Takhle šedesátiletá žena se bojí opustit svého manžela, tak si zašla ke stylistce! Výsledek sama nečekala. - SvětŽivě.cz

Takhle šedesátiletá žena se bojí opustit svého manžela, tak si zašla ke stylistce! Výsledek sama nečekala.

Martin Jelínek

Myslíte si, že je možné někoho změnit k nepoznání? Máte pocit, že největší změnou už člověku nepomáhá? naopak. S dobrými kadeřníky a stylisty a opravdovou touhou něco změnit je možné všechno. Důkazem toho je šedesátník, který na první pohled působí dost zanedbaně. Měla však štěstí na vedení slavného stylisty. Rázem se proměnila v krásu k nepoznání.

Slavní kadeřníci a stylisté dělají opravdu zázraky. Jeho magický talent promění unavenou šedesátiletou ženu ve skutečnou krásu. Příkladem je 60letá žena Mary Johnsonová. V poslední době to nemá lehké, a tak sama sebe začíná zanedbávat. To se samozřejmě odráží i na jejím vzhledu. Bála se ale, že ji kvůli tomu manžel opustí, a tak se rozhodla pro razantní změny.
Jednoho dne se Mary vydá do studia Christophera Hopkinse, známého svým oddaným zaměřením na starší, zanedbávané ženy. Když ji stylista uviděl, hned věděl, že ho čeká nelehký úkol. Bez váhání však pokračoval. Stylista okamžitě věděl, co Mary potřebuje. Pustil se tedy do práce a její dlouhé rozcuchané kadeře se brzy proměnily ve stylovou plodinu. Ve spojení s profesionálním make-upem vypadá mnohem mladší.
Make-up zároveň smazal z její tváře stopy strachu a úzkosti, takže Mary vypadala jako královna. Celá rodina v čele s manželem byla z této úžasné proměny naprosto v šoku. Žena je velmi šťastná, znovu získala sebevědomí, je opět plně funkční a nyní žije dobrý život. Podívejte se na fotografie před a po proměně a uznejte skutečně vynikající práci, kterou stylisté dosáhli. Dokonce pro vás máme i video, kde můžete celou proměnu této krásné dámy zhlédnout. Musíme říct, že jsme opravdu uchváceni jejím vzhledem.
https://www.youtube.com/watch?v=3JSZ3nKdOW8&embeds_euri=https%3A%2F%2Fprosvet.cz%2F&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title