Menu

Jak se zbavit cucfleku? Tyto tipy vám mohou pomoci snadno vymazat stopy žhavých polibků.

iZdroj: www.pexels.com
Martin Jelínek

Vášnivé líbání je příjemné, ale zanechává stopy na našem těle. Pokud máte také dudlík na krku na památku po romantickém večeru, budete ho chtít nějak zakrýt a schovat. Rolák to jistí, ale v létě to může být těžší. Poradíme vám, jak snadno a efektivně zakrýt bradavku bez ostychu.

Cuchflek je v podstatě povrchové poranění kůže, při kterém dochází k mikroskopickému narušení žil, což má za následek modré skvrny na kůži. Je potřeba pár dní počkat, než dudlík sám odejde. Ženy to většinou zakrývají make-upem nebo korektorem a pudrem, ale to není nejefektivnější řešení, protože makeup se snadno setře a bradavky se začnou během dne objevovat. jak to udělat lépe?

Můžete si pomoci kostkami ledu nebo studeným zábalem. Ponechte obklad na místě asi 15 minut, poté opakujte stejné kroky několikrát denně, dokud se prasklá žíla nezmenší a bradavka nebude méně nápadná.

Dobrou volbou jsou i bylinky. Zkuste například meduňku nebo stahující levanduli. Do odvaru z těchto bylinek ponořte vatový tampon nebo gázu a přiložte na savičku. Tím se urychlí srážení krve a místo nebude pár dní vidět.

Jemné masírování postižené oblasti může také urychlit hojení. Stačí jen jemně masírovat bradavku prsty, aby se místo lépe prokrvilo a bradavka se mohla rychleji zahojit. Postup opakujte znovu, dokud skvrna nezačne sama pomalu mizet.

Vnitřek slupky zralého banánu také dobře funguje na odstranění bradavek. Aplikujte tento peeling na postižené místo po dobu třiceti minut. Opakujte alespoň třikrát denně, dokud neuvidíte, jak bradavka začíná mizet. Banánová slupka obsahuje speciální enzymy, které dokážou zklidnit povrch pokožky, urychlit blednutí a regeneraci pokožky.

zdroj:irecept.cz

iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Učitel nechává ve třídě prázdnou židli, aby dal dětem důležitou…

Děti prožívají všechno  více než dospělí. A dokáží si některé věci pamatovat až do dospělosti. Právě to se stalo Danu…
iZdroj: www.pexels.com
Svět

Právě dorazila smutná zpráva: Richard Gere na rodinné dovolené nečekaně…

Slavná filmová hvězda Richard Gere byl během své dovolené v Mexiku náhle přijat do nemocnice. Důvodem hospitalizace byl silný kašel,…
iZdroj: www.pexels.com
Zajímavosti

Ve věku 83 let odešla hudební legenda: Královna Rock’n’Rollu Tina…

Tina Turner, americko-švýcarská zpěvačka, která se proslavila svým unikátním chraplavým hlasem, zemřela ve středu ve věku 83 let po dlouhé…
iZdroj: unsplash.com
Česko

Zastavte ničení vaší zahrady pomocí popela! Mšice mají váš oblíbený…

Příprava vlastního ekologického postřiku na mšice je účinným způsobem, jak se zbavit těchto škůdců v zahradě bez použití chemických přípravků.…
iZdroj: unsplash.com
Co se děje

Vyhrála v loterii miliony, ale nenašla lásku: Co se stalo…

Jane Park, 23letá Britka, vyhrála v loterii před několika lety více než 1,3 milionu dolarů. Přestože se to může zdát…
iZdroj: pixabay.com
Zajímavosti

Slepice snáší vejce s ocasem: Když se farmář pídil po…

Vsadíme se s Vámi že vejce s ocasem jste ještě v životě neviděli. Uživatelé internetu jsou při pohledu na tuto…