Chudák Bambi si prošel peklem, než našel štěstí. - SvětŽivě.cz

Chudák Bambi si prošel peklem, než našel štěstí.

Martin Jelínek

Život psa jménem Bambi začal brutálně. Podle poskytnutých informací byl z dodávky jedoucí extrémní rychlostí vymrštěn kokršpaněl Bambi. Chtěli ho mrtvého u cesty. Měl zraněnou nohu a nikdy neměl šanci chodit. Naštěstí si ho všiml projíždějící řidič, který bez váhání zastavil a nebohého vyděšeného psa odvezl na veterinární pohotovost.

O Bambiho bylo nakonec dobře postaráno. Krátce nato podstoupil operaci, aby si vyléčil těžce zraněnou nohu. Po dlouhé době rekonvalescence a léčby se dnes Bambimu daří dobře. Dnes může snadno běhat, skákat a žít plnohodnotný život, jaký si zaslouží.

freepik.com

Carol Spencer dala Bambimu šťastný nový domov v Pitstone v Anglii. „Bambi vždy miloval život, i když o něj musel bojovat. Snažil se z toho všeho dostat pryč, prožíval to šťastně a teď spokojeně vrtí ocasem neustále,“ řekl nový majitel psa. „Nyní může konečně žít šťastný, bezstarostný život, jaký si každý pes zaslouží. Podívej se na jeho spokojenou tvář, jak je vděčný za všechno, co pro něj bylo uděláno.“ Bambi, zasloužíš si celý svět štěstí! Jsme moc rádi, že máte nový milující domov!

Zejména po vánočních svátcích je takových případů mnoho. Vstřícní rodiče kupují roztomilá štěňátka pod stromeček, ale neberou v potaz, že každé zvířátko potřebuje nějakou péči. Když děti ten dárek uvidí, už je jim to jedno a ani rodiče nechtějí být psem omezováni…tak toho nebohého psa odvezl někam do lesa a nechal ho svému osudu. Pro toto chování neexistuje žádná omluva, každý život by měl být respektován a milován, dokonce i ten zvířecí. Jakmile je dán slib, měl by být dodržen.