Menu

Může se to zdát jako obyčejný rodinný portrét, ale při bližším zkoumání je na této fotografii něco zvláštního. Stačí se pozorně podívat a uvidíte, že nic není tak, jak má být.

i
Martin Jelínek

Na první pohled vám tato fotka může připadat normální. Lékaři si ale na tvářích dětí všimli něčeho neobvyklého. Rodinné fotografie přitahují jejich pozornost. Spolu s hrdými rodiči má dvě mladší dcery, pětiletou Lily a dvouletou Josie. Jenže manželé Nelsonovi jsou těhotní s dalším dítětem a matka na fotografii je již těhotná.

Leviho ruce byly odhaleny a mladý pár na fotografii vypadal velmi šťastně. Ve skutečnosti manželé další dítě nechtěli Dvě malé děti jsou pro tento pár ideální počet. Po návštěvě gynekologa se však pár musel smířit s tím, že čeká další dítě. Přestože neměli žádné plány, matka nosila nejen jedno dítě, ale tři budoucí miminka.

To bylo překvapením pro celou rodinu, protože nikdo nečekal, že bude mít tři děti zároveň. Tři radosti, ale i starosti. Amber a Levis věděli, že musí udělat to nejlepší, a potřebovali pomoc rodiny a přátel. Rodina a přátelé dokonce zorganizovali kampaň na zaplacení lékařských účtů. Amber chtěla děti přivést na svět přirozeně, ale nakonec z toho byl císařský řez.

 

Obvykle šlo o rutinní zákrok, ale matka měla komplikace a ztratila hodně krve. Lékaři bojovali o její život i o životy dětí. Mladá žena ale bojovala dál a po záchraně a krevních transfuzích se její stav stabilizoval.

Není nic lepšího než rodičovství

Poté, co držela dítě, věděla, že všechna ta bolest za to stojí. Trojčata, která porodila, byli chlapci. Sami lékaři byli ohromeni, když poprvé viděli na ultrazvuku tři hlavy. Mysleli si, že je to omyl, protože trojčata se nerodí příliš často. Jedná se o vzácnost tvora s pravděpodobností výskytu 1 ku 200 000 000. S větší pravděpodobností vyhrajete v loterii.

Norah, Rylan a Remi se narodili koncem února. Všechny tři děti byly obklopeny láskou svých rodičů, kteří měli také podporu přátel a rodiny. Mnoho lidí v dnešní době nechce mít děti. Současným trendem je mít dítě a získat veškerou pozornost a lásku. Některé rodiny dokonce plánují, kolik dětí si mohou dovolit.

Ale tato rodina je důkazem toho, že děti najdou své rodiče, i když to neplánují. Ve většině případů, pokud pár nechce děti, bude mít děti. Naopak, kdo chce děti, nesmí. Rodině během jednoho dne přibyli tři členové, ale ani jeden z páru nelitoval.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…