Menu

Rok 2023 je tady a my pro vás máme obrázkový test. Stačí si vybrat jeden ze čtyř párů křídel a zjistit, co potřebujete v životě nejvíce chránit.

i
Martin Jelínek

Všichni potřebujeme ve svém životě ochranu. Ale každý z nás čelí různým hrozbám vůči věcem, které nás ohrožují nejvíce. Dnešní test je snadný, ale snadno zjistíte, co vás váš anděl strážný právě teď nejvíc chrání. Nezapomínejte ale, že byste mu měli také prokázat laskavost a přijmout veškerou pomoc a ochranu, kterou vám nabízí. Vyberte si jedno z těchto křídel a uvidíte, co vás čeká.

Křídla 1.

První pár andělských křídel znamená vaši primární potřebu chránit se. Jste velmi pečlivý, pracovitý a velmi zaneprázdněný člověk. Díky tomu zapomenete na důležité lidi. Snažte se chránit před soudy, které zraňují vás i vaše okolí. Přestaňte se soudit, protože se nemáte čeho bát. Zaměřte se více na sebe a své blízké.

Křídla 2.

Tato křídla naznačují, že jste často ovlivněni volbami druhých. Místo toho byste se na sebe měli pořádně podívat a pochopit, proč jste tak závislí na rozhodnutích ostatních lidí. Důvody se mohou lišit. V každém případě byste je měli najít a změnit. Nedělejte něco jen proto, že to po vás někdo chce. Dělejte svá vlastní rozhodnutí a budete šťastnější.

Křídla 3.

Třetí křídlo ukazuje vaši potřebu ochrany před ostatními. Díky své citlivosti se bojíte všeho, co lidé kolem vás dělají. Používejte tuto funkci s mírou ve svůj prospěch. Nevěřte lidem, které dobře neznáte. Ale zároveň nenechte nikoho zneužít vašich slabostí a citlivosti.

Křídla 4.

Poslední pár křídel znamená, že se můžete ponořit do každé situace a vztahu. Určitě žijete fascinující život plný vzestupů a pádů. Překvapení pro vás nejsou nic nového. Ale zároveň se musíte těmto rozhodnutím vyvarovat, protože vám mohou někdy ublížit. Vaším největším rizikem jsou vaše vlastní rozhodnutí, která vás mohou dostat do velmi nepříjemných situací.

Jaké křídlo jste si vybrali? Tento test určitě neodpoví každému, ale většině určitě odpoví. Doufáme, že jste se naučili, co je ve vašem životě právě teď nejdůležitější. Doufám, že se tím budete řídit a váš život bude mnohem lepší než nyní. Žijte život, který vám nejlépe vyhovuje, a budete ho opravdu milovat.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…