Menu

Může se to zdát jako obyčejný rodinný portrét, ale při bližším zkoumání je na této fotografii něco zvláštního. Stačí se pozorně podívat a uvidíte, že nic není tak, jak má být.

iZdroj: pixabay.com
Martin Jelínek

Na první pohled vám tato fotka může připadat normální. Lékaři si ale na tvářích dětí všimli něčeho neobvyklého. Rodinné fotografie přitahují jejich pozornost. Spolu s hrdými rodiči má dvě mladší dcery, pětiletou Lily a dvouletou Josie. Jenže manželé Nelsonovi jsou těhotní s dalším dítětem a matka na fotografii je již těhotná.

Leviho ruce byly odhaleny a mladý pár na fotografii vypadal velmi šťastně. Ve skutečnosti manželé další dítě nechtěli Dvě malé děti jsou pro tento pár ideální počet. Po návštěvě gynekologa se však pár musel smířit s tím, že čeká další dítě. Přestože neměli žádné plány, matka nosila nejen jedno dítě, ale tři budoucí miminka.

To bylo překvapením pro celou rodinu, protože nikdo nečekal, že bude mít tři děti zároveň. Tři radosti, ale i starosti. Amber a Levis věděli, že musí udělat to nejlepší, a potřebovali pomoc rodiny a přátel. Rodina a přátelé dokonce zorganizovali kampaň na zaplacení lékařských účtů. Amber chtěla děti přivést na svět přirozeně, ale nakonec z toho byl císařský řez.

 

Obvykle šlo o rutinní zákrok, ale matka měla komplikace a ztratila hodně krve. Lékaři bojovali o její život i o životy dětí. Mladá žena ale bojovala dál a po záchraně a krevních transfuzích se její stav stabilizoval.

Není nic lepšího než rodičovství

Poté, co držela dítě, věděla, že všechna ta bolest za to stojí. Trojčata, která porodila, byli chlapci. Sami lékaři byli ohromeni, když poprvé viděli na ultrazvuku tři hlavy. Mysleli si, že je to omyl, protože trojčata se nerodí příliš často. Jedná se o vzácnost tvora s pravděpodobností výskytu 1 ku 200 000 000. S větší pravděpodobností vyhrajete v loterii.

Norah, Rylan a Remi se narodili koncem února. Všechny tři děti byly obklopeny láskou svých rodičů, kteří měli také podporu přátel a rodiny. Mnoho lidí v dnešní době nechce mít děti. Současným trendem je mít dítě a získat veškerou pozornost a lásku. Některé rodiny dokonce plánují, kolik dětí si mohou dovolit.

Ale tato rodina je důkazem toho, že děti najdou své rodiče, i když to neplánují. Ve většině případů, pokud pár nechce děti, bude mít děti. Naopak, kdo chce děti, nesmí. Rodině během jednoho dne přibyli tři členové, ale ani jeden z páru nelitoval.

iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Žena ležící na smrtelné posteli se po 25 letech loučí…

  Je vždy těžké se rozloučit s někým, koho máme rádi, bez ohledu na to, zda se jedná o přítele,…
iZdroj: unsplash.com
Svět

Tento učitel udělal něco neuvěřitelného pro svého studenta s autismem.…

Lidé, kteří znají někoho s autismem, vědí, že diagnóza může být složitá a postižená osoba se může snadno dostat do…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Video: Natáčejí mladou maminku, která porodila pět dětí. Takto zvládne…

Většina rodičů si to neumí představit. Stačí jim jedno dvě děti a jak se říká, je hotovo. Maminka, kterou vám…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Někteří lidé budou odcházet do důchodu dříve a někteří později.…

V poslední době je téma penzí opět vyhrocené. A tentokrát se ukázalo, že jde opravdu do tuhého a že je…
iZdroj: www.ifunny.eu
Zajímavosti

Otec vede děti na vodítku. Nahrávka vyvolala mezi uživateli internetu…

Jedenatřicetiletý otec z Kentucky byl zaplaven nenávistí poté, co zveřejnil video, jak na vodítku svých pěti dětí. Na internetu se…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Pokud si všimnete podobného háčku na toaletách nebo v šatně,…

Maličké a neškodné háčky, co by se asi tak mohlo stát. A proč by měl člověk zavolat policii v moment,…