Muž nainstaloval kameru na hrob své matky a odhalení, které zaznamenal, je opravdu šokující! - SvětŽivě.cz

Muž nainstaloval kameru na hrob své matky a odhalení, které zaznamenal, je opravdu šokující!

Martin Jelínek

Před pár měsíci vyvolal příběh velkou bouři. Po dlouhé těžké nemoci zemřela matka jménem Linda v roce 2017, a od té doby se její syn Michael Murphy pravidelně stará o její hrob. Poslední měsíce však začaly dění kolem hrobu znepokojovat Michaela stále více. Poprvé se to stalo v dubnu, ale chlapec o tom nezveřejnil příspěvek na své sociální síti až do podzimu, kdy už znal pravdu.

Kvůli událostem od dubna se Michael rozhodl nainstalovat kameru přímo naproti hrobu své matky, takže má dobře viditelnou cestu, která vede kolem místa posledního odpočinku. Nešetřil peníze a pořídil si zařízení, které monitoruje nejen hrob, ale i jeho nejbližší okolí. Tímto způsobem chtěl odhalit, kdo může být zodpovědný za ohavné a pobuřující útoky na památku jeho milované matky. Až nahrávka z kamery mnohé lidi opravdu zděsila, neboť zodpovědným za tato ponižující jednání byl odhalen bývalý manžel zesnulé ženy.

Michael, který stále truchlí za ztrátou své matky, oznámil také nedávné novinky – a to ne ledajaké!

 

Muž se obrátil tváří ke hrobu a poté dokončil svou práci. Následně se vrátil ke svému autu. Ve svém videu, které natočil, třiačtyřicetiletý muž zmínil, že za viníka by mohl považovat jednoho z bývalých partnerů jeho matky, s nímž neměla 50 let žádný kontakt. Nevěděl, jak daný člověk našel hrob a proč prováděl tyto nepříjemné činy. Navíc byl údajně na místě už několikrát dříve.

Michael se rozhodl podat zprávu na policii, aby incident vyšetřili. Avšak zatím nebyl odhalen pachatel, ačkoliv se s veřejností podělil o nedávnou novinku.

Dobrý den, pane… Všude mám lidi, kteří vás vidí! Párkrát jsem vás viděl jít ke mně domů… Jednoho dne vás zastihne bouře…“ K tomu sdílel několik obrázků staré šedé vousaté postavy, pravděpodobně muže, o kterém byl tento příběh.

zdroj: novinkov.cz