Menu

Policista zatkne narkomanku a dá ji na několik let do vězení. O deset let později za ním šla osobně a zvláštním způsobem se mu odvděčila za to, že ji chytil.

iZdroj: pixabay.com
Martin Jelínek

Nejprve policajt zachrání narkomanovi život, ona mu to pak oplatí stejným způsobem. Každý z nás se může zaseknout a potřebuje pomoc. Přesně to se stalo Jocelyn, jisté narkomance opia, která skončila ve vězení. Je hledaným mužem v Alabamě.

Před mnoha lety se Jocelyn stala závislou na opiu, během pěti let byla 16krát zatčena za držení drog a krádeže ještě zesílily. V důsledku toho je jednou z nejhledanějších lidí v Alabamě a dnes tvrdí, že její život zachránil policista Terrell Porter, který ji uvěznil na deset let. Ale ještě nedávno nebylo jasné, že to byl pro oba určující okamžik.

Dnes bývalá narkomanka přiznala, že právě ve vězení měla šanci skončit a odstavit se od drog. I když měla ve vězení mnoho možností, jak dostat drogy do vězení, raději ne. Dnes pomáhá ženám, které čelí stejným problémům. Kvůli dlouhodobým zdravotním problémům si Terrell už chce užít zasloužený důchod. Lékaři zjistili, že jeho ledviny pracují minimálně.

Terrell musel počkat, až bude na čekací listině na transplantaci. Rozhodl se proto zkusit štěstí na sociálních sítích, kde podal žádost. Nikoho ale nenapadlo, že o něm před pár lety zatčení narkomani uslyší. Když viděla jeho příspěvek a chtěla mu pomoci, okamžitě mu odpověděla. Po testování byla Jocelyn nakonec identifikována jako vhodný dárce.

Lékaři přiznávají, že lepší hru ještě neviděli a o všem je rozhodnuto. Transplantace byla velmi úspěšná a mezi oběma se vytvořilo silné pouto. Policista dnes považuje Jocelyn za svou nejlepší kamarádku a považuje ji za svou dceru.

 

iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Žena ležící na smrtelné posteli se po 25 letech loučí…

  Je vždy těžké se rozloučit s někým, koho máme rádi, bez ohledu na to, zda se jedná o přítele,…
iZdroj: unsplash.com
Svět

Tento učitel udělal něco neuvěřitelného pro svého studenta s autismem.…

Lidé, kteří znají někoho s autismem, vědí, že diagnóza může být složitá a postižená osoba se může snadno dostat do…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Video: Natáčejí mladou maminku, která porodila pět dětí. Takto zvládne…

Většina rodičů si to neumí představit. Stačí jim jedno dvě děti a jak se říká, je hotovo. Maminka, kterou vám…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Někteří lidé budou odcházet do důchodu dříve a někteří později.…

V poslední době je téma penzí opět vyhrocené. A tentokrát se ukázalo, že jde opravdu do tuhého a že je…
iZdroj: www.ifunny.eu
Zajímavosti

Otec vede děti na vodítku. Nahrávka vyvolala mezi uživateli internetu…

Jedenatřicetiletý otec z Kentucky byl zaplaven nenávistí poté, co zveřejnil video, jak na vodítku svých pěti dětí. Na internetu se…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Pokud si všimnete podobného háčku na toaletách nebo v šatně,…

Maličké a neškodné háčky, co by se asi tak mohlo stát. A proč by měl člověk zavolat policii v moment,…