Menu

Poloha, ve které nejčastěji spíte, může vypovědět mnohé o vaší osobnosti. Konečně jsem našel odpověď na svou otázku

Fotografie: Depositphotos
i
Martin Jelínek

Způsob, jakým spíte, může prozradit mnohé o vaší osobnosti. Zjistěte, co se ve vás skutečně skrývá, a poznejte pravdu. Lidé vždy touží zjistit, kým skutečně jsou. Určité rysy osobnosti však mohou být člověku přiřazeny na základě jeho polohy ve spánku, podle předchozí studie. Abyste se o této skutečnosti přesvědčili sami, přečtěte si níže jednotlivá vysvětlení přiřazená ke každé spánkové poloze a poznejte svou pravdu. Více popisuje psycholog Raj Dasgupta.

Pokud rádi spíte na boku, jste pravděpodobně velmi klidný a spolehlivý člověk. Nic vás tak snadno nezklame a nebojíte se ani těch největších hrozeb. Navíc se nebudete bát budoucnosti – zkusíte žít přítomností. Ale to, co na vás lidé milují nejvíc, je to, že lidi jen tak neurazíte.

Fotografie: Freepik
Fotografie: Freepik

I když je tato poloha podle mnoha vědců pro spánek nejzdravější, vypovídá o vaší osobnosti něco, co tu ještě nebylo. Curling do klubíčka může znamenat, že se distancujete od problému. Tyto pozice však lidem říkají, že jsou velmi nadějnými umělci, na které čeká celý svět.

Pokud spíte rádi na břiše, je vysoce pravděpodobné, že jste impulzivní člověk, který má vždy všechno pod kontrolou. Jste totiž velmi zodpovědný/á a vždy musíte mít přehled o tom, co se kde děje. Jedinou vaší nevýhodou je fakt, že nemáte rád/a překvapení – to ovšem všichni ve vašem okruhu dávno ví.

Spíte často s jednou nohou do boku? Pokud je vaše odpověď ano, ostatní vás mohou vidět jako velmi nepolapitelného jedince, kterého je téměř nemožné zlomit. Ceníte si stability a důkladnosti, a to jak v práci, tak v osobním životě, ale také můžete být občas nerozhodní a náladoví. Je dokonce možné, že se jich jiní lidé někdy bojí.

Pokud většinu času spíte na zádech, jste pravděpodobně velmi aktivní člověk, který je vždy středem pozornosti – ale to by vám vůbec nemělo vadit. Lidé si vás váží především pro vaši upřímnost, ale někdy byste to neměli zajít příliš daleko, protože se to může obrátit proti.

Fotografie: Depositphotos
Fotografie: Depositphotos

Fotografie: Depositphotos, svetkreativity.cz

i
Česko

Dívka, kterou jsme znali z reklamy na Kofolu, nyní září…

Vánoce jsou obdobím, kdy se tradice a symboly stávají významnou součástí našich životů. V České republice se jedním z těchto…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Zajímavosti

Muž svým krokem zachránil spoustu životů. Jeho poslední cestou ho…

Muž, svou smrtí, zachránil 50 životů! To, co se rozhodl provést v nemocnici, před svojí smrtí bylo nevídané. Po úmrtí…
Klíště
i
Zajímavosti

Klíšťata si své oběti vybírají podle krve, o tuto krevní…

Klíšťata bývají nejen velmi otravná, ale také nebezpečná. Tento roztoč patřící do čeledi klíšťatovití se živí sáním krve nejen savců,…
i
Zajímavosti

Optická výzva roku 2023: Všechny chyby na obrázku dokázalo do…

Optické výzvy jsou užitečné pro náš mozek, osobnostní rozvoj a také nám pomáhají lépe si všímat detailů v přítomnosti kolem…
i
Zajímavosti

Muž nainstaloval kameru na hrob své matky a odhalení, které…

Před pár měsíci vyvolal příběh velkou bouři. Po dlouhé těžké nemoci zemřela matka jménem Linda v roce 2017, a od…