pár adoptoval tři odcizené bratry, aby mohli vyrůstat spolu. Příběh který bere dech.

Martin Jelínek

KC a Lena Currie, lesbický pár ze Sudbury ve státě Massachusetts, se rozhodli adoptovat dítě poté, co viděli fotku, na které byl tehdy 18měsíční Joey na adopční akci pořádané organizací Child’s Friend. Joeymu sluší. Netušili, že brzy budou adoptovat 2 malé chlapce. Lena nedávno řekla Good Morning America, že se rozhodli adoptovat malého Joeyho.

Zúčastnili se akce pořádané přítelem neziskové organizace Child’s a viděli Baby Joy, které bylo v té době 18 měsíců. Okamžitě věděli, že se perfektně hodí, a dítě se k páru připojilo následující březen a rychle se usadilo.

Právě když si všichni tři zvykali na rodinný život, Lena a KC obdržely další telefonát od přítele dítěte. Bylo jim řečeno, že jejich nejmladšího bratra Joeyho je třeba umístit do sirotčince, a tak se rozhodli adoptovat i jeho. Malému Noahovi bylo pouhých 6 týdnů a pouhý měsíc poté, co přišel bydlet k rodině, jim bylo řečeno, že Joey a Noah mají prostředního sourozence, Logana.

Ukázalo se, že Logana měla adoptovat pěstounská rodina, kde právě žil, ale z plánů adopce na poslední chvíli sešlo. Rodina se tedy rozhodla znovu spojit tři bratry.

KC řekl, že to tak cítili a hned věděli, že se nakonec dohodnou, protože mít bratry pohromadě bylo pro všechny zúčastněné absolutně důležité. Lena dodala, že chlapci jim říkali máma a máma, zatímco Curryovi byli chváleni ředitelkou skupiny Adopce a rodinné služby Veronice Listerdové, která je přátelská k dětem, za jejich flexibilitu a ochotu dát chlapce zpět dohromady, stát se rodinou.