Menu

Poloha, ve které nejčastěji spíte, může vypovědět mnohé o vaší osobnosti. Konečně jsem našel odpověď na svou otázku

Fotografie: DepositphotosiZdroj: Fotografie: Depositphotos
Martin Jelínek

Způsob, jakým spíte, může prozradit mnohé o vaší osobnosti. Zjistěte, co se ve vás skutečně skrývá, a poznejte pravdu. Lidé vždy touží zjistit, kým skutečně jsou. Určité rysy osobnosti však mohou být člověku přiřazeny na základě jeho polohy ve spánku, podle předchozí studie. Abyste se o této skutečnosti přesvědčili sami, přečtěte si níže jednotlivá vysvětlení přiřazená ke každé spánkové poloze a poznejte svou pravdu. Více popisuje psycholog Raj Dasgupta.

Pokud rádi spíte na boku, jste pravděpodobně velmi klidný a spolehlivý člověk. Nic vás tak snadno nezklame a nebojíte se ani těch největších hrozeb. Navíc se nebudete bát budoucnosti – zkusíte žít přítomností. Ale to, co na vás lidé milují nejvíc, je to, že lidi jen tak neurazíte.

Fotografie: Freepik
Fotografie: Freepik

I když je tato poloha podle mnoha vědců pro spánek nejzdravější, vypovídá o vaší osobnosti něco, co tu ještě nebylo. Curling do klubíčka může znamenat, že se distancujete od problému. Tyto pozice však lidem říkají, že jsou velmi nadějnými umělci, na které čeká celý svět.

Pokud spíte rádi na břiše, je vysoce pravděpodobné, že jste impulzivní člověk, který má vždy všechno pod kontrolou. Jste totiž velmi zodpovědný/á a vždy musíte mít přehled o tom, co se kde děje. Jedinou vaší nevýhodou je fakt, že nemáte rád/a překvapení – to ovšem všichni ve vašem okruhu dávno ví.

Spíte často s jednou nohou do boku? Pokud je vaše odpověď ano, ostatní vás mohou vidět jako velmi nepolapitelného jedince, kterého je téměř nemožné zlomit. Ceníte si stability a důkladnosti, a to jak v práci, tak v osobním životě, ale také můžete být občas nerozhodní a náladoví. Je dokonce možné, že se jich jiní lidé někdy bojí.

Pokud většinu času spíte na zádech, jste pravděpodobně velmi aktivní člověk, který je vždy středem pozornosti – ale to by vám vůbec nemělo vadit. Lidé si vás váží především pro vaši upřímnost, ale někdy byste to neměli zajít příliš daleko, protože se to může obrátit proti.

Fotografie: Depositphotos
Fotografie: Depositphotos

Fotografie: Depositphotos, svetkreativity.cz

iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Učitel nechává ve třídě prázdnou židli, aby dal dětem důležitou…

Děti prožívají všechno  více než dospělí. A dokáží si některé věci pamatovat až do dospělosti. Právě to se stalo Danu…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Zajímavosti

Ve věku 83 let odešla hudební legenda: Královna Rock’n’Rollu Tina…

Tina Turner, americko-švýcarská zpěvačka, která se proslavila svým unikátním chraplavým hlasem, zemřela ve středu ve věku 83 let po dlouhé…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Zastavte ničení vaší zahrady pomocí popela! Mšice mají váš oblíbený…

Příprava vlastního ekologického postřiku na mšice je účinným způsobem, jak se zbavit těchto škůdců v zahradě bez použití chemických přípravků.…
iZdroj: unsplash.com
Co se děje

Vyhrála v loterii miliony, ale nenašla lásku: Co se stalo…

Jane Park, 23letá Britka, vyhrála v loterii před několika lety více než 1,3 milionu dolarů. Přestože se to může zdát…
iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Slepice snáší vejce s ocasem: Když se farmář pídil po…

Vsadíme se s Vámi že vejce s ocasem jste ještě v životě neviděli. Uživatelé internetu jsou při pohledu na tuto…