Menu

Tento pár adoptoval tři odcizené bratry, aby mohli vyrůstat spolu. Příběh který bere dech.

i
Martin Jelínek

KC a Lena Currie, lesbický pár ze Sudbury ve státě Massachusetts, se rozhodli adoptovat dítě poté, co viděli fotku, na které byl tehdy 18měsíční Joey na adopční akci pořádané organizací Child’s Friend. Joeymu sluší. Netušili, že brzy budou adoptovat 2 malé chlapce. Lena nedávno řekla Good Morning America, že se rozhodli adoptovat malého Joeyho.

Zúčastnili se akce pořádané přítelem neziskové organizace Child’s a viděli Baby Joy, které bylo v té době 18 měsíců. Okamžitě věděli, že se perfektně hodí, a dítě se k páru připojilo následující březen a rychle se usadilo.

Právě když si všichni tři zvykali na rodinný život, Lena a KC obdržely další telefonát od přítele dítěte. Bylo jim řečeno, že jejich nejmladšího bratra Joeyho je třeba umístit do sirotčince, a tak se rozhodli adoptovat i jeho. Malému Noahovi bylo pouhých 6 týdnů a pouhý měsíc poté, co přišel bydlet k rodině, jim bylo řečeno, že Joey a Noah mají prostředního sourozence, Logana.

Ukázalo se, že Logana měla adoptovat pěstounská rodina, kde právě žil, ale z plánů adopce na poslední chvíli sešlo. Rodina se tedy rozhodla znovu spojit tři bratry.

KC řekl, že to tak cítili a hned věděli, že se nakonec dohodnou, protože mít bratry pohromadě bylo pro všechny zúčastněné absolutně důležité. Lena dodala, že chlapci jim říkali máma a máma, zatímco Curryovi byli chváleni ředitelkou skupiny Adopce a rodinné služby Veronice Listerdové, která je přátelská k dětem, za jejich flexibilitu a ochotu dát chlapce zpět dohromady, stát se rodinou.

 

i
Svět

Otec varuje všechny rodiče! Tohle je chyba kvůli které umřela…

Když se narodí nové dítě, je to obvykle příčina velké radosti. Rodiče se těší na první úsměvy, první slovíčka a…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Co se děje

Matka chtěla opustit svého syna s Downovým syndromem, ale otec…

Pokud bychom měli hledat opravdový hrdinu, není třeba chodit daleko. Setkali jsme se s mužem, jehož životní volba zanechala trvalý…
i
Co se děje

Kritikové tvrdí, že těhotná žena s dvojčaty si vzala muže…

Jistě jste slyšeli o neuvěřitelných příbězích odvahy a vůle, které dokáží překonat nepředstavitelné překážky. Austin Jones, nyní šestadvacetiletý muž, je…
i
Co se děje

Zázrak po dvaceti letech: Muž se znovu setkává se svou…

Kdo by to byl řekl? Životní příběhy často píší neuvěřitelné scénáře a tento je bezesporu jedním z těch, které vás…
i
Svět

Dříve jsem měla dojem, že tablety do myčky slouží pouze…

Možná to překvapí, ale existují lidé, kteří používají tablety do myčky nádobí i přesto, že po celý život nádobí myli…