Menu

Poloha, ve které nejčastěji spíte, může vypovědět mnohé o vaší osobnosti. Konečně jsem našel odpověď na svou otázku

Fotografie: Depositphotos
i
Martin Jelínek

Způsob, jakým spíte, může prozradit mnohé o vaší osobnosti. Zjistěte, co se ve vás skutečně skrývá, a poznejte pravdu. Lidé vždy touží zjistit, kým skutečně jsou. Určité rysy osobnosti však mohou být člověku přiřazeny na základě jeho polohy ve spánku, podle předchozí studie. Abyste se o této skutečnosti přesvědčili sami, přečtěte si níže jednotlivá vysvětlení přiřazená ke každé spánkové poloze a poznejte svou pravdu. Více popisuje psycholog Raj Dasgupta.

Pokud rádi spíte na boku, jste pravděpodobně velmi klidný a spolehlivý člověk. Nic vás tak snadno nezklame a nebojíte se ani těch největších hrozeb. Navíc se nebudete bát budoucnosti – zkusíte žít přítomností. Ale to, co na vás lidé milují nejvíc, je to, že lidi jen tak neurazíte.

Fotografie: Freepik
Fotografie: Freepik

I když je tato poloha podle mnoha vědců pro spánek nejzdravější, vypovídá o vaší osobnosti něco, co tu ještě nebylo. Curling do klubíčka může znamenat, že se distancujete od problému. Tyto pozice však lidem říkají, že jsou velmi nadějnými umělci, na které čeká celý svět.

Pokud spíte rádi na břiše, je vysoce pravděpodobné, že jste impulzivní člověk, který má vždy všechno pod kontrolou. Jste totiž velmi zodpovědný/á a vždy musíte mít přehled o tom, co se kde děje. Jedinou vaší nevýhodou je fakt, že nemáte rád/a překvapení – to ovšem všichni ve vašem okruhu dávno ví.

Spíte často s jednou nohou do boku? Pokud je vaše odpověď ano, ostatní vás mohou vidět jako velmi nepolapitelného jedince, kterého je téměř nemožné zlomit. Ceníte si stability a důkladnosti, a to jak v práci, tak v osobním životě, ale také můžete být občas nerozhodní a náladoví. Je dokonce možné, že se jich jiní lidé někdy bojí.

Pokud většinu času spíte na zádech, jste pravděpodobně velmi aktivní člověk, který je vždy středem pozornosti – ale to by vám vůbec nemělo vadit. Lidé si vás váží především pro vaši upřímnost, ale někdy byste to neměli zajít příliš daleko, protože se to může obrátit proti.

Fotografie: Depositphotos
Fotografie: Depositphotos

Fotografie: Depositphotos, svetkreativity.cz

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…