Menu

Nejčastější příznaky toho, že se s vámi snaží spojit blízký, který už není mezi námi! Podívejte se na nejčastější znamení.

i
Martin Jelínek

Mnoho modliteb obsahuje poselství o andělech strážcích. Přestože v ně mnoho lidí nevěří, existuje značný počet lidí, kteří na své strážní anděly nedají dopustit. Ať už v ně věříte, nebo ne, jedno je jisté: Pokud tyto signály vnímáte, měli byste jim věnovat pozornost.

Za těmito signály může stát váš strážný anděl a může s vámi chtít komunikovat. Váš anděl strážný vám může chtít podat pomocnou ruku, informovat vás o něčem důležitém nebo vás jednoduše utěšit. Strážní andělé mají mnoho schopností, které nám mohou pomoci. Jak ale poznáme, že s námi chce anděl mluvit?

Zde je několik způsobů, jak to zjistit.

Prvním znamením, že s vámi chce anděl strážný mluvit, je obyčejné ptačí pírko. Pokud někde uvidíte ptačí pírko, může to být znamení. Samozřejmě, že někdy existuje jednoduché, logické vysvětlení přítomnosti ptáka. Ať tak či onak, je dobré tomu věnovat pozornost.

Pokud vám naskakuje husí kůže v běžných situacích, kdy vám normálně husí kůže nenaskakuje, může to být signál od andělů. Andělé se s vámi snaží spojit a dodat vám energii.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Známe jen málo o struktuře duše nebo ducha. Jejich podstata se jeví jako nějaká forma energie, ale zkoumat ji detailně je nemožné. Představu oduševnění analyzovat pod mikroskopem je utopie, a tak zůstáváme jen u dohadů.

Přesto je jasné, že duchové nějakým způsobem ovlivňují elektronická zařízení.

Když se například staré rádio vašeho dědečka náhle zapíná a vypíná, pravděpodobně se snaží upoutat vaši pozornost. Poltergeist, což je německý výraz pro „hlučný duch“, bývá často považován za nepříjemný a rušivý jev.

Tito duchové jsou obviňováni z nejasného klepání, zvuků, přemísťování předmětů a dalších záhadných projevů. Zvláštní chování zvířat Zvířata jsou často citlivější na okolní události, a to i v přítomnosti duchů.

Jednou jsem žila v domě, kde sídlil duch čtyřletého děvčátka, které neustále venku pobíhalo s mým psem jako typický neposedník!

 

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…