Menu

Na dres Jaromíra Jágra dopadá velká kritika! Propad týmu na dno! Ale i stávkující fanoušci.

i
Martin Jelínek

Jaromír Jágr, jedna z nejvýznamnějších legend českého hokeje, prochází strmým pádem. Jeho klub, Rytíři Kladno, čelí nepřetržitému sérii problémů a fanoušci jsou v rozporu s jeho vedením. Co se vlastně děje s týmem, který kdysi patřil mezi nejlepší v České republice? Fanoušci již nebudou fandit na tribunách.

Rytíři Kladno, hokejový klub známý svými oddanými příznivci a nezapomenutelnou atmosférou na zápasech, se v současné době nachází v velmi problematické situaci. Slabé výsledky týmu přiměly fanoušky k rozhodnutí pozastavit aktivní podporu na kladenských tribunách. Ve vyjádření zveřejněném na webových stránkách klubu fanoušci vyjádřili svou stávku až do doby, kdy vedení Kladna a Jaromír Jágr veřejně objasní okolnosti současné situace v klubu. Nejasnosti a nedostatek informací.

Fanoušci se stěžují na nedostatek informací a nejasnosti ohledně stavu klubu. Jágr se sice pravidelně setkává se svými fanoušky, ale ti tvrdí, že nedostávají uspokojivé odpovědi na své otázky. Fanoušci požadují, aby vedení klubu a sám Jágr veřejně objasnili aktuální situaci a předložili konkrétní informace.

Rytíři Kladno se potýkají s problémy již několik let. Tým strávil šest sezon z posledních deseti v nižší první lize a čtyřikrát musel bojovat o záchranu v extralize. V současnosti se Kladno nachází na posledním místě tabulky. Situace v mládeži klubu není o nic lepší. Juniorský tým se nachází na spodních příčkách tabulky ve druhé lize za týmy jako Třemošná nebo Havlíčkův Brod. Dorostenci jsou suverénně poslední ve své skupině. Fanoušci viní vedení klubu z opakujících se chyb a nedostatečné profesionalitě.

Fanoušci Rytířů vyjádřili svůj nesouhlas

s aktuálním stavem klubu na tribunách. V jednom z utkání se fanoušci oblékli jako na karneval a během zápasu hráli badminton nebo karty. Na tribuně byl vyvěšen transparent s nápisem „Jaromíre, fandíme tak, jak ty vedeš klub.“ Tímto svým postojem fanoušci dávají najevo, že jsou nespokojeni s vedením klubu a očekávají změny.

Roztržky s fanoušky nejsou novinkou. Rozhodnutí klubu v lednu zrušit smlouvu se slovenským brankářem Júliem Hudáčkem kvůli tlaku fanoušků není v případě Rytířů Kladno ničím neobvyklým. Důvodem bylo, že Hudáček se předtím angažoval v ruské lize KHL. Nakonec však slovenský hokejista na kladenském ledě nenastoupil ani jednou. Zatím není jasné, jak se bude situace vyvíjet.

zdroj: prosvet.cz

i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…
i
Zajímavosti

Maminka se rozhodla zveřejnit fotku svého těhotenského bříška! O chvíli…

Když žena otěhotní, touží sdílet svou radost se všemi kolem sebe. Sociální sítě jsou plné fotek šťastných budoucích maminek s…
i
Zajímavosti

Pár se rozhodl adoptovat dívku z Ugandy! Když jim dívka…

Adopce představuje pro mnoho párů a opuštěných dětí naději na nový začátek. Nicméně, realita adopčního procesu může být složitá a…