Menu

Monika Bagárová pod dávkou velké kritiky od fanoušků! Jak fanoušci reagují na její nastávající koncert v O2 aréně?

i
Martin Jelínek

Monika Bagárová se rozhodla přidat k celebritám, které si připíšou na své konto koncert v největší české aréně O2. Jde tedy po stopách známé slovenské zpěvačky Dary Rolins, otázka fanoušků ovšem je dokáže Bagárová O2 arénu vyprodat? Nebo se bude muset celý koncert zrušit, zpěvačka oznámila že příští rok chce v O2 aréně oslavit své třicáté narozeniny.

K třicátým narozeninám se rozhodla Bagárová si nadělit obrovský dárek, o kterým se sní všem českým muzikantům. Bagárové by mohlo dost pomoci, že lístky se pohybují již od ceny 790 Kč za kus, nejdražší budou stát někde kolem hranice 2000 Kč.

Česko ovšem rozdělila na dva tábory, jeden stojí za tím, že zpěvačka nemá dost hitů aby vůbec zvládla O2 arénu uzpívat. Bagárové by mohlo dost pomoci její obrovské promo přes sociální sítě. Kde čistě na svém instagramu má dnes přes 940 Tisíc fanoušků.

Mareš se ujal příprav, jak už bylo zmíněno, a ve všech pořadech zazářil, kromě jednoho výjimečného případu – a to byla připravovaná show Michala Nesvadby, která skončila nezdarem.

Monika navštívila O2 arénu již v minulosti, konkrétně na koncertě Dary Rolins. Zpráva o jejím nadcházejícím koncertu však rozdělila fanoušky do dvou silných tábory.

„Nostalgicky vzpomínám na dobu, kdy byla vyprodaná O2 arena symbolem kvality. Dnes ji však díky Leošovi naplní každý,“ tvrdí jedna skupina. Avšak další hlasitě nesouhlasí s tímto názorem.

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…