Menu

Příběh, který vás dojme k slzám! Policista se rozhodne adoptovat holčičku, kterou předtím zachránil z dysfunkční rodiny. Teď už ji nikdo mučit nebude.

i
Martin Jelínek

Život je někdy opravdu nevyzpytatelný a nikdy nevíme, jaký osud nás čeká. Někdy nás čekají velká nečekaná překvapení. Bohužel osud k některým dětem nebyl nakloněn a přivedl je do rodiny, která si neváží darů, které dostávají.

Policajtovi změní život, když je na základě oznámení souseda vyslán na kontrolu bydliště. Stalo se to v březnu 2008. Šerif Brian Zach a jeho kolegové byli na hlídce, když byli pověřeni inspekcí rezidence v této oblasti. To, co tam objevili, mu navždy změnilo život. Dorazili na místo, kde žila 4letá dívka jménem Kayla s opatrovníky, kteří ji zřejmě mučili a zneužívali. Bohužel i toto chování některé méně šťastné děti čeká.

Její ošetřovatelka byla zatčena a Brian strávil noc ve snaze uklidnit nebohé dítě. Holčička byla velmi vyděšená a nevěděla, co se děje. Tráví čas kreslením a konzumací svačin. Něco, co by udělal každý normální rodič. Brian chce, aby se Kayla cítila co nejlépe. Držel ji za ruku a mluvil s ní celou noc. Když detektivové k případu dorazili, Kayla byla převezena do nemocnice k posouzení jejího fyzického a duševního stavu.

zdroj: https://viralhatch.com/
zdroj: https://viralhatch.com/

Když se Brian vrátil domů, všechno řekl své ženě. I když už měli dvě děti, rozhodli se malou Kaylu adoptovat jako její adoptivní rodiče. Oddělení ochrany dětí pro ni nemělo místo, takže i úřady byly rády, že si ji policista s manželkou vzali k sobě. Dívky se s nimi brzy začnou cítit dobře a říkají jim „mami“ a „tati“.

Bohužel rodina nikdy nevěděla, zda a kdy se Kayla vrátí ke svým biologickým rodičům. Rozhodli se proto dívku adoptovat, aby se už nemuseli bát o její biologické rodiče. Nakonec se jejich přání splnilo a Kayla nyní žije navždy se svou milující rodinou. Začala pravidelně chodit do školky a aktivně mluvit. Nyní, když se jí daří, ji Brian i jeho žena milují jako své vlastní dítě.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…