Menu

Matka čtyř dětí se každé ráno budí v 4:30, aby připravila svému manželovi snídani a kávu. Toto chování vzbudilo velkou pozornost a rozdělilo sociální síť na dva tábory s rozdílnými názory.

iZdroj: www.pexels.com
Martin Jelínek

V současné době je vzdělávání online stále běžnější a mnoho rodin se snaží najít způsob, jak dětem zajistit klidné prostředí pro učení. Matka čtyř dětí, která rozhodla rozdělit internet na dvě sítě, je jedním z takových příkladů. Jejím cílem bylo minimalizovat rušivý vliv online her a sociálních sítí na děti během školních hodin.

Rozdělení internetu na dvě sítě umožnilo dětem samostatně volit, na které síti se budou připojovat v závislosti na tom, zda se budou vzdělávat nebo relaxovat. Tento přístup umožnil dětem mít větší svobodu a zodpovědnost při používání internetu.

Nicméně názory na toto rozhodnutí se různí. Někteří lidé věří, že matka udělala správnou věc, aby zajistila klidné a nerušené prostředí pro vzdělávání svých dětí. Na druhé straně jsou lidé, kteří se domnívají, že takové rozhodnutí by nemělo být na matce, ale na dětech, aby si samy mohly rozhodnout, jakým způsobem chtějí využívat internet.

Někteří lidé také poukazují na to, že v rodině by měla být rovnost mezi partnerem a partnerkou, aby se práce v domácnosti a výchova dětí dělily rovným dílem. Pokud je to možné, měly by mít oba partneři stejné možnosti k relaxaci a volnému času.

Celkově lze říci, že rozhodnutí matky rozdělit internet na dvě sítě bylo založeno na jejím úsilí zajistit dětem klidné prostředí pro vzdělávání a zároveň jim poskytnout volnost při používání internetu. Nicméně, každá rodina je jedinečná a musí najít řešení, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám a situaci.

iZdroj: unsplash.com
Uncategorized

Opuštěný pejsek odmítá opustit místo, kde ho zachoval majitel.

První den nového roku se muži naskytl velmi smutný pohled. V uličce uviděl psa svírajícího otrhanou deku. Byl sám, bez…
iZdroj: unsplash.com
Uncategorized

Dobrovolníci našli a zachránili psa, který se ztratil poté, co…

Ztráta psa je vždy bolestivá, zvláště když zmizí ve volné přírodě. Nevíme, kde začít hledat a přemýšlíme, jestli je náš…
iZdroj: www.pexels.com
Uncategorized

Celý život loupeme pomeranče špatně: Jediný pohyb zajišťuje, že na…

Pomeranče jsou naše oblíbená zimní pochoutka. Málokdo je ale ochotný to loupat. Existuje však několik jednoduchých triků, jak oloupat pomeranč…
iZdroj: unsplash.com
Uncategorized

Zvolte tašku a zjistěte co Vás čeká.

Dnešní test vám přinese něco jiného. Vyberete si jednu z barevných tašek. Nechte se plně vést svým instinktem a vyberte…
iZdroj: Young pregnant model in tank top touching her belly, gray background, studio, copy space, close-up
Uncategorized

Lékaři chtěli aby obětovala jedno z trojčat.

Těhotenství ve 38 letech není ideální. Ale když Angie Wicklin zjistila, že je těhotná, byla potěšena. To ještě netušila, že…
prosvet.cziZdroj: prosvet.cz
Svět

Tomáš si ve škole stěžoval na silné bolesti břicha, ale…

Je noční můrou každého rodiče cestovat do školy tisíce kilometrů, a co je horší je, že cesta tam trvá dlouho,…