Menu

Příběh, který vás dojme k slzám! Policista se rozhodne adoptovat holčičku, kterou předtím zachránil z dysfunkční rodiny. Teď už ji nikdo mučit nebude.

iZdroj: www.pexels.com
Martin Jelínek

Život je někdy opravdu nevyzpytatelný a nikdy nevíme, jaký osud nás čeká. Někdy nás čekají velká nečekaná překvapení. Bohužel osud k některým dětem nebyl nakloněn a přivedl je do rodiny, která si neváží darů, které dostávají.

Policajtovi změní život, když je na základě oznámení souseda vyslán na kontrolu bydliště. Stalo se to v březnu 2008. Šerif Brian Zach a jeho kolegové byli na hlídce, když byli pověřeni inspekcí rezidence v této oblasti. To, co tam objevili, mu navždy změnilo život. Dorazili na místo, kde žila 4letá dívka jménem Kayla s opatrovníky, kteří ji zřejmě mučili a zneužívali. Bohužel i toto chování některé méně šťastné děti čeká.

Její ošetřovatelka byla zatčena a Brian strávil noc ve snaze uklidnit nebohé dítě. Holčička byla velmi vyděšená a nevěděla, co se děje. Tráví čas kreslením a konzumací svačin. Něco, co by udělal každý normální rodič. Brian chce, aby se Kayla cítila co nejlépe. Držel ji za ruku a mluvil s ní celou noc. Když detektivové k případu dorazili, Kayla byla převezena do nemocnice k posouzení jejího fyzického a duševního stavu.

zdroj: https://viralhatch.com/
zdroj: https://viralhatch.com/

Když se Brian vrátil domů, všechno řekl své ženě. I když už měli dvě děti, rozhodli se malou Kaylu adoptovat jako její adoptivní rodiče. Oddělení ochrany dětí pro ni nemělo místo, takže i úřady byly rády, že si ji policista s manželkou vzali k sobě. Dívky se s nimi brzy začnou cítit dobře a říkají jim „mami“ a „tati“.

Bohužel rodina nikdy nevěděla, zda a kdy se Kayla vrátí ke svým biologickým rodičům. Rozhodli se proto dívku adoptovat, aby se už nemuseli bát o její biologické rodiče. Nakonec se jejich přání splnilo a Kayla nyní žije navždy se svou milující rodinou. Začala pravidelně chodit do školky a aktivně mluvit. Nyní, když se jí daří, ji Brian i jeho žena milují jako své vlastní dítě.

iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Žena ležící na smrtelné posteli se po 25 letech loučí…

  Je vždy těžké se rozloučit s někým, koho máme rádi, bez ohledu na to, zda se jedná o přítele,…
iZdroj: unsplash.com
Svět

Tento učitel udělal něco neuvěřitelného pro svého studenta s autismem.…

Lidé, kteří znají někoho s autismem, vědí, že diagnóza může být složitá a postižená osoba se může snadno dostat do…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Video: Natáčejí mladou maminku, která porodila pět dětí. Takto zvládne…

Většina rodičů si to neumí představit. Stačí jim jedno dvě děti a jak se říká, je hotovo. Maminka, kterou vám…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Někteří lidé budou odcházet do důchodu dříve a někteří později.…

V poslední době je téma penzí opět vyhrocené. A tentokrát se ukázalo, že jde opravdu do tuhého a že je…
iZdroj: www.ifunny.eu
Zajímavosti

Otec vede děti na vodítku. Nahrávka vyvolala mezi uživateli internetu…

Jedenatřicetiletý otec z Kentucky byl zaplaven nenávistí poté, co zveřejnil video, jak na vodítku svých pěti dětí. Na internetu se…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Pokud si všimnete podobného háčku na toaletách nebo v šatně,…

Maličké a neškodné háčky, co by se asi tak mohlo stát. A proč by měl člověk zavolat policii v moment,…