Příběh, který vás dojme k slzám! Policista se rozhodne adoptovat holčičku, kterou předtím zachránil z dysfunkční rodiny. Teď už ji nikdo mučit nebude. - SvětŽivě.cz

Příběh, který vás dojme k slzám! Policista se rozhodne adoptovat holčičku, kterou předtím zachránil z dysfunkční rodiny. Teď už ji nikdo mučit nebude.

Martin Jelínek

Život je někdy opravdu nevyzpytatelný a nikdy nevíme, jaký osud nás čeká. Někdy nás čekají velká nečekaná překvapení. Bohužel osud k některým dětem nebyl nakloněn a přivedl je do rodiny, která si neváží darů, které dostávají.

Policajtovi změní život, když je na základě oznámení souseda vyslán na kontrolu bydliště. Stalo se to v březnu 2008. Šerif Brian Zach a jeho kolegové byli na hlídce, když byli pověřeni inspekcí rezidence v této oblasti. To, co tam objevili, mu navždy změnilo život. Dorazili na místo, kde žila 4letá dívka jménem Kayla s opatrovníky, kteří ji zřejmě mučili a zneužívali. Bohužel i toto chování některé méně šťastné děti čeká.

Její ošetřovatelka byla zatčena a Brian strávil noc ve snaze uklidnit nebohé dítě. Holčička byla velmi vyděšená a nevěděla, co se děje. Tráví čas kreslením a konzumací svačin. Něco, co by udělal každý normální rodič. Brian chce, aby se Kayla cítila co nejlépe. Držel ji za ruku a mluvil s ní celou noc. Když detektivové k případu dorazili, Kayla byla převezena do nemocnice k posouzení jejího fyzického a duševního stavu.

zdroj: https://viralhatch.com/

zdroj: https://viralhatch.com/

Když se Brian vrátil domů, všechno řekl své ženě. I když už měli dvě děti, rozhodli se malou Kaylu adoptovat jako její adoptivní rodiče. Oddělení ochrany dětí pro ni nemělo místo, takže i úřady byly rády, že si ji policista s manželkou vzali k sobě. Dívky se s nimi brzy začnou cítit dobře a říkají jim „mami“ a „tati“.

Bohužel rodina nikdy nevěděla, zda a kdy se Kayla vrátí ke svým biologickým rodičům. Rozhodli se proto dívku adoptovat, aby se už nemuseli bát o její biologické rodiče. Nakonec se jejich přání splnilo a Kayla nyní žije navždy se svou milující rodinou. Začala pravidelně chodit do školky a aktivně mluvit. Nyní, když se jí daří, ji Brian i jeho žena milují jako své vlastní dítě.