Menu

Policista zatkne narkomanku a dá ji na několik let do vězení. O deset let později za ním šla osobně a zvláštním způsobem se mu odvděčila za to, že ji chytil.

i
Martin Jelínek

Nejprve policajt zachrání narkomanovi život, ona mu to pak oplatí stejným způsobem. Každý z nás se může zaseknout a potřebuje pomoc. Přesně to se stalo Jocelyn, jisté narkomance opia, která skončila ve vězení. Je hledaným mužem v Alabamě.

Před mnoha lety se Jocelyn stala závislou na opiu, během pěti let byla 16krát zatčena za držení drog a krádeže ještě zesílily. V důsledku toho je jednou z nejhledanějších lidí v Alabamě a dnes tvrdí, že její život zachránil policista Terrell Porter, který ji uvěznil na deset let. Ale ještě nedávno nebylo jasné, že to byl pro oba určující okamžik.

Dnes bývalá narkomanka přiznala, že právě ve vězení měla šanci skončit a odstavit se od drog. I když měla ve vězení mnoho možností, jak dostat drogy do vězení, raději ne. Dnes pomáhá ženám, které čelí stejným problémům. Kvůli dlouhodobým zdravotním problémům si Terrell už chce užít zasloužený důchod. Lékaři zjistili, že jeho ledviny pracují minimálně.

Terrell musel počkat, až bude na čekací listině na transplantaci. Rozhodl se proto zkusit štěstí na sociálních sítích, kde podal žádost. Nikoho ale nenapadlo, že o něm před pár lety zatčení narkomani uslyší. Když viděla jeho příspěvek a chtěla mu pomoci, okamžitě mu odpověděla. Po testování byla Jocelyn nakonec identifikována jako vhodný dárce.

Lékaři přiznávají, že lepší hru ještě neviděli a o všem je rozhodnuto. Transplantace byla velmi úspěšná a mezi oběma se vytvořilo silné pouto. Policista dnes považuje Jocelyn za svou nejlepší kamarádku a považuje ji za svou dceru.

 

i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…
i
Zajímavosti

Maminka se rozhodla zveřejnit fotku svého těhotenského bříška! O chvíli…

Když žena otěhotní, touží sdílet svou radost se všemi kolem sebe. Sociální sítě jsou plné fotek šťastných budoucích maminek s…
i
Zajímavosti

Pár se rozhodl adoptovat dívku z Ugandy! Když jim dívka…

Adopce představuje pro mnoho párů a opuštěných dětí naději na nový začátek. Nicméně, realita adopčního procesu může být složitá a…