Menu

Jak se zbavit cucfleku? Tyto tipy vám mohou pomoci snadno vymazat stopy žhavých polibků.

i
Martin Jelínek

Vášnivé líbání je příjemné, ale zanechává stopy na našem těle. Pokud máte také dudlík na krku na památku po romantickém večeru, budete ho chtít nějak zakrýt a schovat. Rolák to jistí, ale v létě to může být těžší. Poradíme vám, jak snadno a efektivně zakrýt bradavku bez ostychu.

Cuchflek je v podstatě povrchové poranění kůže, při kterém dochází k mikroskopickému narušení žil, což má za následek modré skvrny na kůži. Je potřeba pár dní počkat, než dudlík sám odejde. Ženy to většinou zakrývají make-upem nebo korektorem a pudrem, ale to není nejefektivnější řešení, protože makeup se snadno setře a bradavky se začnou během dne objevovat. jak to udělat lépe?

Můžete si pomoci kostkami ledu nebo studeným zábalem. Ponechte obklad na místě asi 15 minut, poté opakujte stejné kroky několikrát denně, dokud se prasklá žíla nezmenší a bradavka nebude méně nápadná.

Dobrou volbou jsou i bylinky. Zkuste například meduňku nebo stahující levanduli. Do odvaru z těchto bylinek ponořte vatový tampon nebo gázu a přiložte na savičku. Tím se urychlí srážení krve a místo nebude pár dní vidět.

Jemné masírování postižené oblasti může také urychlit hojení. Stačí jen jemně masírovat bradavku prsty, aby se místo lépe prokrvilo a bradavka se mohla rychleji zahojit. Postup opakujte znovu, dokud skvrna nezačne sama pomalu mizet.

Vnitřek slupky zralého banánu také dobře funguje na odstranění bradavek. Aplikujte tento peeling na postižené místo po dobu třiceti minut. Opakujte alespoň třikrát denně, dokud neuvidíte, jak bradavka začíná mizet. Banánová slupka obsahuje speciální enzymy, které dokážou zklidnit povrch pokožky, urychlit blednutí a regeneraci pokožky.

zdroj:irecept.cz

i
Česko

Dívka, kterou jsme znali z reklamy na Kofolu, nyní září…

Vánoce jsou obdobím, kdy se tradice a symboly stávají významnou součástí našich životů. V České republice se jedním z těchto…
i
Svět

Osm hodin čekání na pomoc strávil 85letý muž ležící na…

Sousedé osmdesátipětiletého muže mu postavili dočasný kryt, aby ho ochránili před prudkým deštěm. Důchodce, který byl v terminálním stadiu rakoviny,…
i
Zajímavosti

Muž svým krokem zachránil spoustu životů. Jeho poslední cestou ho…

Muž, svou smrtí, zachránil 50 životů! To, co se rozhodl provést v nemocnici, před svojí smrtí bylo nevídané. Po úmrtí…
Klíště
i
Zajímavosti

Klíšťata si své oběti vybírají podle krve, o tuto krevní…

Klíšťata bývají nejen velmi otravná, ale také nebezpečná. Tento roztoč patřící do čeledi klíšťatovití se živí sáním krve nejen savců,…
i
Zajímavosti

Optická výzva roku 2023: Všechny chyby na obrázku dokázalo do…

Optické výzvy jsou užitečné pro náš mozek, osobnostní rozvoj a také nám pomáhají lépe si všímat detailů v přítomnosti kolem…
i
Zajímavosti

Muž nainstaloval kameru na hrob své matky a odhalení, které…

Před pár měsíci vyvolal příběh velkou bouři. Po dlouhé těžké nemoci zemřela matka jménem Linda v roce 2017, a od…