Menu

Nevídaná proměna Lucie z Výměny manželek: Pohled na její nový vzhled vás ohromí

i
Martin Jelínek

Kdo by si nepamatoval legendární okamžiky Lucie z Výměny manželek, když v předchozích dílech připravovala houskové knedlíky bez housek? Tato nezaměnitelná chyba se stala jedním z nejvíce diskutovaných momentů populárního pořadu.

Jenže Lucie se rozhodla hodit staré image za hlavu a nyní překvapuje všude, kde se objeví, svým novým vzhledem – stala se z ní blondýna! Nová transformace vzbudila zvědavost a rozruch, zejména poté, co neznámý muž rozhodl vzkřísit její slavnou hlášku.

Na sociálních sítích se rychle šíří video, které zachycuje tento nečekaný moment. V záběru je vidět muž, jak jede autem, a náhle se zastaví u cesty, kde právě sedí Lucie z Výměny manželek.Z okénka vozu muže zaznívá otázka, kterou asi málokdo zapomněl: „Nevíte, kde se prodávají houskové knedlíky?“ Ale Lucie není jen kontroverzní postavou z televizní obrazovky. Je také matkou čtyř dětí, s nimiž bydlí v bytě, který nezanechává nejlepší dojem.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

Matka čtyř dětí ve stínu minulosti: Lucie z Výměny manželek odhaluje nečekané tajemství

Život pro ni zřejmě nebyl vždy růžový, jak nyní ukázala tato událost. Zprávy o Luciině minulosti odhalily, že kromě čtyř potomků, které vychovává, má také čtyři další děti, které jí byly odebrány a nyní se stará o ně jejich otec.

Ale jako by to nebylo dost šokující, po odvysílání show přišla najevo ještě větší překvapení. Lucie totiž zřejmě zavítala za mříže vězení a podle portálu ŽivotvČesku strávila několik měsíců ve výkonu trestu.

Tato nečekaná zvratka do jejího života byla odhalena v polovině června, kdy byla nakonec propuštěna. Je jasné, že Lucie z Výměny manželek si prošla turbulentními obdobími, která již dávno přestávají být pouhými bulvárními historkami.Její proměna, nečekaná návštěva neznámého muže a odhalení vězeňského pobytu vytvořily poutavý příběh, který nás všechny udivuje a přiměje se zamyslet nad tím, co se skrývá za zdánlivě běžnými tvářemi.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…