Menu

Může se to zdát jako obyčejný rodinný portrét, ale při bližším zkoumání je na této fotografii něco zvláštního. Stačí se pozorně podívat a uvidíte, že nic není tak, jak má být.

i
Martin Jelínek

Na první pohled vám tato fotka může připadat normální. Lékaři si ale na tvářích dětí všimli něčeho neobvyklého. Rodinné fotografie přitahují jejich pozornost. Spolu s hrdými rodiči má dvě mladší dcery, pětiletou Lily a dvouletou Josie. Jenže manželé Nelsonovi jsou těhotní s dalším dítětem a matka na fotografii je již těhotná.

Leviho ruce byly odhaleny a mladý pár na fotografii vypadal velmi šťastně. Ve skutečnosti manželé další dítě nechtěli Dvě malé děti jsou pro tento pár ideální počet. Po návštěvě gynekologa se však pár musel smířit s tím, že čeká další dítě. Přestože neměli žádné plány, matka nosila nejen jedno dítě, ale tři budoucí miminka.

To bylo překvapením pro celou rodinu, protože nikdo nečekal, že bude mít tři děti zároveň. Tři radosti, ale i starosti. Amber a Levis věděli, že musí udělat to nejlepší, a potřebovali pomoc rodiny a přátel. Rodina a přátelé dokonce zorganizovali kampaň na zaplacení lékařských účtů. Amber chtěla děti přivést na svět přirozeně, ale nakonec z toho byl císařský řez.

 

Obvykle šlo o rutinní zákrok, ale matka měla komplikace a ztratila hodně krve. Lékaři bojovali o její život i o životy dětí. Mladá žena ale bojovala dál a po záchraně a krevních transfuzích se její stav stabilizoval.

Není nic lepšího než rodičovství

Poté, co držela dítě, věděla, že všechna ta bolest za to stojí. Trojčata, která porodila, byli chlapci. Sami lékaři byli ohromeni, když poprvé viděli na ultrazvuku tři hlavy. Mysleli si, že je to omyl, protože trojčata se nerodí příliš často. Jedná se o vzácnost tvora s pravděpodobností výskytu 1 ku 200 000 000. S větší pravděpodobností vyhrajete v loterii.

Norah, Rylan a Remi se narodili koncem února. Všechny tři děti byly obklopeny láskou svých rodičů, kteří měli také podporu přátel a rodiny. Mnoho lidí v dnešní době nechce mít děti. Současným trendem je mít dítě a získat veškerou pozornost a lásku. Některé rodiny dokonce plánují, kolik dětí si mohou dovolit.

Ale tato rodina je důkazem toho, že děti najdou své rodiče, i když to neplánují. Ve většině případů, pokud pár nechce děti, bude mít děti. Naopak, kdo chce děti, nesmí. Rodině během jednoho dne přibyli tři členové, ale ani jeden z páru nelitoval.

i
Česko

Dívka, kterou jsme znali z reklamy na Kofolu, nyní září…

Vánoce jsou obdobím, kdy se tradice a symboly stávají významnou součástí našich životů. V České republice se jedním z těchto…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Zajímavosti

Muž svým krokem zachránil spoustu životů. Jeho poslední cestou ho…

Muž, svou smrtí, zachránil 50 životů! To, co se rozhodl provést v nemocnici, před svojí smrtí bylo nevídané. Po úmrtí…
Klíště
i
Zajímavosti

Klíšťata si své oběti vybírají podle krve, o tuto krevní…

Klíšťata bývají nejen velmi otravná, ale také nebezpečná. Tento roztoč patřící do čeledi klíšťatovití se živí sáním krve nejen savců,…
i
Zajímavosti

Optická výzva roku 2023: Všechny chyby na obrázku dokázalo do…

Optické výzvy jsou užitečné pro náš mozek, osobnostní rozvoj a také nám pomáhají lépe si všímat detailů v přítomnosti kolem…
i
Zajímavosti

Muž nainstaloval kameru na hrob své matky a odhalení, které…

Před pár měsíci vyvolal příběh velkou bouři. Po dlouhé těžké nemoci zemřela matka jménem Linda v roce 2017, a od…