Menu

Krasobruslařský výkon, dvou důchodců Vás zarazí do židle! I dnes by měli šanci!

youtube.com
i
Martin Jelínek

Životní i sportovní partneři před 80. narozeninami opět vyrazili na ledovou plochu a předvedli dojemné krasobruslení. Prakticky se vznášejí nad zemí. Jak se říká, dobré tělo a dobrá mysl. Abyste ale dostáli tomuto heslu, je velmi důležité se o sebe po celý život starat. Pak budete jako olympijští vítězové v krasobruslení Ljudmila Belousovová a Oleg Protopov. Přestože se jim blíží 80 let, stále mohou stát na ledě jako dříve.

Tito „veselí staříci“ mají schopnosti přesahující představivost 20letého člověka. To je jejich tajemství, jak zůstat zdravý i ve stáří.

Jsou jako kachny ve vodě na ledu Dva roky před smrtí se dvojnásobná olympijská vítězka znovu postavila na led se svým dlouholetým partnerem Olegem. Pohyblivá podívaná se zářivě růžovými body, melodickými melodiemi a uhlazenými tanci krasobruslařů vykouzlí úsměv na rtech každému. Oba jsou tak staří, ale umí se na ledě pohybovat s grácií, že z nich lidé nemohou spustit oči.

Obrovské množství her Ljudmila i Oleg mají za sebou spoustu her a show. Společně procestovali svět a jejich sláva se rozšířila daleko za hranice tehdejšího Sovětského svazu. Přestože se ve své rodné zemi hodně zasloužili o rozvoj krasobruslení, život v jejich zemi není tak růžový. Na konci 70. let požádali Ljudmila a Oleg o politický azyl ve Švýcarsku. V rámci přesunu byla dvojice okamžitě zbavena všech titulů a jednoduše vymazána ze sovětské sportovní historie.

Zradili vlastní zemi, zatímco cizí země sportovce vítaly s otevřenou náručí a dávaly mu veškerou čest. Ljudmila naposledy vstoupila na led ve Spojených státech se svým oddaným partnerem a manželem. Je to inspirující pohled.

I přes svůj pokročilý věk vypadala Ljudmila nádherně a Oleg po jejím boku zářil. Na první pohled jsou v dobré kondici, nejen sportovním zázemím, ale hlavně každodenní prací a péčí o tělo i mysl. Bez správné stravy, fyzické aktivity a pravidelného spánku nikdy nebudete mít mladistvý vzhled ani ve vyšším věku. Tyto 3 faktory nenahradí žádnou kosmetickou operaci.

 

zdroj: youtube.com
i
Uncategorized

Případ mrtvého novorozeněte v Jablonci nad Nisou: Rozuzlení tragédie a…

Vzpomínka na očekávaný den narození dítěte se pro rodiče proměnila v nevyvratitelnou tragédii. Případ mrtvého miminka v Jablonci nad Nisou…
i
Zajímavosti

Jak vypadala v mládí stará paní z tytanicu! Byla to…

Film Titanic, který měl premiéru v roce 1997, je jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie. Jeho příběh,…
i
Zajímavosti

Zpěv Václava Neckáře v ohrožení! Zdravotní problémy o kterých promluvil…

Legendární zpěvák Václav Neckář (80) v říjnu loňského roku oslavil osmdesáté narozeniny. Ovšem už více než rok ho trápí bolest…
i
Zajímavosti

Muž pořídil fotogarfii a sdílel jí na Facebooku, když si…

Čas od času se každý z nás na chvilku zastaví, aby mohl udělat fotografii, buď pěkného místa, sebe, nebo něčeho…
i
Zajímavosti

Co to znamená, když jsou vaše kalhotky obarvené v rozkroku?…

Londýn - Tohle je zpráva, která zanechá všechny ženy s ústy dokořán! Odbarvené kalhotky - pro mnoho z nás se…
i
Zajímavosti

Záhada vysokých platů prodavaček v Lidlu! Víte kolik si vydělají…

V dnešní době se role prodavače či prodavačky stává stále více klíčovou pro úspěch obchodů. Již dávno není tato profese…