Menu

Oblíbená herečka Simona Stašová slaví 65 narozeniny! Podívejte se jak nám herečka roste do krásy! Líbí se Vám?

i
Martin Jelínek

V uměleckém světě, jak v zahraničí, tak i v České republice, existuje mnoho umělců a herců, jejichž děti se rozhodly jít v jejich stopách. Někteří z nich jsou jasně spojeni se slavnými rodiči a jejich úspěch se zdá být zcela dílem rodinného dědictví. Avšak existují i tací, kteří si vybudovali svou vlastní kariéru, nezávisle na slávě svých předků.

Mezi tyto jedince patří i Simona Stašová, jejíž matka Jiřina Bohdalová je ikonou českého filmu a divadla. Přestože byla Stašová od mládí obklopena uměním, nikdy se nespokojila s tím, že byla jen „dcerou slavných rodičů“. Na začátku své kariéry se obávala, že ji budou považovat za protekční dítě, které nedokáže nic sám. Nicméně její talent a odhodlání brzy vyvrátily tyto pochybnosti.

Jejím otcem je Břetislav Staš, významný seizmolog a vědec, který jí zanechal lásku ke sportu a aktivnímu životnímu stylu. I přes rozvod rodičů si udržela dobrý vztah s oběma a jejich podpora jí byla vždy oporou.

Simona Stašová je známá nejen svými hereckými schopnostmi, ale i svou osobností. V mládí se mohla zdát jako stydlivá myška, ale s přibývajícím věkem se stala sebevědomou a charismatickou osobou. Její životní filozofie spočívá v tom, že smích a radost jsou klíčové pro šťastný a plnohodnotný život.

Ve své bohaté kariéře se Simona Stašová prosadila nejen na divadelních prknech, ale také ve světě filmu. Její výkony ve filmech jako „Pelíšky“ a „Román pro ženy“ jsou dodnes ceněny a obdivovány.

Nicméně pro ni zůstává rodina vždy na prvním místě. Stašová byla třikrát vdaná a má dva syny. Tráví ráda čas s rodinou a užívá si klidné chvíle na své chalupě, kde se cítí jako doma.

Celkově lze říci, že Simona Stašová je nejen vynikající herečkou, ale i inspirací pro mnohé ženy. Její příběh ukazuje, že s odhodláním a tvrdou prací lze dosáhnout úspěchu, aniž byste se spoléhali na své slavné předky.

i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…
i
Zajímavosti

Maminka se rozhodla zveřejnit fotku svého těhotenského bříška! O chvíli…

Když žena otěhotní, touží sdílet svou radost se všemi kolem sebe. Sociální sítě jsou plné fotek šťastných budoucích maminek s…
i
Zajímavosti

Pár se rozhodl adoptovat dívku z Ugandy! Když jim dívka…

Adopce představuje pro mnoho párů a opuštěných dětí naději na nový začátek. Nicméně, realita adopčního procesu může být složitá a…