Menu

Matka se ho vzdala, a tak se ho ujali ošetřovatelé: Takhle vypadá válečník dnes, po 18 letech!

iZdroj: pixabay.com
Martin Jelínek

Dnes mnoho lidí narozených s vážnými nemocemi nebo postižením vede důstojný život. To je možné, protože v ně někdo věří. Existuje mnoho příkladů dětí, které odolávají všem předpokladům a přežívají, pokud mají nejmenší šanci. Jedním z takových dětí je například Braden West. Braden West žije v Kentucky v USA. Při narození mu byla diagnostikována atypická porucha, Pfeifferův syndrom.

Jde o deformaci kostí, zejména lebky. Kromě ovlivnění fyzického vzhledu může onemocnění u malých dětí způsobit dýchací potíže a deformace kostry, které ovlivňují pohyb. Když se narodil Braden West, nikdo si nemyslel, že přežije více než 18 měsíců mimo matčino lůno. Ještě před narozením se jeho matka téměř vzdala naděje, že se narodí.

Brayden byl převezen do hospice jen pár měsíců po porodu. Lékaři matku varovali, že chlapec pravděpodobně nebude dlouho žít. Později ho opustila. Jedna ze sester přesto odmítla uvěřit, že by Brayden ztratil veškerou šanci na normální život. Linn Michele Edding pracovala v hospici, kde Braden strávil své poslední měsíce. Michelle, která pracovala jako zdravotní sestra, se odmítla vzdát.

Michelle trávila s chlapci spoustu času. Zažili spolu mnoho vzestupů a pádů. „Pamatuji si, jak jsem se za něj modlil.“ Nikdo nevěřil, že přežije. Dny se změnily v měsíce, pak roky a Brayden dál rostl. I když není jisté, zda někdo slyšel modlitby Michelle, jedna věc je jistá. Je zázrak, že je Braden stále naživu.

Dnes je Braydenovi 18 let a je absolventem střední školy. Poděkoval Michelle, že nikdy nevzdala boj o svůj život. „Podle toho, co řekli, bych měl být mrtvý,“ řekl Bradenwest News Nation Now. „Ale Bůh mi vdechl život,“ dodal.

iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Žena ležící na smrtelné posteli se po 25 letech loučí…

  Je vždy těžké se rozloučit s někým, koho máme rádi, bez ohledu na to, zda se jedná o přítele,…
iZdroj: unsplash.com
Svět

Tento učitel udělal něco neuvěřitelného pro svého studenta s autismem.…

Lidé, kteří znají někoho s autismem, vědí, že diagnóza může být složitá a postižená osoba se může snadno dostat do…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Vyklenek u pokladny v supermarketu: jak ho správně využít pro…

Lidé často navštěvují obchody, někdy dokonce několikrát týdně, aby nakoupili vše potřebné a mohli se co nejdříve vrátit domů. Pokud…
iZdroj: unsplash.com
Zajímavosti

Video: Natáčejí mladou maminku, která porodila pět dětí. Takto zvládne…

Většina rodičů si to neumí představit. Stačí jim jedno dvě děti a jak se říká, je hotovo. Maminka, kterou vám…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Někteří lidé budou odcházet do důchodu dříve a někteří později.…

V poslední době je téma penzí opět vyhrocené. A tentokrát se ukázalo, že jde opravdu do tuhého a že je…
iZdroj: www.ifunny.eu
Zajímavosti

Otec vede děti na vodítku. Nahrávka vyvolala mezi uživateli internetu…

Jedenatřicetiletý otec z Kentucky byl zaplaven nenávistí poté, co zveřejnil video, jak na vodítku svých pěti dětí. Na internetu se…